Moneybookers

Тема у розділі 'www', створена користувачем tenkovir, 12 кві 2011.

  1. tenkovir

    tenkovir Well-Known Member

    Привіт! Так сталось, що клієнт заплатив мені такою валютою як Moneybookers, сума не велика, всього 40 євро, але це теж гроші )) Тепер от шукаю варіанти вивести - поки безрезультатно. Може кому треба, можу обміняти на вебмані!
     
  2. bprime

    bprime New Member

    Мені б здалося, але зараз на вебмані нічого немаю!:dntknw::sorry:
     
  3. grafito

    grafito New Member

    Поясни з першу, куди ті гроші надійшли? Ти маєш створений акаунт на Монейбукерс?Можу пояснити, як вивести гроші з цієї платіжгої системи.Це не важко.Тільки розясни ситуацію докладніше.
     
  4. tenkovir

    tenkovir Well-Known Member

    Можу обміняти на звичайні гроші, тобто, мені на картку гривню, а я віддаю Манібукерс на гаманець, віддаю з хорошою знижкою.

    ---------- Додано в 16:43 ---------- Попередній допис був написаний в 16:40 ----------

    Я зареєструвався на Манібукерс, клієнт кинув мені гроші - євро, вони у мене там зараз лежать мертвим грузом. У мене є карта миттєва (гривнева) від Приватбанку, а є від Райфайзенбанк Аваль долларова картка, міжнародна, віза.
    Повторюсь, хто захоче обміняти на гроші, наприклад, ви мені на карту гривню, а я вам на рахунок Манібукер, віддам зі знижкою.
     
  5. sani

    sani Well-Known Member

    яка саме знижка?
    40 євро за скільки саме wmz?
     
  6. tenkovir

    tenkovir Well-Known Member

    Відам зі знижкою в 20%, тобто віддам вам 40 евро, а мені по курсу 32, можна навіть 30, 2 евро на чай. Правда, там не буде 2 евро, адже комісію ще Манібукерс, напевно, бере
     
  7. Venus

    Venus translator

    Відкрийте валютний рахунок у Євро і гроші виведете десь так за тиждень. Проста процедура. Маю досвід.

    ---------- Додано в 18:21 ---------- Попередній допис був написаний в 18:20 ----------

    Манібукерс бере не комісію, а 2 з копійками долари від будь-якої суми.
     
  8. tenkovir

    tenkovir Well-Known Member

    Рахунок звичайний, в банку?
    Просто як подумаю, що це треба їхати в місто, папери всякі, анкети, простіше заплатити комусь і обмінятись. Але, якщо нікого не знайду, прийдеться виводити
     
  9. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Тішимося за Вас. Повідомлення, що "маєте досвід", одразу зняло усі питання.
    Нє?
     
  10. Venus

    Venus translator

    Рахунок треба відкрити звичайний, не картковий, але валютний. І саме в Євро. Звичайний краще, бо відкрити картку Віза в Євро вийде дорожче - в неї обслуговування здається 20 дол. на рік. А всі наступні операції робила я особисто не встаючи з-за комп'ютера. Верифікація рахунку (адреси) - для того, щоб пересвідчитися, що особа, яка відкрила рахунок і отримувач грошей - одна людина. Потім вивести гроші і за 3-4 дні забрати з банку.

    ---------- Додано в 18:46 ---------- Попередній допис був написаний в 18:44 ----------

    Так. Ще раз мельдую слухняно, що маю такий досвід з Манібукерс і він є позитивним. Що не може не тішити. Нє?
     
  11. tenkovir

    tenkovir Well-Known Member

    Питання вирішено, обмінялись з sani грошима, не знаю як він, я задоволений )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. sani

    sani Well-Known Member

    теж задоволений :)

    може ще треба буде кому, як будуть в мене ВМ можу обміняти :)
     
  13. statusquo

    statusquo Member

    Де ви таке взяли. При переводі на інший рахунок Moneybookers береться комісія 1% але не більше ніж 50 євро центів: от читайе - http://www.zvinta.com/rejestratsiya-v-moneybookers-onlajn-stavky-v-bukmekerski-kontory-svitu.html . Там і про нові правила реєстрації почитати можна.
     
а де твій аватар? :)