Молодіжний сленг

Тема у розділі 'ОБС', створена користувачем Forpost, 21 бер 2007.

  1. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Молодіжний сленг

    а життя огидне, Ви не знали?
     
  2. Веселка

    Веселка Well-Known Member

    Відповідь: Молодіжний сленг

    Знала, але навіщо робити його ще огиднішим не розумію!!!

    А з приводу того, що побудуємо ми, сама не знаю... Пішли якось на дискотеку з групою - екватор відзначали - тоді я зрозуміла, чого мене на ті дискотеки ніколи не тягнуло: поведінка сучасних хлопців і дівчат просто жахає!!! Таке враження, що нормальних людей навколо - одиниці :sad: ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Молодіжний сленг

    Шреку6 життя саме таке, як ми про нього думаємо ;) і не гірше, і не краще - а саме таке ;) Думаємо що огидне - тоді воно огидне. Якщо ж навіть в розбитій пляшці пива та обляпаних штанах бачимо прикіл - тоді прекрасне ;)
    тобто то не до Вас казалося - а до шановної барвистої співрозмовниці ;) Вберіть ще один відтінок барви, спробуйте її на смак, покрутіть і так, і сяк... прицініться, придивіться - все в житті вам знадобиться ;) можна й зразу на смітник - та не варто поспішати ;)
     
  4. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Молодіжний сленг

    нормальний (норма як математичне поняття) - це щось середнє ;) тобто нормальною завше є більшість, а одиниці - це завше відхилення від норми ;)
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Молодіжний сленг

    Ви знаєте, тих, хто не ходить на дискотеки теж досить багато. Так що не переживайте! Я та мої друзі ніколи на дискотеки не ходили і ніколи їх не любили.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Веселка

    Веселка Well-Known Member

    Відповідь: Молодіжний сленг

    Та я і не переживаю, просто хотілося б, щоб культурний рівень був вищий. А ще дуже прикро, коли приходиш у нас до Українського театру, а там... чоловік 10 від сили...:sad: Але це вже з іншої опери...

    P.S. То хтось мені пояснить, для чого потрібна та жахлива "падонкофська мова" (чи так написала?), бо я ще вичерпної відповіді для себе не знайшла...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Молодіжний сленг

    вам ніби й відповіли... Ви певно не читали? чи пролистали і не зрозуміли?
    --
    Як ви думаєте - навіщо був потрібен сленг? А що ви знаєте про систему "свй/чужий" (або "рибак рибака...")?
    Чи не звертали ви увагу, що на кожному форумі є якісь певні особливості спілкування, і "новачка" або "чужака" видно відразу, причому не по кількості дописів - а по власне відмінності його повідомлень від "середнього" стилю форуму?
    --
    До речі - якщо вам не подобається якесь середовище - достатньо туди не потикатися, а шукати середовище до душі ;) Спробуйте зав'язати переписку з львівськими театралами - їх таки більше ніж десяток ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Веселка

    Веселка Well-Known Member

    Відповідь: Молодіжний сленг

    Та я читала...
    просто це мене якось не переконало... знову ж таки, що ви скажете щодо розмов поза лайкою, де не треба нікого "кусати"... Хотілося б більш глибокої мотивації використання даної "мови". А від сленгу, на мою думку, вона відрізняється тим, що сленг просто включає якісь нові, запозичені та специфічні слова або надає нового значення існуючим, формуючи лексику певного кола осіб, а тут же суцільне спотворення!


    Та я до тих, хто використовує ту "мову" і не лізу, просто цікаво, як таке спілкування може приносити задоволення? А середовище цьго форуму мені цілком підходить:)
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Молодіжний сленг

    А "зварював"?
     
  10. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Молодіжний сленг

    саме так. Тобто, для прикладу, є чітко визначені "градації" оцінки матеріалу іншого дописувача/співрозмовника - вважайте їх термінати. Наприклад, "афтар жжот" свідчить про те, що матеріал викликав у читача / слухача глибокі емоції, що сягають коренями в дитинство.... ну, не буду розвивати - в словнику детально описано.
    Нізачот - свідчить про доволі низьку оцінку матеріалу, тобто матеріал не так щоб зовсім КГ/АМ - але явна марна трата часу...
    Тому вважайте, що це сленг. А те, що підлітки "тіпа карочє канкретна" застосовують це в побутовому спілкуванні - ну так вони у всі часи не вирізнялися потужною розумовою діяльністю. Ім треба якось виділитися, вже і негайно - а для цього є лише один спосіб - шокувати оточуючих. бажано так, щоб "типа Вася кароче мєнти не загрєблі". От і все ;) вони потім нормальними людьми в більшості виростають - коли гормональний шквал закінчується ;)
    --
    Ага - і ще забув додати. Якщо ви починаєте застосовувати "падонківські" вирази - ви вказуєте співрозмовнику/опоненту, на який щабель розвитку ви його приблизно ставите у даний момент. Далі залежить від нього - лізти догори, чи сидіти там як сливка в ...
     
  11. Веселка

    Веселка Well-Known Member

    Відповідь: Молодіжний сленг

    І все ж таки, це такий примітив!!! :sad: Залишається сподіватися, що це і справді мине.
    Але тепер поясненням я задоволена:)
     
  12. Topper

    Topper Member

    Відповідь: Молодіжний сленг

    А шо було в їх поведінці жахливого? На дискотеці не сидять з енциклопедіями чи творами, там люди відпочивають, бавляться, розважаються....
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Молодіжний сленг

    Мається на увазі не лише твори, чи енциклопедії, мається на увазі, що вони не читають "тіпа вааащє"!
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Молодіжний сленг

    Миху, здурів замість "здоров", тобто "привіт". :)
     
  15. Веселка

    Веселка Well-Known Member

    Відповідь: Молодіжний сленг

    А я, знаєте, цілими днями енциклопедії читаю, просто нікуди без них не виходжу!!!:rolleyes:

    Бавитись теж по-різному можна, і танцювати, і розважатися. Просто мене обурює те, як дівчата "вішаються" на хлопців, з якими знайомі три хвилини, як ті хлопці об тих дівчат обтираються та лапають (вибачте, інакше назвати не можу), знову ж таки - одній дівчині щось не сподобалось - він пішов об іншу тертися, а ще через п'ять хвилин цілується з третьою і т.д. І це при тому, що заклад вважається цілком пристойним, така собі середня дискотека...

    Чи ви вважаєте, що так і треба? :confused:
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Topper

    Topper Member

    Відповідь: Молодіжний сленг

    Та вишоооо :) ваабщє кажите! Я в шоці :)
    Прошу пані, а чому це вас має обурювати, ви їм родичка ;)? і то не тікі фацети труться об кубіт, а є такі кубіти шо самі о потруть і натруть, а пом шукай вітра в полі :) такшо то вже таке, крім того чом би не познайомитись з кількома кубітами, ніж з одною нудитись цілий вечір :)? Якшо я скажу, шо мене обурює те, шо передімною іде особа і курить, то вона перестане курити?! Ясєн пень шо нє, тому я або перейду на іншу сторону вулиці або обжену і буду іти спереду або далеко буду попереду :) тому і вам шановна пані раджу, не чіпляйтесь того чого вас не стосуєця :) а крім того тіпа тема про сленг ;) якшо у вас є до мене якісь зауваження/пропозиції - моя аська: 257-191-526 АЛЛАХ АКБАР :)
     
  17. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Молодіжний сленг

    Неочікуваний поворот ....
    Веселка Вас клеять
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Молодіжний сленг

    Як на мене, мова, тобто манера мовлення - це певний вияв внутрішнього світу людини! І що лежить на серці, те видають часто, хотячи того чи ні, вуста...
    Впринципі, сленги - молодіжні, стильні, драйвові - мені до вподоби, це збагачення мови (особливо люблю цікаві неологізми) і її оновлення. Проблема ж у нас в тому, що для більшості молодих людей не вистарчає ідеалів, чи людей, з яких можна брати приклад, і мовленнєвий, і поведінковий, тому особливого збагачення на жодному рівні не відбувається!
     
  19. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Молодіжний сленг

    черешенько, ви прочитайте, плз, усі дописи....
    там вже було сказано про неологізми і їх не варто плутати з арготизмами... ;)
     
  20. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Молодіжний сленг

    на всі часу нема і руки не доходять :sad:
    (мушу хіба побільше часу на день на форумську кав"ярню витрачати)
     
а де твій аватар? :)