Молитви,які нам допомагають

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Liliyah Romanova, 6 вер 2007.

  1. Lents

    Lents Well-Known Member

    Повторю питання Миха - Levko, а якщо християнин помирає від хвороби, то це він разом з силою Божою виявилися слабшими за Сатану?

    Лук.10:19 Ось Я владу вам дав наступати на змій та скорпіонів, і на всю силу ворожу, і ніщо вам не зашкодить.

    Як ви думаєте, що відбудеться, якщо ви наступите на змію чи скорпіона, чи вип"єте щось отруйне?
    Я думаю, ці слова стосувалися не до кожного християнина, а для певної групи, якій Сам Бог обіцяв Особистий захист. Чому ви думаєте, що сказане комусь стосується вас?
    Думаю Він і досі бере під особливу опіку Своїх дітей, але не обов"язково саме так, як тут сказано. Бог не підвладний нашому розуміню. Навіть хвороби чи передчасна смерть можуть бути проявом Його опіки.
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Levko

    Levko Well-Known Member

    Я не думаю, я бачу реально дію цих слів у своєму житті, тому й говорю!
    Хвороби- вияв Його опіки о_О??!!
    Ви жартуєте?
    Виходить, Ісус, зціляючи людей, позбавляв їх Божої опіки?

    ---------- Додано в 14:15 ---------- Попередній допис був написаний в 14:13 ----------

    Для християнина смерть - не поразка, це як, писав ап.Павло, щось значно ліпше:

    Фил.1:23 я маю бажання померти та бути з Христом, бо це значно ліпше.
     
    Останнє редагування: 24 тра 2011
    • Подобається Подобається x 2
  3. orfej

    orfej Well-Known Member

    ROMKO!
    Ви стали мені БЛИЗЬКИМ-НАЙБЛИЗЧИМ – як ніколи!
    Перепрошую, що місцями думав про Вас невластиво!
    Скільки і я міг би сказати про...
    Про те, що не можу...
    Однак... завжди ...
    Просив... Господи! Вибач мені ще раз – я вже не буду...
    Але... ще було... і було...
    Вибач – мені Господи!?

    ---------- Додано в 17:59 ---------- Попередній допис був написаний в 17:51 ----------

    О! Повелитель Демонів!
    Ви мені все більше НЕСИМПАТИЧНИЙ!
    Через Вашу Пиху!
    Ну– який Ви ПОВЕЛИТЕЛЬ ДЕМОНІВ?
    СМИРІТЬСЯ!, якщо сповідуєте Господа Христа-Смиренного?
    У Вашій Церкві Повного Євангегія – я бував...
    Як легко Ви...?
     
  4. majolika

    majolika Well-Known Member

    я також вважаю, що "взяти свого хреста" стосується вибору служіння і призначення, а не отримання хворіб чи проблем, які ми не вибираємо. Вибір взяти ( чи не взяти) хреста і нести його - це усвідомлений крок християнина.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я того не розумію. Виходить, що ми повинні були нести Його хрест, чи як?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. orfej

    orfej Well-Known Member

    Тут я ніби якось зрозумів, що тема про те, як кожен у своїй Церкві Молиться-Спілкується з Господом?
    У Інтродукції до Теми – Автор теми звернулась так:

    «Багато з нас у важкі хвилини звертається по допомогу до Бога,Матінки Божої,Святих.Таких молитов дуже багато та наше серце,душа пристає до деяких,особливих для нас.»
    Параноя – індукується!
    Тому – пішов від певного часу в Темі бридкий Оффтоп!
    Я – не витримав десь – каюся
    Що Ви Левку! – постійно перешиваєте цю Тему (як і інші тут) – на Ваш Лад! – Як треба молитись за зразком Вашої Церкви – Церкви так званого «Повного Євангелія»!
    Ви, хоч цікавились її походженням і «закулісністю створення»?
    Як ви Молитесь – Цікаво!

    Але, як ви втискаєте, що тільки «так делай, как ми» – це я чув і проходив!
    І до мене – це вже ніколи не пройде – під жодним соусом «благочестія»
    МИХУ! Забань нас ОБОХ!
    Бо я вже...
    Я і Левко вже...
    Але – усе вже це – давно не в тему!
    Левко зграбно, «богоугодно» втиснув оффтоп і ми разом з Вами Мих – клюнули!
    Заборони нам Миху! Прошу!
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не думаю, що християнин думає: брати свій хрест, чи не брати.:cowboy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ovod

    ovod Well-Known Member

    можете випити отруту?

    хвороба може дати і духовний розвиток людині, якщо вона звідти вилізе сама....
    або ж заставить людину задуматися і людина промине небезпечну ситуацію або ж зупинить грішну людину від грішних справ...
    це теж справа рук сатани? який же він добрий буває деколи....
    п.с. всяке зло можна повернути і в добру сторону і всяке добро є причиною якогось зла....
    п.с2. деколи отрута лікує, а ліки вбивають...так шо не так все однозначно...
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Peri

    Peri Well-Known Member

    Наплутали,перемішали все!Але якщо то є така ВАША молитва,яка ВАМ допомагає...Навіщо сперечаєтеся?Кого хочете переконати?
    Розказуйте як ВИ молитеся,якими словами-думками-вчинками-намірами?Про все решта є окремі теми.
    Прошу,одну тему про молитву,без сперечань і доказувань.Про ВАШ молитовний досвід.
    Молитва може допомагати не відразу,може видаватися,що і не допомагає явно...
    Створюючи цю тему,пригадала бабцю Марію(нехай спочиває в Бозі),її молитви,які нігде більше не бачила і не чула.
    З цікавістю і користю хотіла почути ВАШ досвід у молитві.Ціную всі думки,але краще - давайте про МОЛИТВУ
    Дякую!
     
    • Подобається Подобається x 9
  10. Lents

    Lents Well-Known Member

    Тим не менше я виздоровлюю від хвороб.

    Я говорю про те, що треба бути обережним, щоб не впасти в оману. Можна самому собі щось навіяти і ще й інших переконувати в цьому.

    У вас новонавернений одразу має усю повноту Христову. А для втручання в такі речі, як вигнання демонів потрібен поступ, духовний ріст, індивідуальний дар від Бога.
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Molv

    Molv New Member

    Прошу про молитву за Олега і за одужання його важкохворого батька: інсульт і складний перелом ноги.
     
    • Подобається Подобається x 15
  12. orfej

    orfej Well-Known Member

    Подивляю Вас Ovod, як ви це добре і стисло виразили! що до місця і значимості хвороби в нашому духовному житті.
    Вже не знаю звідки це місце: ...І бог, який все на добре перемінює...– навіть, якщо ми дуже впираємося (а що дивного,що ми як діти, вкінці, хто сказав – будьте як діти...
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. ovod

    ovod Well-Known Member

    взагалі-то можна ще стисліше, але без пояснення було б не зрозуміло...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Після важкої хвороби померла мама мого близького друга і однокласника,Ольга-Стефанія Толуб"як.
    Вона була мені близькою людиною.
    Прошу молитви за упокій.
     
    Останнє редагування: 29 тра 2011
    • Подобається Подобається x 16
  15. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Прошу молитву за Зоряну, щоб Господь дарував їй мудрість і найлегшим робом перейти випробування. Дякую!
     
    • Подобається Подобається x 13
  16. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    У цей важкий для мене день хочу попросити молитви за своє фізичне та моральне одужання (Іра)...та своє ненароджене малятко (встановили завмершу вагітність і зробили чистку)...дякую...
     
    • Подобається Подобається x 14
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Чи ми виздоровлюємо - виздоровлюємо для Господа, чи хворіємо - хворіємо для Господа, бо ми є Господні.

    Ну й згадайте про блудного сина. Хіба, коли Батько відпускав його, то хіба переставав любити? Хіба Батько не чекав на нього?
    Якщо ви робите докір своїй дитині, хіба ви перестаєте її любити?
     
  18. Oxid

    Oxid Well-Known Member

    Виявляється, це ще й залежить від конфесії...о_О:scratch_one-s_head: Молитви за неохрещених, іновірців, тих що відпали від Церкви

    УПЦ або РПЦ - без коментарів
    [​IMG]

    УПЦ КП ставиться до молитов з обережністю (хоча за неохрещених померлих дітей можна молитися без дозволу священника)
    http://www.parafia.org.ua/biblioteka/akafisty-kanony/molytovnyk-za-spochylyx/zaupokijni-molytvy/
    Наша УГКЦ - Архієпископ Львівський Ігор:
    http://www.ugcc.lviv.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=764&Itemid=41
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. orfej

    orfej Well-Known Member

    Я чув добру науку в неділю Отців 1-го Собору тлумачення на основі недільних Апостола і Євангелія. Щоб її переказати стисло треба зараз трохи попрацювати...оскільки неладен зараз, то зроблю трохи пізніше.
    Але власне після цієї науки не виникає в тих, хто приймає Євангеліє Ісуса Христа жодних сумнівів до можливості розрізняти Єдину Святу Його Церкву і великої сили Ложних церков, організацій, зал і домів «Царства» і т.д.
    Після цього Вашого допису, ті що мають вуха – щось почують!
    Ті, яким ще недостатньо Розуму, як Дару Святого Духа – почнуть ревно щось доказувати...
    Ну – побачимо...
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    нічого собі.............
     
а де твій аватар? :)