Молитва за дитину, якій загрожує аборт

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Мих, 15 чер 2011.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ісайя 49:15
    Невже ж забуде молодиця своє немовля?
    Не матиме жалю до сина свого лона?
    Та хоча б вона й забула,я тебе не забуду.
    16 Глянь! Я записав тебе в себе на долонях,
    мури твої завжди передо мною
    . ​


    [​IMG]

    Духовне заступництво за ненароджених​


    Це тема важка, але вкрай необхідна.
    Свята Матір-Церква, у Таїнстві вінчання, освячуючи служіння шлюбу, молиться про дарування нам благословенного потомства.
    Так би мала будуватися наша радість життя, яке може давати життя і радість ще багатьом. Так воно і стається... якщо не станеться щось інакше жахливе – найжахливіше, що може вчинити людина. І як страшно буває, коли руки й серце батьків обагрені кров'ю власних забитих дітей, що вопіє до неба, подібно як і кров Авеля, убитого його рідним братом.

    Тут зможемо інакше дізнатися правду, яка замовчується чи перекручується в суспільствах.
    Тут можемо молитися, адоптувати духовно ненароджену дитину, писати – хто які молитви знає за ненароджених дітей.

     
    Останнє редагування: 12 лип 2011
    • Подобається Подобається x 17
  2. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Тема важка.
     
    • Подобається Подобається x 10
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ОГОРНИ МЕНЕ ТВОЄЮ ЛЮБОВ`Ю

    [​IMG]

    Духовне усиновлення дитини, якій загрожує аборція​

    Мільйони життів обриваються ще до народження.
    Ці нездійснені життя взивають до нашої совісті.
    Спробуй врятувати від загибелі хоч одну дитину!
    Усинови її в своєму серці духовно! ​
    Дитя ще перебуває в лоні матері, але над ним уже занесений смертний вирок – і лікарі виконають його.
    Це дитя чекає Твоєї помочі. Адоптуй його духовно, заступися за нього молитвами, думкою, словом і ділом. Жертвуй за нього свою любов, добрі діла, зречення, терпіння, піст.
    Вбивство ненародженого супроводжується невимовними його терпіннями в німому крику жаху і болю. Допоможи цій дитині і його матері, яка не знає що робить! Сила Твоєї любові в духовному заступництві поєднається з молитвами заступництва Пречистої Марії до Серця Спасителя і відверне загрозу. Молись також за прозріння лікарів та законодавців.

    «Щиру правду кажу вам: що тільки вчинили ви одному з найменших братів моїх – те Мені ви вчинили». Мт. 25,40.​


    ПРИРЕЧЕННЯ ДУХОВНОЇ АДОПЦІЇ ЗАЧАТОЇ ДИТИНИ​

    Господи і Боже наш!
    Бажаючи врятувати від загибелі ще не народжену дитину я її духовно адоптую і обіцяю, що на протязі...(тривалість наміру) буду щоденно жертвувати духовно за її врятування та наступне щасливе і безгрішне життя.
    Вислухай мене Господи!

    Пресвята Божа Матір!
    Вдивляючись у Вифлиємські Ясла, у Дитя Ісуса, якого я безмірно люблю, прирікаю Тобі, що з цього часу стану в обороні загроженого вбивством ненародженого життя.
    Божий Дар життя, який і мені даний, а не був відкинутим моїми Батьками, вважаю за найбільшу для нас ласку Божу і найцінніший скарб Народу.
    Маріє, Мати Божа, поможи нам!

    ЩОДЕННІ МОЛИТВИ ЗА АБОРТОВАНИХ НЕМОВЛЯТ​

    Отче Небесний, Ти залишаєш нас вільними у виборі любові до Тебе та виконання Твоїх заповідей.
    Є такі батьки, що зловживають цією свободою, знищуючи дар життя, що Ти даєш їхньому потомству.
    Просимо Тебе, пробач усім тим, які знищують людське життя вживаючи аборту.
    А цим ненародженим діточкам, дай можливість, Господи, вічно втішатися Твоєю присутністю в Царстві Небеснім.
    Зберігаючи в серці слова Твого Сина: «...що тільки вчинили ви одному з найменших братів моїх – те Мені ви вчинили» – скріпи мене, Владико, в моєму палкому бажанні допомогти цим діточкам.
    Дозволь, сьогодні, мені духовно адоптувати одне, ще не народжене дитя, жертвуючи мої молитви, діла, радості радості та терпіння за нього, щоби воно могло народитися і жити для більшої Твоєї слави і величі.

    Господи Ісусе!
    Я духовно адоптую цю ненароджену дитину, яка знаходиться в небезпеці знищення. За заступництвом Твоєї Матері, яка народила Тебе в любові, і святого Йосифа, який опікувався Тобою по народженні – прошу Тебе, в намірі цієї дитини, пробуди батькам любов і відвагу, щоб свою дитину полюбили, та залишили її при житті, яке власнеТи Сам їй призначив.Амінь.

    Богородице Діво (*3) Під Твою Милість– прибігаємо.



     
    Останнє редагування: 12 лип 2011
    • Подобається Подобається x 17
  4. tanchyk

    tanchyk Well-Known Member

    Молитва матері за душі, погублені в її утробі!
    Пом"яни Господи-Чоловіколюбче, упокоєні душі рабів Твоїх, що в утробах матерів християнських померли без сторонньої причини, від випадкових дій або від необережності, чи внаслідок важкого народження, або ж свідомо погублені і ому не отрмали Святого Хрещення. Охрести їх, Господи, в морі щедрот Твоїх і спаси невимовною Твоєю благодаттю, а мене грішну (ім"я), що здійснила убивство дитинив лоні свому, прости і не позбав Твого милосердя. Амінь.
    Боже, милостивий будь мені грішній. Господи помилуй дітей моїх, померлих в утробі моїй. За віру й сльози мої, ради милосердя Твого, Господи, не позбав їх світла Твого Божественного! (молитися ціле життя)
     
    • Подобається Подобається x 15
  5. orfej

    orfej Well-Known Member

    Бажаючи врятувати від загибелі ще не народжену дитину я її духовно адоптую і обіцяю, що на протязі – 9 -ти місяців буду щоденно жертвувати духовно за її врятування та наступне щасливе і безгрішне життя.
    Вислухай мене Господи!
     
    Останнє редагування модератором: 20 чер 2011
    • Подобається Подобається x 13
  6. orfej

    orfej Well-Known Member

    Такі рефлексії особисті, може кому придадуться...

    Коли 17 червня 2011 я з радістю взяв духовне чування в Адопції Душечки-ненародженої на 1 рік, щоб поєднатися з молитвами Пречистої Діви у її захисті, то мене огорнули такі не до висказання почуття, ну – допустимі... (якщо не справлюсь?)

    Почав це, якось навіть задосить вразливо, переживати...

    Цілком не є новиком в цій практиці.
    Пам`ятаю, ще був Президентом Всесвітньої Pro Life Paul Marks. Мене цілком «юного-ніякого» загачив, – ... а хто, тут буде робити цю справу...

    Шлях біля 20 років, щось затерлося. А тут – знову Мих так чудово знову пригнув.

    Ніби, Paul Marks сказав (подібно) в Римі – «Робите найпотрібнішу роботу на світі» – я так тоді перейнявся....

    Тут – з Михом, захвилювався знову, як хлопчик.

    Ще – рефлексія.
    У вступі однієї дуже доброї (хіба найкращої, що знаю) Книжки про захист і духовну Адопцію Ненароджених (в українській мові), Сестри-Монахині «Місії за життя» писали так– «Любий Читачу, якщо хоч в одному місці читання... і молитви... в Тебе зволожилися очі сльозою, чи стиснуло в горлі, то...» не пам`ятаю далі зараз. (хто має цю книжку – відгукнітся, я починаю шукати)

    Знайшов отаку Сльозинку на сьогодні:

    Свідчення перше: ЧОМУ ВИ ЗІ МНОЮ ТАК ЗРОБИЛИ?​


    5 жовтня.
    Сьогодні почалося моє життя, хоча мої батьки про це поки що не знають.
    Я дівчинка, у мене буде світле волосся і блакитні очі. Усе уже визначено, навіть те, що я буду любити квіти.

    19 жовтня
    Деякі вважають, що я ще не людина. Але, я правдива людина, так само, як маленька крихітка хліба є також хлібом.

    23 жовтня
    Я уже умію відчиняти ротик. Подумати тільки, через рік я навчуся сміятися, а потім і говорити. Я знаю, що моїм першим словом буде "мама".

    25 жовтня
    Сьогодні почало битися моє серце!

    2 листопада
    Я щодня потрошку росту. Мої ручки і ніжки стають цілком як ваші!

    12 листопада
    У мене є пальчики – які вони ще маленькі. Я зможу гладити ними волосся мами і татка.

    20 листопада
    Тільки сьогодні доктор сказав моїй мамі, що я живу тут, під її серцем. Як вона, напевно, щаслива!

    23 листопада
    Мої тато і мама напевно вже думають, як мене назвати. А я вже знаю, як маю називатись...

    10 грудня
    У мене росте волосся, воно гладке, світле і блискуче.
    Воно – чудове!

    13 грудня
    Я вже трохи бачу і чую. Коли мама принесе мене у світ, він буде повний сонячного світла і квітів.

    24 грудня
    Цікаво, чи чує мама тихий стукіт мого серця? Воно б'ється так рівно і сердечно для усіх! У Вас буде здорова маленька донечка, Мамо і Тату!

    28 грудня
    Сьогодні моя мама мене убила.
    ****************************************************
    Богородице Діво, яка також була у Радості Благословення Вагітною...
    Молися за нас грішних!
     
    • Подобається Подобається x 14
  7. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 22
  8. orfej

    orfej Well-Known Member

    Скільки я вже чув про таке і мучився, і вболівав...

    НЕ ЖУРИСЬ!
    Бог так Люблячий і Милосердний, і Всепрощаючий...
    Що ми не осягнемо НІКОЛИ!
    Радій ЖИТТЯМ! НАСТУПНИМ!
     
    Останнє редагування модератором: 20 чер 2011
    • Подобається Подобається x 14
  9. orfej

    orfej Well-Known Member

    Я – перечитую Тебе – вже не знаю, який раз...
    Я – вже – не можу...
     
    • Подобається Подобається x 10
  10. orfej

    orfej Well-Known Member

    10 тижнів

    [​IMG]


    Як це робиться?

    Спосіб на вбивство №1
    Вакуум-відсмоктування.
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. orfej

    orfej Well-Known Member

    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 12 лип 2011
    • Подобається Подобається x 6
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Бажаючи врятувати від загибелі ще не народжену дитину я її духовно адоптую і обіцяю, що на протязі невизначеного часу буду жертвувати духовно за її врятування та наступне щасливе і безгрішне життя.
    Вислухай мене Господи!


     
    Останнє редагування: 12 лип 2011
    • Подобається Подобається x 5
  13. orfej

    orfej Well-Known Member

    Знайшов ще таку Сльозинку!

    Свідчення друге: ...Я ніколи... ніколи... ніколи...


    Я ніколи не буду спеленута, не буду смоктати пальчик.
    Я ніколи не притиснуся до тебе і не вимажу тебе молочком.
    Я ніколи не буду гратися брязкальцем і мати своє ліжечко.
    Я ніколи не буду мати ложечки і нагрудничка.
    Я ніколи не навчуся повзати і ходити.
    Я ніколи не вимовлю першого слова.
    Я ніколи не побачу мурашку, метелика і пташку.
    Я ніколи не піду з вами до магазину з забавками.
    У мене ніколи не буде киці, і щенятко не лизне мені щічку.
    У мене ніколи не буде ляльок або ведмедика.
    Я ніколи не побачу сонечка і сніжинки.
    Я ніколи не змокну під дощиком.
    Я ніколи не буду гойдатися на гойдалці, їздити на велосипеді, стрибати з паркана або лазити по деревах.
    Я ніколи не побачу чудових квітів, не буду стрибати зі скакалкою, не зіб’ю колінко.
    Я ніколи не почую пісень, не побіжу за голубом.
    Я ніколи не буду дивитися мультики, читати книгу або гратися.
    Я ніколи не зможу товаришувати з хлопчиком і дівчинкою.
    Я ніколи не спіймаю світлячка, рибку або жабку.
    Я ніколи... Я ніколи... Я ніколи... ніколи... ніколи...
    Але, я у Вічності нашого Бога вічно буду Вас любити, бо Ви мої Батьки і ми разом – жертви аборту!
    **********
    Свята Маріє Матір Божа – молися за нас грішних!
    Святий Йосифе Обручнику, покровителю Католицької церкви моли Бога за нас грішних!
     
    • Подобається Подобається x 7
  14. Levko

    Levko Well-Known Member

    Дуже дивна молитва, як на мене.

    Особливо здивували слова:

    "Проси Бога Миру, щоб Він переміг владу сатани":crazy:

    Написано, що Бог уже давно переміг на хресті владу сатани:

    Кол.2:15 роззброївши влади й начальства, сміливо їх вивів на посміховисько, перемігши їх на хресті!
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 3
  15. orfej

    orfej Well-Known Member

    І це все що ви спромоглися сказати в темі аж до цього часу?
    це – єдине, що вас заболіло тут найбільше, що аж не витримали ваші уста від ізбитку почуттів у серці?


    Це – найболючіша ваша сльозинка тут....?
    Це – все, що схвилювало вас у наших Молитвах і слізках за забитих аборцією діточок.​

    Дуже дивна мені ваша постава,


    «Отче наш! ...і визволь нас від Лукавого...», який згіршує звіт, нівечить людські душі, провадить до вбивств і насильства, відречення від Христової Церкви!

    Свята Маріє Матір Божа і святий Йосифе Обручнику, моліться за нас грішних,
    бо через наші гріхи лукавий-сатана дістає змогу маніпулювати нами і вести до загибелі душ.
    Особливіше моліться до Господа-Спасителя за навернення лжецерков і лжевчень, і опанованих сатаною провідників новітньої ери.
     
    Останнє редагування: 29 чер 2011
    • Подобається Подобається x 3
  16. Levko

    Levko Well-Known Member

    Як на мене, перш за все молитися треба саме за батьків, котрі вбили свою ненароджену дитину, і котрі не покаялися перед Господом за свій вчинок. Молитися треба за них щоб Бог простив їхній гріх... і щоб їм не померти...

    А дітки й так святі залишилися, чим вони винні, що було зруйноване їхнє ще ненароджене тіло.

    Матв.19:14 Ісус же сказав: Пустіть діток, і не бороніть їм приходити до Мене, бо Царство Небесне належить таким.

    Але це моя особиста думка...

    ---------- Додано в 14:54 ---------- Попередній допис був написаний в 14:47 ----------

    Та ні не єдине, що схвилювало у наведеній вами молитві.
    Ще дуже дивним видалося це місце:
    "Перший захиснику слави Всевишнього! Занеси наші молитви до Бога й проси Його змилосердитися над нами!"
    Але то уже не по темі...
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. orfej

    orfej Well-Known Member

    А хто тут сказав, що ні!?
    Відважно починайте, підтримаємо, я вже мав шкіци до рубрики – Батьки найперші жертви аборту.
    Але оскільки автор теми задав на початок духовну адопцію ненародженої дитини, з молитвами про її врятування від аборції, то я страюсь підтримати насамперед цю течію.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Levko

    Levko Well-Known Member

    А що таке "духовна адопція ненародженої дитини"?
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Peri

    Peri Well-Known Member

    розпочати Дев*ятницю за абортованих дітей та душі їхніх матерів, як переблагання Господа за гріхи і жертву на збереження життя ненародженої дитинки.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Я також так вважаю.

    Батькам був даний Божий дар - дитина! А вони зі страху і під тиском суспільства побігли і зробили аборт, бо або стидно або не маю коштів було їх оправдання. Я в фейсбук давно вже підписалась на акцію - знайди мілліон християн аби припинити аборти. Коли почитаєш про чуда які творить Господь, то будеш відмовляти всіх від такого рішення. Адже аборт так сильно ранить душу жінки, така глибока ця рана. І вона на роки!

    Але коли сталось так що «аборт» був з фізіологічних причин, тоді не варто себе мучити. Треба просто помолитись щоб Бог скріпив серце і дав можливість пробачити собі, якщо жіночка десь помилилась. Він ж нам вже давно все пробачив, це ми собі не можемо пробачити.

    ---------- Додано в 00:27 ---------- Попередній допис був написаний в 00:26 ----------

    Це молитва щоб Бог просвітив серця матерів/батьків і вони прийняли дар нового життя з радістю. Християни, не католики, вміють особливо молитись за те щоб Бог врятував душу тої чи іншої особи. Але наскільки знаю то молитесь за конкретну особу, а в Католицькій церкві є багато молитов на загал - за добре покликання, за добрих просвітерів, за служителів церкви, за ненароджених дітей.
    Чи у вас також така практика існує?
     
    • Подобається Подобається x 8
а де твій аватар? :)