моє місто Стрий

Тема у розділі 'УКРАЇНА << український форум', створена користувачем VasMT, 19 гру 2011.

  1. Полковник

    Полковник миється в бані

    А чё так?
    Я даже боюсь спросить из-за кого и кто отменил.
     
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Влада, ясен пецан. Бандитская...
     
  3. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    На вагонный завод приезжал в командировки. Монтировали агрегаты по плазменной обточке колесных пар вагонов, нашей разработки, полезная штука, между прочим.
    Город реально хорош. Нам, мальчишкам, везде тогда прикольно и весело было.
    На какой-то площади покупали у поляков с авто презервативы в красивой упаковке. У нас тогда таких не было. А вот с продуктами питания тогда (88-90) там было уже как везде в Союзе, везли с собой сливочное масло и копченую колбасу, чтобы поселиться в гостинице. В Питере это тоже становилось дефицитом, но "достать" было можно. Зато в Стрыю было пиво в бутылках по 0,33 "Жигулевское" Дрогобычского пивзавода.
    Это делало жизнь веселее. В Питере такой роскоши в свободной продаже достать считалось большой удачей.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Zeze

    Zeze Well-Known Member

    Скажи дякую Горбачову, що тепер вільно купити можеш.
     
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Фото Стрия. Зроблені моєю давньою знайомою Ніною Б.
     

    Вкладення:

    • image (1).jpg
      image (1).jpg
      Розмір файлу:
      148 КБ
      Переглядів:
      8
    • image (3).jpg
      image (3).jpg
      Розмір файлу:
      76,4 КБ
      Переглядів:
      8
    • image (2).jpg
      image (2).jpg
      Розмір файлу:
      59,8 КБ
      Переглядів:
      9
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    1908, 2017.
     
  8. manur

    manur Well-Known Member

    Алекс Юстасу?
     
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Щось клік не спрацював...
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  10. Dmytro Stroiskiy

    Dmytro Stroiskiy миється в бані

    Привіт місцеві. Маю питаннячко до вас. Воно більш фінансового плану, ніж інформативно-туристичне, але сподіваюсь тут є
    люди, які зможуть поділитись якоюсь інформацією. Чи знаєте хтось стрийські, чи схожі зовнішні, але направлені на стрийського споживача потужні інтернет проекти, схожі на такий: "Натяжні стелі в Стрию". Хочу провести певний аналіз, але поки мало дуже знайшов схожих проектів, буду вдячний, якщо хтось поділиться хоть якоюсь інформацією по цій темі, дякую.
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    "Мені нема за шо любити Україну": На Львівщині скаржаться на нічний клуб, що відмовляється від української музики

    Львівщині скаржаться на нічний клуб Сейф у місті Стрий, де грають переважно російські пісні та відмовляються ставити вмикати музику. Про це повідомив стриянин п. Андріан у Фейсбуку.

    Враження від походу в нічний клуб Сейф у місті Стрий.

    Заходимо ми з компанією в цю бидло-місцину, нормально спілкуємось з ді-джеєм, охоронцем, персоналом загалом.
    Раз за разом там починає грати низькосортна російська попса. Це в час буму україномовного контенту і така погана відмазка як "немає шо слухати з українських виконавців" більше не працює.


    Роблю зауваження ді-джею аби він переключив це лайно на шось толкове (перед тим замовивши в нього україномовну пісню і начебто ми нормально спілкувалися). На його обличчі красномовний вираз ПОДИВУ (типу як же ж в Україні можна попросити змінити російську музику) На словах він мені відмовляє, в думках шле на .... Я наполягаю на своєму. Підходить охоронець. Почнається розмова з ним.

    Я: "Хлопці, я не настроїний до вас вороже. Невже в моєму проханні є шось невсесвітнє?"

    Рагуль-охоронець: " Нам подбається та музика ми не переключатимемо її"

    Я: "Це музика нашого природнього ворога, який досі нас нищить"

    Рагуль-охоронець: "Мені по @уй! "

    Я: "Ти не поважаєш свою державу? "

    Рагуль-охоронець: "Мені нема за шо любити Україну"

    Я: " Тобі є за шо любити росію?"

    У відповідь мені -дегенеративне кліпання очей від бидло-охоронця. Розмова продовжувалася на дуже високих тонах, з матюками. До бійки не дійшло. Згодом з нічного клубу ми з друзями вийшли", - розповідає обурений відвідувач.
     
  12. Albertio

    Albertio New Member

    Почав слідкувати за новинами "SNAPDRAGON 855 - ОСЬ ЦЕ НОВИНИ"
    Багато новинок нас чекає у наступному році у світі електроніки.
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я так поняв, шо ті всі новинки з"являться в першу чергу в Стрию, чи нє? :scratch_one-s_head:
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Стрийська лікарня заплатить сім’ї померлого пацієнта понад 850 тис. грн компенсації

    Стрийський міськрайонний суд стягнув з Стрийської центральної районної лікарні понад 850 тис. грн компенсації родичам пацієнта, який помер внаслідок недбалості лікаря-травматолога Олександра Голенка. Самого ж медика суд звільнив від покарання. Про це йдеться у вироку суду, опублікованому 3 травня,
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А на маєш...

    На Львівщині військова прокуратура та поліція викрили «замовника» підпалу автомобіля військового комісара

     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Розмова кацапів.
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Поліція Львівської області
    [​IMG]Вибране · 7 год ·
    [​IMG] Поліцейські затримали зловмисника, причетного до пошкодження майже 60 хрестів на кладовищі у Стрию

    За скоєння 20-річному місцевому мешканцю загрожує покарання - обмеження або позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років.

    8 липня близько 5.30 на оперативну лінію 102 надійшло повідомлення від жителя міста Стрий про те, що на території кладовища, розташованого на вулиці Нижанківського у райцентрі, невідомий чоловік повалив кілька намогильних хрестів та пошкодив пам’ятники.

    За вказаною адресою негайно виїхала група реагування патрульної поліції Стрийського районного управління поліції. Під час обстеження території цвинтара правоохоронці помітили чоловіка, який саме намагався повалити один з хрестів на місці поховання січових стрільців. Побачивши поліцейських він намагався втекти, проте правоохоронці наздогнали його та затримали.

    На місці події працювала слідчо-оперативна група територіального підрозділу поліції. Особу зловмисника встановлено – ним виявився 20-річний житель Стрия. Як попередньо встановили правоохоронці, загалом чоловік пошкодив 59 намогильних хрестів та пам’ятників.

    За фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.297 (Осквернення або руйнування могили борців за незалежність України) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.
    Зловмисник затриманий в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України, невдовзі суд обере йому запобіжний захід.

    Досудове розслідування триває.

    Олександр Шляховський Національна поліція України Стрийське районне управління поліції
    [​IMG][​IMG]
     
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Вони стрілка би так швидко знайшли, що пару днів тому розстріляв мужика.
    Новини Львова: У Стрию виявили тіло чоловіка з вогнепальними пораненнями. Встановлюють обставини
    А обкуреного бвйстрюка, що не розумів, де він знаходиться, якби не дзвінок, дулю би вони знайшли...
    Поліціонери...
     
  20. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Наші навіть і не затримували таких. Бо це ж треба відірвати свою сраку, поїхати на кладовище, постерегти утирків, які прийдуть курочити могилу. Навіщо? Хоча знали точне місце і приблизний час скоєння злочину. Могила батька мого однокласника курочилася кілька днів поспіль (зняли ограду в перший день і підготували лавку і стіл - це забрали наступного - все це було зроблено з нержавійки). І про те, що могилу будуть курочить - цементовози знали (їх попередели). Підсумок: могила розкурочена, а винних немає. Відписка від цементовозів: оскільки сума збитків не перевищує ххх грн - карної справи не буде.
     
а де твій аватар? :)