моє місто Стрий

Тема у розділі 'УКРАЇНА << український форум', створена користувачем VasMT, 19 гру 2011.

  1. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    І Вас, Михайлович!

    Я саме про це й кажу.

    Я ще пригадую ті екскурсії. А от мою старшу доню вже не водили в музей. Музей стояв, але навіть тих простеньких експозицій не було як виготовити - навіть канцелярського клею не було. Не опалювалось. Як вони вижили наприкінці 90тих і не втратили бажання працювати - дивуюсь.

    І саме оцей прошарок, молодь років 15, плюс-мінус, вона якась... нічия, ніде.

    Молодших вже водять, знову ж таки, завдяки ентузіазму молодих вчительок. Там знову ж таки, своя історія. Але продовжувати не буду, бо при думці про пана Бойка і стрийський відділ освіти кров вариться...
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Треба буде прогулятися по Стрию якось, бо все тільки по трасі навколо обїзджаю.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Як надумаєте, складу Вам план прогулянки, аби було корисно і приємно, аби було що подивитись і де зупинитись. Оглядова програма часу багато не займе. Години зо дві.
    Звертайтесь.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Може і на вихідних буду їхати на лижі, якраз і в Стрию погуляю
    Завжди в обїзд проїжав...
    [​IMG]
    В ідеалі було б добре знати місце куди в центрі найкраще поставити машину, і якийсь файний заклад де можна легенько перекусити. Ну і само собою що варто відвідати:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Коротенько.
    Припустимо Ви їдете в п"ятницю (суботу)
    Заїжджаєте в Стрий львівською трасою, але не повертаєте ліворуч біля технікуму (аграрний коледж) на об"їзну, а їдете в центр, по вул Львівській.
    [​IMG]
    До світлофора дорога головна. Зліва, за світлофором, садиба сім"ї Бандерів.
    [​IMG]
    За світлофором займаєте ліву "полосу" і перед Хрестом повертаєте на Y-подібній розвилці ліворуч, на вул. Б.Хмельницького. В неділю і святкові дні там дорога закрита і пасуться ДАівайці. Дорога теж головна.
    По ліву руку Собор Благовіщення Пречистої Діви Марії. Початок ХХ століття.
    [​IMG]
    Їдете до "Сільпо" (теж ліворуч). Біля Сільпи є стоянка. Навпроти хороше кафе "Володар". Ми там з Полковником і Левандівкою деруни їли. Можна проїхати далі прямо і припаркуватись на площі Ринок.
    [​IMG].
    Варто нагадати, що по площі односторонній рух проти годинникової стрілки.
    Ну а далі пішочком.
    1. Пам"ятник збудований на честь двадцятої річниці Перемоги. Біля нього вкопаний хрест стрийськими націоналістами 9 травня 2010 року.
    2. Стрийський костел.
    3. Школа №7, де вчився Бандера. На школі є вебкамера, зможете помахати рукою комусь, хто дивитиметься в той час на костел.
    4. Народний дім. Не забудьте подивитись з торця, там є табличка до дня народження Т.Шевченко, яка пережила всі війни і всі влади. На фоті її видно
    [​IMG]

    6. Площа Незалежності і пам"ятник Будителям. В народі Трьом святим, або трьомстам двадцяти гривням... :mocking:
    Від площі до вокзалу, я не показува, але побачите самі, іде проспект Чорновола, бувша 600-річча Стрия, або Адама Міцкевича (чим він демократам насолив, що вулицю переймували, не знаю...:dntknw:)
    7. Пам"ятник С.Бандері і на стіні школи меморіальна табличка.
    8. Стрийська синагога, знищена під час війни
    [​IMG]
    9. Церква Успення Присвятої Богородиці.

    Це для короткої прогулянки і ознайомлення із центром Стрия. Не спіша займе годину часу.
    Виїзд з площі, де стоятиме машина, чи від Сільпи за зеленою стрілкою. На розвилці можна їхати чи на об"їзну (ліворуч, там знак "Дай дорогу"), чи через Дуліби, по головній, і вже за Стриєм виїхати на трасу. Я би радив їхати через Дуліби, бо на розв"язці постійно пасуться ДАЙці і треба три рази зупинятись на переїздах.

    От карта
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Дякую, коли відвідаю - заодно і тему обновлю свіжими фотками:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Донецький блоггер-мандрівник про Стрий
    http://vladbespalov.livejournal.com/36629.html
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Полковник

    Полковник миється в бані

    • Подобається Подобається x 1
  9. Zeze

    Zeze Well-Known Member

    Неуклюжі рекламні вивіски зіпсували всій вигляд вокзалу. Хоть би рекламували щось потрібне, хоча завдяки кацапні країна все рухається вниз, тому і нічого крім "ломбард" і "позичаємо" немає. Скоро труси будуть нести в ломбард.
     
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Що ж... Стрий активізувався.
    Нарахував два державних Прапора із чорною стрічкою: на БК ВРЗ і 7-й школі. На щоглу Прапор так і не повісили. Удар поставив свій намет на тротуарі біля поліклініки...
    Міська рада мертва, райрада мертва.
    Біля "трьох святих" жодної людини...
    Стрий не хоче в Європу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    В 20:00 збір біля святих. У фейсбуці створена подія.

    Потім, можливо, похід до камери - хоча я сподіваюсь, що ні, якась така дитяча пропозиція.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Дайте лінк, бо я у фейсбуку не зареєстрований.

    ---------- Додано в 16:54 ---------- Попередній допис був написаний в 16:52 ----------

    А нє... Виявляється зареєстрований...
    Склєроз, йошкінкот... :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    І мене запросили:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Невже? о_О
    Я десь тицькав, тицькав... Може і Вас натицькав...:mocking:
     
  16. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Нє,то Карабін:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    я знов шось запоров?
     
  18. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ви сідайте в маршрутку, Вам за півгодини треба в Стрию бути. ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    З Сихова прямої вже нема... Так що будемо починати без Карабіна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Я так і знав...
     
а де твій аватар? :)