Модем київстар

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Iitl, 28 гру 2009.

  1. Iitl

    Iitl New Member

    На днях купив модем від київстару за 200 грн,переконався що на нього йдуть тільки київстаровські стартові пакети. Хто знає як зробити щоб на ньому працювали і інші стартові пакети. Наприклад від Utel? Завчасно дякую.
     
  2. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Чому ж ніяк... Там якийсь код спеціальний генерується... Я ще в подробиці не вдавався так як купувати модем ще не вирішив. Здається, на http://www.gsmforum.ru/forumdisplay.php?f=284 допомагають з цим.
     
  3. lvoldemar

    lvoldemar Пересічний Львів`янин

    Київстарівські модеми NCK-кодом не розблоковуються. Про це, до речі, написано на вищевказаному форумі.
     
  4. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Я так думаю мова йде про модель "ZTE MF100"???? Здається, вона й справді розлочується програмкою спеціальною (dc-unlocker) і не безкоштовно. Коштує порядку 50-90 грн. Цю ж модель з-під Білайновського оператора вручну зламують патчем. Можливо є й інші способи.... Зараз в пошуці.
     
  5. Rolsky

    Rolsky New Member

    А якщо модем Е1550? З ним можна щось зробити, щоб він працював під Utel? І відразу підкажіть, де саме в Львові це можна зробити і скільки коштуватиме. Спасибі наперед!
     
  6. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Вважаю, що варто поїхати на радіоринок і там розпитати в продавців. А взагалі то раніше пам'ятаю читав на форумах, що перепрошивають. І навіть роблять це віддалено. Тобто Ви в себе вдома втикнули модем до компа з інетом, включили тімвівер і лише спостерігаєте як хтось, наприклад Петя з с.Новодибіловки, перепрошиває ваш модем, щоб всі карточки їв. Коштувало раніше така послуга 50 грн.
    :cesored:
     
    Останнє редагування модератором: 17 кві 2010
  7. Rolsky

    Rolsky New Member

    А якихось сервісних центрів чи щось вроді того нема? Чи то просто нелегально перепрошивати київстаровський модем під щось інше?
     
  8. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Звичайно ж нелегально. Як легально таке взагалі можливо. А я ще й виявляється нелегально лінк на форум дав щоб допомогти Вам. От не розумію я цього лінковбивання, я ж не спамлю на свій ресурс, а дав лінк для допомоги.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)