Мода & Стиль

Тема у розділі 'Справи домашні', створена користувачем ostrov_Rabin, 13 бер 2010.

  1. Акулина

    Акулина Зубастая рыбка

    Да. Я в этом сезоне купила себе коралловые босоножки на платформе и к ним шарфик из шелка. Вот :). А сумка нейтральная, слоновой кости, со всем светлым сочетается.
     
  2. burtseva

    burtseva миється в бані

    памятаю ті часи коли завжди пробувала підібрати сумку по тому самому кольору до взуття .. або наоборот ))
    зараз звісно ж на це звертаю увагу но не настільки щоб колір був точечка в точечку такий самий..підбирай по відтінках щоб все гармонійно поєднувалось..
    на весну замовила собі кеди Bugatti на https://stileo.ua/brendy_bugatti і зараз шукаю класичну сумку..думала світлі тони, такі як світло-бежевий чи легка бірюза, будуть гарно асоціюватися з білими кедами з квітковим пр інтом.. но потрібно дочекатись на кеди..а там уже і вибирати сумку
     
  3. IraTyz

    IraTyz миється в бані

    я теж обожнюю носити кеди з легкими шифоновими з квітковим принтом сукнями! сукню і сарафан українських фабрик знайшла на Світстайл, але там і аксесуари є, можете глянути!
     
  4. burtseva

    burtseva миється в бані

    дякую..вибір сумок там великий -- 11 тис !!! переглянула сумки Українського виробництва -- шкіряні рюкзачки за 400-500 грн
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. OlyaKo

    OlyaKo New Member

    А я дуже полюбляю мереживо. Коли одягаю такі речі почуваю себе, наче принцеса) Ще й дізналась з вог, що в тренді у цьому році.
    Костюми, сукні, довгі спідниці та прозорі топи - все буде до місця. Знайшла таку красу на Шопсі Купить блузки, Весна 2020 в интернет-магазине Киева и Украины | Shopsy
     
а де твій аватар? :)