Мобільний зв'язок за кордоном

Тема у розділі 'Подорожі світом', створена користувачем LevCO, 20 чер 2014.

  1. LevCO

    LevCO New Member

    Доброго дня!
    Прошу поради в форумчан: націлились з дружиною на 11-денний автобусний тур по європейським країнам Польща-Німеччина-Нідерланди-Бельгія-Франція. Існує ще одне невирішене питання, відповідь намагаюсь найти в мережі: чи існує якесь єдине рішення для всіх країн туру по мобільному зв'язку? Зв'язок в основному потрібен для контакту один з одним та для дзвінків додому. Тарифи міжнародного роумінгу нашого оператора «кусаються», тому намагаємося знайти щось дешевше. Можливо хто-небудь стикався з подібною ситуацією?
     
  2. Zacharovana

    Zacharovana Member

    Та це хіба проблема? Купуйте туристичну сім-карту, й буде вам щастя) Зараз досить багато операторів роумінгового зв’язку, які пропонують вигідні тарифи.
     
  3. LevCO

    LevCO New Member

    А не могли б Ви порекомендувати щось більш конкретне? А то я не дуже розуміюсь у цій справі.
     
  4. Forpost

    Forpost Стоїк

  5. Zacharovana

    Zacharovana Member

    В нас кум працює в Франції, то він для дзвінків додому користується ТЕЗ, в цілому задоволений якістю і тарифами.
     
  6. Wurstie

    Wurstie Active Member

    У нас частенько бувають конференції за кордоном по робочим питанням. Вся наша компанія також використовує оператор «ТЕЗ». І зв’язок стабільний і тарифи демократичні. Рекомендую.
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    і оператор окупантський...
     
  8. Wurstie

    Wurstie Active Member

    тобто окупантський? оператор Естонський! я проти естонії нічого не маю.
     
  9. Zacharovana

    Zacharovana Member

    До речі, там і номер при бажанні можна залишити той самий, налаштувавши переадресацію з основного.
     
  10. Deinde

    Deinde New Member

    Теж хвилює це питання. Розумні люди розповіли про Viber (програмка у смартфонів є). Самі розмови безкоштовні, оплачуєте тільки інтернет (якщо у доступі безкоштовний wi fi, то дзвінки зовсім безкоштовні). Тільки у того абонента, якому ви телефонуєте, теж має бути активований Viber. Поки що знаю про це в теорії:)
     
  11. Forpost

    Forpost Стоїк

    http://www.viber.com/ а в чому проблема? Якщо дзвінки телефонні (з програми на номер то дешевше Skype)
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  13. smartlamer

    smartlamer Well-Known Member

    Якщо у вас за кордоном є мобільний інтернет а телефонувати треба в україну на мобільні та домашні то я б рекомендував sip. Я користувався zadarma и Localphone
     
  14. LevCO

    LevCO New Member

    Дякую, почитав про цю технологію, але як на мене там все якось складно... мені б якийсь простіший варіант

    ---------- Додано в 17:21 ---------- Попередній допис був написаний в 17:20 ----------

    А купити їх можна будь-де?
     
  15. Wurstie

    Wurstie Active Member

    Особисто ми замовляли онлайн, але й точок продажу вистачає. :uanew:
     
  16. LevCO

    LevCO New Member

    Дуже вдячний за поради, будемо пробувати.
     
  17. lforum

    lforum Member

    Вже так звикли до тих мобілок, що вже неможливо у відпустці без аппарату. Відразу дискомфорт відчувається.)))
     
  18. LevCO

    LevCO New Member

    Хороша річ цей ТЕЗ, спілкувались частенько, на тиждень вистачало 100-150 грн, що досить таки недорого. В цілому я задоволений, що скористався послугами даного оператора.
     
  19. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Моя коліжанка має ту програму то каже що дуже вигідно, особливо з працівниками по роботі, якщо вона не в офісі чи до батьків які живуть в іншому місті.
     
  20. StasAvia

    StasAvia Member

    Viber однозначно дуже вигідно і безкоштовно, але тільки коли є інтернет.
    Якщо їдете за кордон у якусь одну країну, то є зміст купляти стартовий пакет саме у тій країні. Наприклад у Польщі стартовий пакет вартує 5 злотих і має крім розмов ще 100 чи 200 мегабайт інтернету.

    Якщо у ваших планах відвідання декількох країн, то є зміст купити сім-картку де тарифи схожі незалежно від країни. Такою може бути TravelSim продається майже у всіх мобільних салонах і багатьох турфірмах.
     
а де твій аватар? :)