Мобільний інтернет

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем MARTINI, 27 лис 2006.

  1. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    На сьогодні повністю розчарувався в послузі Hiper.net від МТС. Нормально користувався цією послугою трохи більше тижня, за добу знімало 5 гривень, за мегабайт 5 копійок. Через тиждень почало знімати з мобільного рахунку від 10 до 15 коп. за мегабайт. Найцікавішим є те, що точка доступу до інтернету в мене стоїть Hiper.net, але чомусь мобільний автоматично переводиться на інший вид інтернет зв"язку, де одного разу за 7хв. користування інтернетом з мого рахунку було знято 40 гривень при швидкості 10 кб/с, а на другий день 50 гривень приблизно за 10 хв.. 90 гривень заплатив за 17 хвилин не за скачані мегабайти, а за саме звичайне спілкування на форумах. На мої претензії оператори лише спромоглися повідомити мені, що я ніби то використовував інший вид інтернет зв"язку, де послуга є дорожчою. Інший почав мене вчити, що якщо я користуюсь PC Suite, то ця програма має властивість автоматично і самовільно перенаправляти на свої напрямки. Якраз цією програмою я і не користуюсь. Активна точка доступу Hiper.net завжди світиться зеленим вогником в мобільному і кожен раз при підключенні перепровіряю всі налаштування. То поясніть мені сільському хлопові, який дебіл буде користуватись інтернет-зв"язком, де максимальна швидкість не перевищує 14 кб/ і буде готовий за 3 години спілкування заплатити 900 гривень, якщо є багато дешевших варіантів?
    Хамство і наглість вищої марки.
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Fran4eska

    Fran4eska Well-Known Member

    А піплнетівський модем підійде для Ютелу, і взагалі, крім піплнету його десь можна буде використовувати???
     
  3. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Особисто я без понятія. Скоріш за все, що ні, в них напевно є своє кодування інформації.
     
  4. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Хто розуміється в радіоелектроніці???

    Тут така проблемка виникла в мене. В одному селі дуже погано ловить лайф а так як я там частенько буваю (а він мені треба для інтернету) то доводиться десь шукати зону прийому. Нещодавно помітив одну цікаву річ: якщо вийняти звичайну польську антену з телевізора і піднести до неї телефон - починає ловити майже три поділки (а до цього - 0). Проте це дає можльвість лише телефонувати, а GPRS все-одно не працює. Я припускаю, що антена підсилює лише певні частоти, а для роботи інтернету, мабуть, другі треба. Чи можна щось самому змайструвати для таких цілей?? Допоможіть, дуже треба! Замучився бігати в сусідню бібліотеку на другий поверх.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. andi

    andi Well-Known Member

    Ні, не підійде, оскільки відрізняється не лише частотою, а й принципово типом мережі: Піплнет - СДМА, Ютел - HSDPA (WCDMA), ну одним словом спільного нема ніц (хіба крім 4 букв у назві ;) )
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. good

    good Well-Known Member

    Оскільки Skype стосується і-нету, то спитаю: Ви не підскажете, де можна скачати Skype на Samsung Star. вже все перерив, а ніде немає..hellp!!
     
  7. TestKyivstar

    TestKyivstar New Member

    Нещодавно «Київстар» запровадив нові пакети даних «Смартфон» з включеним трафіком для мобільного інтернету та обсягом послуг SMS і MMS. З назви зрозуміло, що пропозиція орієнтована перш за все на клієнтів з мобільними пристроями, що підтримують доступ до мережі інтернет (+ користуються SMS i MMS).
    Найдешевший варіант: «Смартфон 50» — передплачений обсяг даних на місяць у межах пакету: 50 Мб інтернет (GPRS), 25 SMS, 25 MMS.
    Найдорожчий варіант: «Смартфон 500» — передплачений обсяг даних на місяць у межах пакету: 500 Мб інтернет (GPRS), 100 SMS, 100 MMS.
    http://www.kyivstar.ua/press_center/news/releases/?id=13526
    Хто якої думки про цю пропозицію?
     
  8. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Скачував для смартфону.. Правда не інсталював і не користувався.:dntknw:
     
  9. good

    good Well-Known Member

    спробую..дякую)
     
  10. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Занадто дорого. В них же на безлімі 75 Мб за 10 грн.
     
  11. yomoto

    yomoto Member

    Пользуюсь Ого мобильный.Когда трафик в пределах 5_10 лимитных гб. скорость супер,а вот когда исчерпаеш... Даже почту не отправишь,как всегда най**бка.
     
  12. obozrevatel

    obozrevatel Well-Known Member

    МТС вообще мастера дурить людей!!! Целыми днями идёт по телику реклама для лохов про МТС-коннект, просто диву даёшся!! Обещают 3G-модем за 400, ой простите 399грн, с заявленной скоростью полмегабита и за 8грн в день + пенсионный фонд! Попытался разобраться - просто офигел!! У меня современный 3G-модем от Utel, последних выпусков и два пакета, на одном скорость в два раза выше, чем у МТС-коннект и стоит 6,36грн в день, другой пакет в два раза меньше чем заявленоу МТС и стоит 65грн в месяц + врорая сим карта бесплатная без абонплаты с 2000 минут по Украине на мобилы Utel и стационарные в любом городе.
    Так вот, сканирую модемом все сети - показывет: киевстар, лайф, билайн, мтс - все сети 2G, и только Utel показывает как 3G !
    поехал к одному колхознику настраивать МТС-коннект (парниша ни с кем не посоветовался и купил это дерьмо) я его настроил, но скорость была ужасная, а ему нужен был скайп, что бы с бабушкой из Америки общаться, в общем скайп "пол-мегабита" от МТС не потянуло!!!!
    попробовал у себя скайп запустить от UTEL, где пакет, на котором скорость заявлена всего 256кб/сек, т.е. в два раза меньше, чем МТС-коннект - ЗАРАБОТАЛО!! видно, что скорость на пределе, но работает!!
    понятно, что второй пакет проверять не стал и так понятно... что при цене меньшей, чем на МТС всё заработает. Зашёл в отделение МТС и прикинулся шлангом - начали басни рассказывать, как у них всё круто...
    начал спрашивать подойдёт ли в мой модем их карточка - сказали НЕТ!
    тут мне уже стало интересно, говорю в чём же дело, у меня 3G-модем нового выпуска, все последние стандарты потдерживает - ответ у них другой стандарт! Говорю как же так у всех моб.операторов подходит, а у МТС нет! Да и почему у меня при сканировании сетей пишет 3G-тлько у UTEL??? выходит, что МТС под видом 3G-модемов продаёт какие-то старые 2G-модемы, да ещё и по цене как минимум в два раза превышающую стоимость современного модема? в Utel я модем взял за 199грн, был бы за 99грн если бы я другой пакет выбрал.
    в общем потом девушка мне в сторонке тихо сказала - что она мне говорит только то, что обязана говорить!!! Советую всем, прежде чем что-то покупать разберитесь и поспрашивайте знакомых, а то такие умники как на МТС втюхают старьё втридорого!!!!!!

    ---------- Додано в 02:08 ---------- Попередній допис був написаний в 02:01 ----------

    мобильная связь работает в стандартах GSM 900, 1800, 1900
    на окраинах обычно 900 в городах, где много зданий 1800, возможно это как-то связано, что чем ниже частота - тем хуже проходимость и больше искажения, Ваша антенна так же может искажать, а при GPRS поток данных выше, попробуйте просто провод к телефону подсоединить, шанс, что будет работать гораздо будет больше!

    ---------- Додано в 02:29 ---------- Попередній допис був написаний в 02:08 ----------

    НИКТО НЕ ОБМАНЕТ ЧЕЛОВЕКА ПОКА ОН САМ В ЭТОМ НЕ ПОМОЖЕТ! :)
    Сколько видов подключения видел, хуже «MTС Коннект» не встречал!
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Я інсталював і користувався. Вже тривалий час користуюсь. Трішки є незручностей, але в разі необхідності за третій сорт зійде. Доречі, там лише чат і можливість аудіодзвінків. Можливість відеодзвінків поки не реалізована.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Nazarko Lviv

    Nazarko Lviv Member

    Я є користувачем послуг оператора Піплнет, вже близько двох років. Послугами задоволений, тому що зручно поповняти у будь якому відділенні Приватбанку чи в айбоксі, швидкість у мене 400-500 Кб/с. Нещодавно, я змінив тариф на "Безмежні можливості", 3 грн абонентплата і дають 300 Мб/вдень, це виходить по 1 коп за 1 Мб! До речі, я розпитувався про покриття в Карпатах, мені сказали, що вже є покриття в Трускавці, Моршині та Буковелі... На днях їду в Трускавець, перевірю правда це чи ні)))
     
    Останнє редагування модератором: 10 жов 2011
  15. Nazarko Lviv

    Nazarko Lviv Member

    Зявились нові зручні тарифні плани від PeopleNet:good: 777безлім 7грн. лише у день користування без обмеження по трафіку. Для тих кому інтернет потрібен не щодня супер. PeopleNET активно збільшує тарифи и зменшує ціну. Стартував акційний ряд тарифів інет:crazy: до яких можна підключитись до кінця жовтня
     
  16. Nazarko Lviv

    Nazarko Lviv Member

    у PEOPLEnet 3G модем за 1грн.+5050МБ інтернет трафіку за умови підключення до тарифнрго плану "Бумер" терміном на 12міс.;)
     
  17. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    луччє зразу признайтеся, по кокому місцю той БУМЕРанг б'є... :sad:

    ---------- Додано в 11:25 ---------- Попередній допис був написаний в 11:24 ----------

    Набрехали, раз мовчите..?
     
  18. Nazarko Lviv

    Nazarko Lviv Member

    Брехати не вмію і погана це звичка!о_О А покриття є у Буковелі і частково у Трускавці.
     
  19. Тетяна Бурдега

    Тетяна Бурдега миється в бані

    Нормальна пропозіція для інтернету в телефоні це тариф від оператора life:) «Шалений день».
    Дають щодня 40 МБ інтернету, чого мені цілком достатньо, якщо перевитрата, то знімуть за наступні 3МБ по 6 грн за один МБ і далі безлім до кінця доби. Детальніше тут
     
  20. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

а де твій аватар? :)