Мобільний інтернет

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем MARTINI, 27 лис 2006.

  1. andi

    andi Well-Known Member

    Відповідь: Мобільний інтернет

    Користуються знайомі... В принципі, в залежності від району покриття і швидкість є... :) непогані, скажімо.
    Але дуже раджу уважно!!! читати умови та рекламу - є таке "западл.." як тариф Конект 100+. При цьому ціна модему - 240 грн була.
    Але вдумайтесь в умови: Додаткова Угода на 2 (!!) роки БЕЗ права зміни тарифного плану! до того ж об'єм включених послуг - 1600 Мб (як в тарифі Конект 100), але щомісячна вартість... УВАГА - 120 грн! (бо бачте в "назві" ТП 100+ означає, що це 100 грн без ПДВ, а з ПДВ - 120 грн.)
    будьмо уважні!

    сам користуюся тарифом від Піплів - "Стандарт+", задоволений повністю, реальна швидкість звичайно залежить від району, але буває і 250, і 400, і 550 кБіт/с, причому змінюється постійно, при користуванні Інтернетом в основному навіть не помітно, хіба при закачуванні файлів/зображень "тягне"...

    Додано через 17 хвилин
    Подивимося з точки зору зручності:
    1.Для користування послугою «Інтернет 3G» необхідно пристрої, які підтримують не просто стандарт UMTS (придатний до голосових послуг та відеодзвінків, максимальна швидкість передачі ніби 385 Кбіт/с), а HSDPA - по аналогії з EV-DO для мереж CDMA - для якого власне і актуальна швидкість до 3,6 Мбіт/с. Такі телефони коштують від 350-400 у.о. (виходить, треба купувати новий телефон!!!), ще є модеми - трохи дешевші, 900-1200 грн.
    2. Для користування Інтернетом видається окрема картка, як тут вже наголошували, з якої неможливо телефонувати. отже, треба вимкнути телефон, замінити "голосову" картку на "інтернетівську", увімкнути телефон і користуватися.
    3. а ще в процесі користування потрібно уважно спостерігати, чи не вилетіли ви із зони покриття Utel, і чи часом Вас не тарифікують по тарифах GPRS (чи EDGE) Київстару.

    Така от картина ;)
    Може в де-чому трохи помилився, спеціалісти поправлять :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Відповідь: Мобільний інтернет

    Цікава інфо: В Піплнета тепер акція на обладнання. Вигідна пропозиція 395грн юсб модем + 295 за контракт, які падають на рахунок. Нет 1Гіг = 70грн в міс
     
  3. andi

    andi Well-Known Member

    Відповідь: Мобільний інтернет

    якщо постаратися, то можу організувати модем ще на 40-50 грн дешевше ;)
     
  4. MAECTP0

    MAECTP0 миється в бані

    Відповідь: Мобільний інтернет

    додам вiд себе. В ЮМС йе тариф ГiперАктив на базi EDGE/GPRS. В мiсяць 100грн (вже з податками) й 1!коп!/МБайт!!!! По цьому номеру й бук в нет ходить й смартФон!!! Грошi вiдбиваються вдвiчi. Хоть домашнi компи.
    не переходжу на 3G - часто, по вiдрядженнях, буваю в таких Мухосрансках де не те що 3G EDGE не тяне а GPRS тяне.

    З повагою, здаю малину :)))
     
  5. Fran4eska

    Fran4eska Well-Known Member

    Я зараз користуюсь піплнетом і чесно кажучи я взагалі не в захваті:ireful1:пора від них втікати....але куда.. я досі нічого толкового не підібрала...
    Хтось може порадити щось конкретне... єдиний в мене поки що варіант це Ютел, але відгуки щодо нього не однозначні...
     
  6. lesychka

    lesychka Member

    МТС Конект! ми досить задоволені. Правда сам модем троха коштує...

     
    • Подобається Подобається x 2
  7. оригіналка

    оригіналка Well-Known Member

    А я шось зовсім не задоволена!!!:pardon:
     
  8. lesychka

    lesychka Member

    Ну не знаю... Якість сигналу, такби мовити, в нас досить добра, а от шо відверто дратує, так це те, що платиш їм в касі стільки, скільки кажуть (ставка за місяць + відрахування в пенсійний фонд), а потім тобі ні з того, ні з сього, відключають сервіс. Йдеш в офіс розбиратися, а вони кажуть "У вас заборгованість". Вдруге, коли це сталось, підняли скандал і вони ввічливо попросили платити завжди трохи більше, щоб мати запас. Тупо звісно. Не можуть навіть назвати конкретну суму, яка йде у той пенсійний фонд. А, і мінус те, що стан скачаної інфо можна дізнатись лише, якшо дзвонити з МТС за безкоштовним номером, в Київ за платним номером або йти до них в офіс :sad:

     
  9. оригіналка

    оригіналка Well-Known Member

    В нас з тим проблем немає, оплачуєм наперед певну суму, хватає на пару місяців. Тільки неподобається шо нараховують забагато, хоча в той ліміт вкладаємось... Шось весь час напутають з тими рахунками, потім кажуть шо помилились... А за якість сигналу нічого не кажу, спочатку шось глючило, та вже ніби все нормально працює.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. andrewdor

    andrewdor Well-Known Member

    користуюсь досить активно ЮТЕЛ,користувався Лайф, піпл нет, київстар.
    Якщо цікаво можу поділитись враженнями, порадити що вибрати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Fran4eska

    Fran4eska Well-Known Member

    А для МТС треба спеціальний модем, чи CDMA підійде???
     
  12. Fran4eska

    Fran4eska Well-Known Member

    Було б не погано якби ви навели якусь порівняльну характеристику...
    Я зараз вагаюсь на шо переходити...користуюсь піплнетом і дуже незадоволена(((
     
  13. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    На МТС для тарифів Конект - тре модем
    Для ГіперНет - телефон. Я на Гіпернеті сидів зо два роки.
     
  14. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Знайомий перебрав майже всі способи мобільного інтернету, зупинився і користується Утелом
     
  15. andrewdor

    andrewdor Well-Known Member

    Не претендую на 100% точність інформації, нажаль не відслідковую щодня зміни, але з власного досвіду можу надати основну інформацію, для того щоб була можливість самостійно зважити всі фактори та вибрати для себе мобільний інет.

    1. PeopleNet
    Досить дешевий мобільний інтернет зараз щось порядку 5ГБ за 55 грн. Але мають купу недоліків (наголошую, недолікі для мене)
    а.) погане покриття та сервіс. В мене в одному і самому місці 100% звязок пропадав на пару днів, представники не могли сказати нічого толкового. Відповідь проста до сліз в Вас проблеми з компьютером.. вийшов з ноутбуком на двір зловив 1 поділку. через 3 дня знову звязок в порядку..
    б.) Незручно оплачувати
    в.) Невисока середня швидкість самого інтернету
    г.) Закритий стандарт зв`язку. Якщо вирішите змінити провайдера, модем можна викінути. Більше його використати крім як з Піпл Нетом неможна.

    2. Київстар
    а.) Немає власного 3G, користується ЮТЕЛом.
    б.) Дурять в рекламі. Власне 3G модем коштує значно дорожче ніж в рекламі
    в.) Погані модеми, які вони пропонують (форм фактор) та і модем заблокований під Київстар. Тож з іншими операторами використати неможливо
    г.) Зобовязання підписати контракт. Послуга дорожче ніж в Ютел

    3. МТС-коннект
    а.) Модеми заблоковані під оператора
    б.) Унікальна частота передачі. Знову модем тільки для мережі МТС, використати з іншими операторами невдасться.
    г.) Дорогий інтернет в загалом.

    4. Лайф
    а.) дуже повільний інтернет
    б.) Погане покриття (як для EDGE-GPRS)
    в.) послуга замовляється одноразово на місяць, якщо швидше закінчився замовлений інтернет, треба чекати до кінця місяця, щоб замовити послугу ще раз
    г.) Швидший інтернет доступний тільки для контрактних підключень

    5. Ютел
    а.)проблеми з швидкісттю інтернета на стандартному APN: 3G.utel.ua
    якщо вводити секретний 3Gm.utel.ua Швидкість дійсно вражає, закачка файла 280кб/с тобто реальних 3Мб
    3 дні назад 3Gm.utel.ua перестав працювати, а стандартний став значно кращий.
    б.) Погані модеми, які вони пропонують.

    Підсумок. Як на мене найкраще рішення на сьогодні купити окремо добрий модем під Ютел, не блокований під жодного оператора. Вибрати собі в ЮТЕЛ найкращий для ваших потреб стартовий пакет або контракт.
    Коли модем не блокований, ви потім зможете ставити туди карточкі майже всіх операторів. Звичайно тих що працюють в таких самих протоколах
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. bonapart

    bonapart Well-Known Member

    Неправда. Одні з найдешевших моделей зі технологією HSDPA - Samsung L700, SonyEricsson K660, вартість в межах 1200-1300 грн. Причому це не означає що ці телефони погані, нічого поганого про них сказати наразі не можу.

    Модем коштує 749 гривень, щоправда залочений під Київстар.

    Отут згідний, при виїзді за межі покриття 3дж, тарифікація автоматично відбувається за планом Internet XL
    Щодо швидкості - насправді швидкість до анонсованої ніколи не дотягне, добре якщо є хоча б половина. Щодо контракту для 3дж по Київстару - підписується угода, але немає обовязкового терміну, тобто за місяць якщо не сподобалось можна контракт закрити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. 4331973

    4331973 New Member

    Користуюся Піпл нет
    вже в травні буде 2 роки

    так бувають моменти і глюки у них але загалом задоволений. хоча періодично користуюся і Утелом на моб телефоні.

    Піпл нет суто на ноут. поповнення або через нет або через термінали які зараз стоять в кожжному магазині.

    проблеми з мережою бувають і це десь в середньому один день на місяць . швидкість на стандарті ЕВДО 0 мене задовільняє.

    маю прийстрій ZTE AC8700

    а хто чим користується?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. У мене питання: чи дорого підключити мобільний інтернет до ноута і чи буде він працювати поза містом?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    - Залежить.
    1. Від доходів.
    2. Мапи покриття.
    ......
    33. Заряду батареї в ноуті.
    Найкращу відповідь дасть відвідання сайту оператора та ознайомлення з вмістом гаманця.
    Не пробували?.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Desperado

    Desperado Well-Known Member

    Справді гім%%ний провайдер. Дехто на мобільних форумах називає мертвонародженим. Дуже багато ажіотажу було при старті(навіть я був зацікавлений у підключенні), але невдала маркетингова політика+стандарт зробили його дуже нішовим. Покриття немає нормального навіть в обл. центрах, по тарифах чуть дешевший ніж інші але...згідний із написаним вище.

    Не спорю на рахунок 3Г, але ще додам шо КС має непогану мережу GPRS\EDGE, яка працює там, де не працює взагалі нічого або лише супутник. Як відомо по покриттю їм рівних нема, тому і в деяких місцях Internet XL із добовою абонкою в 5 грн і 5коп\мб немає рівних. Київстар це такий собі Мерседес, який ніколи не підведе вас... але дорогий, зараза)))
    Згідний... знову ж таки нішовий інет від МТС... Для інету вони використовують діапазон 450MHz, який залишився у них від аналогового NMT. Місцями - конкурент Утел, а загалом - ні.
    Дуже спірна швидкість інету в різних місцях, по покриттю недотягує до Київстар, ну і ціни на 30-40% дешевші(недавно правда було ще одне подорожчання)
    Часто буває так зване залипання інету, коли пробити канал неможливо через завантажений голосовий трафік.
    Не рекомендую для серйозного використання...
    + дурнувата система замовлення інету( нема можливості контролю і попередження)
    В підсумку - найкращий мобільний інет в Україні. Використовуючи пакет Ю-фемілі, можна мати інет всього за 5 коп\мб. Швидкість - поза конкуренцією, кажуть місцями навіть є вишки HSDPA 7.2Mbitps. Використовую особисто.
    Відчутний плюс - сам стандарт, в якому працюють більшість нових телефонів. Свій SE z770i із HSDPA я купив всього за 1200грн. літом

    Висновки робіть самі)
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)