Мобільні оператори з 2011 будуть мати єдину ціну на всі дзвінки

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Templar, 1 жов 2010.

  1. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Тепер дзвінки на мобільні телефони будуть коштувати 36 копійок за хвилину, а на міські 25 копійок за хвилину.
    Для українських мобільних операторів, які вже давно стали монополістами, Нацкомісія встановила єдині ставки доступу до мереж мобільних і фіксованих операторів. Про це розповів голова комісії Володимир Олійник.
    Тепер українці будуть платити за дзвінки з мобільного на мобільний 36 копійок за хвилину, а з мобільного на міський 25 копійок за хвилину. Щоправда, такі тарифи набудуть чинності тільки з наступного року.
    Вартість доступу до мереж довгі роки була прерогативою самих операторів, нерідко вона ставала предметом суперечок між ними. Влітку цього року повноваження регулювати ставки з'явилися в НКРЗ - завдяки рішенню Антимонопольного комітету, який визнав найбільших операторів зв'язку монополістами на ринках здійснення дзвінків у власних мережах.
    Тепер оператори не зможуть встановлювати інші тарифи, крім запропонованих комісією. "Якщо вони цього не зроблять, це буде порушенням закону" Про телекомунікації '", - заявляє голова підкомітету з телекомунікацій комітету Верховної ради з питань транспорту і зв'язку Юрій Мороко.
    У свою чергу зниження ставок призведе до зменшення доходів операторів, зазначають в компаніях.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А чому б не зробити до 36 коп.? Чому обовязково рівно 36? Очевидно, щоб київстар і мтс за рахунок покриття витіснили всіх менших. У нас, як шось придумають, то хоть стій, хоть падай.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. sani

    sani Well-Known Member

    а в тих в кого по 25 коп. на всі номери... що робити?
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    викинути, і купити той, що за 36... щоб як у всіх...:tongue:
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    А також у них буде єдиний хазяїн, і єдина модель телефона. І дзвонити можна буде лише на один номер: 00
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Svjato

    Svjato Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  7. layer9

    layer9 Well-Known Member

    словом думають не тим місцем що треба:sad:
    в мене контракт лайф то я дзвоню по 0 по лайфай і без хвилинних обмежень, от якщо б так закон вступив в силу то я б відмовився зразу ж... думаю з прийняттям такого рішення в операторів почнеться перебіг абонентів від одного до другого, а потім дійсно монополісти виграють, словом ділення ринку... :sad:
    а ще наскільки я знаю, тепер доступ в нет буде навіть без настройок самого телефону... от думаю купити новий, але коли прочитав про те що він завжди лізе в нет обновлятись, то вже і сумніваюсь... Виробники теж от придумали таку хитромудру маркетингову штуку:sad:
    та й взагалі кому вірити тепер? тотальний контроль якийсьо_О
     
  8. obozrevatel

    obozrevatel Well-Known Member

    а Вы точно ничего не путаете? почитайте в инете статьи о том, что все наши четыре мобильных оператора судились с Укртелекомом в этом году и проиграли суды по этому поводу! Укртелеком ранее брал с моб.операторов 25 коп за обслуживание исходящего звонка с мобилки на городской, теперь же Укртелеком решил брать 50коп, и сколько операторы ни судились - ничего не выиграли! Следовательно о 36копейках речь уже не идёт! у самого же Укртелекома сейчас с мобилки звонок на городские в пределах Украины стоит бесплатно, все остальные на другие мобилки стоит 55коп, разумеется без соединения.
    Звонки внутри сети бесплатными будут не выгодны для операторов, поскольку если Вы будет находиться в разных городах, то мобильному оператору всё равно придётся укртелекому оплачивать посредничество, т.к. у моб. операторов нет междугородних линий!
    Тут LAYER9 говорит, что внутри Лайфа неограниченно минут? я то же так думал, пока один знокомый не рассказал, что их всего кажется только 4000 минут, он узнал об этом, т.к. он их умудрился выговорить и от Лайфа пришла смс-ка, что мол дальше за бабки! Минут у лайф конечно много, но связь г....но, да Вы и сами знаете не хуже меня... Лайф и Билайн в этом плане два лидера только с конца! А что бы ставить меньше вышек, их включают на повышенную мощность и операторам по-барабану, что это Вам портит здоровье...
    у меня Билайн в одном конце квартиры пишет, что он в городе находится, а в противоположном конце квартиры пишет название села, которое чёрти где... добивает и вышек выходит на этом участке больше нет... так и работают!
    В этом году приняла Рада один очень интересный документ и дала мобильным операторам год на его внедрение на то, что бы сохранялись моб. номера абонентов после перехода от одного оператора к другому (поскольку так есть давно во всех цивилизованных странах) не помню даты, но где-то месяцев через 7 это уже должно будет действовать, а следовательно появятся номера МТС с кодом 093, Киевстар с 050, Лайф с 097 и так далее...!!! а к чему это приведёт сами понимаете! Все моб. операторы делали дешёвыми звонки внутри сети, теперь эта фишка отпадает, т.к. абонент по коду не будет знать кому он звонит и выигрышными будут те тарифы, где одинаково будет звонить на все направления!
    p.s. 36копеек и без соединения - хороший тариф, но насколько это всё актуально покажет 2011 год!
     
    Останнє редагування: 7 гру 2010
    • Подобається Подобається x 1
  9. sselev

    sselev Well-Known Member

    Схоже що в статті йдеться власне про інтерконнект - внутрішні розрахунки між операторами зв'язку. А тарифи для кінцевих споживачів інша справа.
     
  10. Kalyan

    Kalyan Member

    звідки такий брєд ?
     
  11. obozrevatel

    obozrevatel Well-Known Member

    посмотрите лучше рекламу Билайна, которую запретили, в рекламе появляется на секунду девушка без трусов! при замедленном просмотре очень хорошо всё видно! вот бесплатная ссылка кому интересно:
    http://letitbit.net/download/20567.243b4f11433f72d7b06a85ee76d8/beeline.avi.html
     
  12. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Хочете на голих дівок дивитись, є відповідні сайти!
    Ну забули щось одіти? І що?
    Заборонили і все? Нашо кіпіш піднімати?
     
  13. Leri

    Leri Well-Known Member

    не знаю як кому але мене цілком влаштовує 4000 хв щомісяця без плати за з'єднання і абонплати до 2012 року...

    доречі я заплатила за те, щоб до 2012 у мене по "нулям" було...
    і 35к на всі інші оператори...
     
  14. obozrevatel

    obozrevatel Well-Known Member

    Всё бы так хорошо было бы... только вот ещё б качество немного Ахметов бы улучшил и было бы вообще супер! :)
    Хотя судя по тенденции, когда постоянно ухудшается качество связи у МТС...
    Кстати, МТС сокращает свои вышки - экономит деньги, соответственно и качество связи страдает, многие знакомые перешли с МТС на Киевстар...
    у меня лично МТС украл со счёта деньги... 12 грн стыряли за услугу, которой не оказывали, в общем плохая тенденция... я конечно переживу эти деньги, мне на них глубоко...., но дело было сугубо принципиальным - я им несколько писем написал, пытался говорить о достоинстве, о морали, о том, что я того номера, с которого деньги стыряли не звонил уже несколько месяцев ( т.е. ни одной секунды связи за последние три месяца) но как я понял, достоинства у мтс нету !
    кстати я позволю себе в дальнейшем писать мтс с маленьких букв, а то писать большими буквами про тех у кого нет достоинства слишком много чести..

    ---------- Додано в 03:00 ---------- Попередній допис був написаний в 02:58 ----------

    да причём тут голые девки? ели суть не понятна, то чего ж спорить?
     
  15. obozrevatel

    obozrevatel Well-Known Member

    Речь вообще не идёт о "голых девках"! Каждый видит суть в меру своей распущенности! Речь идёт о качестве рекламы, а она как связь оставляет желать лучшего! порой смотришь рекламу и приходишь к выводу, насколько же народ не уважают!
    а тот ролик, можете не качать, можететолько уменьшенный скриншот глянуть и сделать вывод: http://letitlinks.ru/video/442-skandalnyy-zapreschennyy-reklamnyy-rolik-bilayna.html
    Обидно, что целый день рекламируют то, что есть и пить нельзя, да ещё и в таком качестве!
     
  16. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Гарна новина.

    Регулятор і два найбільші мобільні оператири - "Київстар" та МТС - сьогодні домовились про перегляд розцінок на міжнародний та внутрішньоукраїнський коннект.

    Відтак, тарифи на мобільний зв’язок в Україні знизяться на 20-25%.

    Виконати свої обіцянки учасники ринку повинні протягом 30 днів на розмови у роумінгу та за 10 днів всередині країни.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ой щось тяжко віриться в хороші новини :) Щоб отак в один момент компанії відмовилися від чверті прибутків? Обов"язково придумають щось, щоб компенсувати зниження ціни, ще й з лишком :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    А вось...!:) Давайте вірити, що під "кінець світу" дива бувають :)))
     
  19. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    а є в когось в Україні (оператор) такий план щоб заплатив 40 доларів і все без обмежень?
     
  20. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    на київстар зайдіть
     
а де твій аватар? :)