Міжкімнатні двері від Фабрики Дверей. Цікавлять відгуки

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем GoodLack, 15 вер 2016.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
?

Які двері кращі?

  1. Новий Стиль

    0 голосів
    0,0%
  2. Wood Technic

    0 голосів
    0,0%
  1. GoodLack

    GoodLack New Member

    Після завершення ремонту постало питання у виборі підходящих міжкімнатних дверей. Так як дизайн квартири був виконаний в стилі модерн з поєднанням сучасних форм, двері мали відповідати стильовому рішенню та доповнювати інтерєр. Хотілося знайти знайти якісні шпоновані двері середнього класу та за такою ж ціною, які прослужать тривалий період часу. Але серед величезної кількості магазинів дуже легко розгубитись. Кожен з них пропонує величезний асортимент товару та найвигідніші ціни, як кажуть в народі «кожна жаба своє болото хвалить». Після тривалих пошуків за порадою знайомих заглянула на сайт dveri.fabryka.ua. далі виявилось, що їхній магазин знаходиться на Городоцькій 235, після роботи вирішила забігти, як раз не далеко працюю. Там мене ознайомили з асортиментом та допомогли підібрати декілька підходящих варіантів для мого бюджету. Я вирішила обирати між нашими виробниками «Новий Стиль» та «Wood Technic», підходять за ціною та дизайном. Єдине питання, що цікавить – якість цих дверей. В кого стоять двері від цих виробників поділіться інформацією про їх якість та виносливість. Цікавлять відгуки реальних людей, які мали справи з фабрикою, але не конкурентів. Буду дуже вдячна.
    door3.jpg door2.jpg
     
  2. Forumchanun

    Forumchanun New Member

    новий стиль
     
  3. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    йопт є вже тема про двері де все розписано ! не бачу сенсу дублювати
    Двері - вхідні та міжкімнатні.
    ось тема там багатоо про вхідні і міжкімнатні
    Новий стиль - картон
    Вудтехнік - треба перевіряти механічними методами міцність
    дивіться в сторону термінуса наприклад на Любінській
    "двері білорусії" - залежить від моделі дверей , але давно десь під Стриєм фабрика робить.
    Хороші двері - дорогі двері ... або двері виготовлені ХОРОШИМ столяром в селі з хорошого дерева.
    читайте тему вище там всі поради є зверніть увагу на тести дверей руками і ногами в салоні описав детально.
    Можу з вами проїхатись після основної роботи ( або суббота неділя ) за невеликий гонорар показати вам плюси й мінуси дверей вживу на конкретних дверях моделях дверей в будь-яких салонах на вибір, гонорар скромний 3-5%, від суми замовлення , але не меньше 200 грн , зекономите більше :)
     
    Останнє редагування: 20 вер 2016
  4. manur

    manur Well-Known Member

    А вихідні?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    буває по іншому ? є парадний вхід і чорний вихід.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    люди
    то така реклама ?
    Двері вхідні металеві ТМ «Lvivski» серія «Technik» тип-2
    Термін виготовлення : 14 робочих днів
    Розміри по : Коробці
    Тип : Двері вхідні зовнішні
    Виробник: ...
    Ціна: 2295 грн.
    2550 грн.

    нормальні міжкімнатні деревяні двері коштують так рази в два більше.
    А це що ціна коли долар був по 2 грн ? чи по 5 грн ?
    Ще раз міжкімнатні двері старт від 4500 грн
    Вхідні двері старт від $ 700 якщо дешевше то просто ставте замість них міжкімнатні , по всіх характеристиках міжкімнатні двері за 200 у.е. будуть кращими за "вхідні металеві\броньовані " двері дешевші $700
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. energysqw

    energysqw New Member

    Ми не так давно заказували двері Интера тут в магазині Строймаг по акції, привезли за декілька днів, стиль вишня дуже гармонійно вписався в наш інтерєр.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  8. galrypan

    galrypan миється в бані

    Живу в недуже благополучному районі тож двері вже 2 рази ломали, не прямо наскрізь, але замок не працював та й покоцані були з верху до низу, мене це вкурвило тому взяв собі щдорові металеві двері, ну і повішав напис що ведеться відеоспостереження, пройшло пів року, поки все нормально
     
    Останнє редагування модератором: 22 жов 2017
  9. Kornely

    Kornely миється в бані

    Вам нужно не дорогой электрический замок поставить, чтобы вас никто не мог взломать, как этот Электронный замок на дверь - купить электронные дверные замки в Киеве, Харькове | Smartel.ua, когда вас в очередной раз дома не будет, так как от той 1 камеры видеонаблюдения особого толка нету. Да, вы можете увидеть, кто вашу квартиру взламывал, но врятли словите преступников.
     
  10. OK San ka

    OK San ka New Member

    Не знаю як інші виробники, але мені дуже сподобались двері в салоні Центр Дверей, замовили приховані, і дуже ними задоволена. І вони завжди дають знижки своїм клієнтам
     
а де твій аватар? :)