Митинг в Харькове.

Тема у розділі 'Харківський форум', створена користувачем Vivienn, 2 бер 2014.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Приклад будь-ласка. Бажано відео.

    ---------- Додано в 19:18 ---------- Попередній допис був написаний в 19:14 ----------

    А взагалі скажу я вам, то все фігня, візьміть Правий Сектор, він правиий і радикальний що далі нема куди, а там половина бійців російськомовні....Хтось воює і бореться, а хтось шукає відмазки, той не то сказав, той не так подивився.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. kharkov

    kharkov Well-Known Member

    Видео конечно баян,но всё же.http://www.youtube.com/watch?v=FYAXIobvJBs

    :)

    Украина многонациональная страна с очень не простой историей.Историю конечно помнить нужно,но нам нужно забыть старые обиды и смотреть в будущие.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Однозначно....Зараз унікальний шанс, ми можемо збудувати найзручнішу державу для життя звичайних громадян. Без перебільшення можна сказати що перед нами чистий лист, і тільки від нас залежить що там буде написано ...

    За Тягнибока можете не боятись, наврят чи він буде в наступній раді
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. kharkov

    kharkov Well-Known Member

    В правый сектор русскоязычные пришли что бы гнать проффесора,которого покращення життя вже сьогодни достало кожного :)

    Да и вообще нам нужно не обращать внимание кто на каком языке разговаривает.Мы ведь все украинцы!
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Хулігане, і Ви ще вступаєтеся за Тягнибока? о_О Тільки закінчилися протистояння на Майдані, тільки сформувався новий тимчасовий уряд, ніхто не знав, де Янукович, по всій Україні напружена ситуація, яку треба якось розрулювати, а цей клоун вже почав кричати, що треба змінювати мовний закон. І що тими його заявами наробилося ? Ще гірше! То був час для таких заяв? Закон про мови вивів би Україну з кризи? То так робить мудрий політик? Добре, що нова влада швиденько заблокувала цей мовний закон. Хоча непотрібний резонанс від його тупоголовості пішов. Та його гнати треба з політики, поки він ще більше не наробить Україні проблем. :ireful1:

    ---------- Додано в 18:48 ---------- Попередній допис був написаний в 18:46 ----------

    Не тютя, а дибіл. Шкода, що так українкістю прикривається. :crazy:
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. lia lemony

    lia lemony Well-Known Member

    Шановний , ви от зараз як тов. Кернес говорите - от имени громады (с)! от нащо так узагальнювати? З ким ви спілкувалися? в областях , селах були? може у Донецькій / Луганській області такі настрої є, та на Сумщині, Полтавській , Харківській областях не зовсім же так. Українці народ поміркований, і усе розуміють.. ось - хто приїде у село Бридуни Новосанжарського району Полтавської області чи до смг Гут Богодухівського районі Харківської області людей різати? ))) де такі ж самі українці , а росіян там ще пошукати треба.

    ---------- Додано в 22:14 ---------- Попередній допис був написаний в 21:58 ----------

    зараз так , російськомовний , та ви історію пригадайте))) хоч у міста вона дуже складна..
    Та і знов , хто - " мы воспринимаем "? - Николай 2))) Оті його заяві сприймають лише схиблені російськомовні , недалекі люди ,та останніми хоч можна пояснити щось.
     
  7. kharkov

    kharkov Well-Known Member

    Историю я знаю,изучал.
    Мы- это жители Харькова:)В Харькове у нас популярны российские каналы орт нтв ртр.Многие их смотрят.Я тоже смотрел до революции:)Они и до этих событий пургу гнали,по последние 2 недели их вообще смотреть нельзя,шквал вранья зашкаливает.Так вот народ хавает то что показывают эти каналы.

    Ну опять же,не хотел говорить,но скажу.Что ненужно было вам во Львове сносить памятник советскому воину.Я понимаю,что для вас или для многих 9 мая не праздник.Но на востоке это праздник ,и многих снос памятника разочаровало.

    Если этот памятник вам был не нужен,то можно было по тихому его снести.так как я историю изучал и понимаю ,что для вас значила советская власть.:) А так это только подлило масло в огонь.И сыграло на руки провокаторам.

    ---------- Додано в 22:45 ---------- Попередній допис був написаний в 22:34 ----------

    Ну это вы батенька загнули:) Никто никого убивать не будет.Мы-это Харьковчане.:)
     
  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А шо знесли? Ви точно нічого не плутаєте?
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. kharkov

    kharkov Well-Known Member

  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну так то до нашого антифашиста, дядька Василя, то в нього під носом :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. lia lemony

    lia lemony Well-Known Member

    ехе-хееехее.:facepalm:а нащо дивитесь брехливі змі, якщо знаєте заздалегідь про це ?
    хм.. будемо "знімати " маски, пане, я - харків'янка. місцеві мабуть і так вже зрозуміли ..піду здаватися у полон, до бандерівців )))), тому ви можете далі "агітувати" , але мене не треба лікувати))), та і інші не дурні гадаю.
    Що до свята , то не все так є як пишете . Для багатьох це просто ще один вихідній день, чи я не знаю хто на площі збирається "святкувати" ?! Для мене це не свято , день жалоби , пам'яті , і такої думки були мої діди , родичі, багатьох кого питала , бо не було сім'ї , в якій не загинув хтось..

    пане, якщо ви історію вивчали , то повинні знати , що на сході її теж не того... не боготворило старше покоління, а те що онуки забули/ не знают про це то в вас є ще час про це спитати ,чи прочитати ...


    я якраз більш розгорнуто описала ті думку населяння які ви від свого імені бажаєте донести.)) До речі , у вас манія величі - знов від харків'ян говорите , немов сам Генадій на каву зайшов ))) повчитесь у пана Садового , як треба висловлюватися , якщо ж так бажаєте бути рупором суспільства.
     
    Останнє редагування: 5 бер 2014
  12. sokolgen

    sokolgen миється в бані

    ну что, посадили на нож москаля?
    Крым просрали? Ссыте ехать в Крым?
     
  13. kharkov

    kharkov Well-Known Member

    lia lemony

    Да мне всё равное откуда вы.Хоть с Москвы :)))По поводу сми.Я смотрю для того что бы делать выводы.Так как нужно посмотреть множество источников информации что бы понять где правда.В данный момент российские новости не смотрю,так как уже уши вянут от ихней брехливой информации. Я вообще праздники не праздную. 9 мая если погода хорошая, то я невеле катаю.Ну и смотрю советские фильмы о войне.Один фильм чего стоит В бой идут одни старики.Дед у меня воевал,ранение получил.Живым вернулся.

    http://youtu.be/LOm_8nQ75qI

    http://youtu.be/w2f9rJvufZg

    А это вообще не понял

    Я не сторонник советской власти,Я только родился в СССР и очень мало в ней пожил:) У меня прадедушка тоже пострадал от советской власти.в 30 годы был осужден по 58 ст за контрреволюционную деятельность и получил 10 лет лагерей(в конце 50 годов реабилитирован),так и умер в Республике Коми.Строя железную дорогу на север.Да и потом дедушке пришлось не сладко,онже сын врага народа...Он сам с Карелии на стыке с Ленинградской обл.потом поехал на Донбасс жить и работать,но не тут то было.1 отдел им заинтересовался типа ого! отец у тебя против советской власти был...Потом пришлось ему уехать жить и работать в Республике Коми.
     
    Останнє редагування: 6 бер 2014
    • Подобається Подобається x 2
  14. Green belt

    Green belt Well-Known Member

    Ще ні, досі зачинено. Напевне буду пана kharkov просити "по-знайомству" провести на форум бо інакше ніяк :)
     
  15. Vivienn

    Vivienn New Member

    Кстати, основатель социальной сети "вконтакте" Павел Дуров поддержал майдан, выложив видео в поддержку у себя на странице. http://ain.ua/2014/02/22/513854
    А на вопрос в команду поддержки сети дали такой ответ:

    Как думаете, стоит попробовать организовать открытое письмо? (письмо о том, что мы не хотим и боимся войны, о том, что мы едины, что никто не угнетает русскоязычное население и что происходит в Крыму - чтоб россияне "открыли глаза").
     
    Останнє редагування: 9 бер 2014
  16. kharkov

    kharkov Well-Known Member

    Я на ХФ обычный юзер.Так ,что будем ждать день открытых дверей:)

    ---------- Додано в 14:00 ---------- Попередній допис був написаний в 13:53 ----------

    Это всё до одного места.Путину насрать на население Крыма,он туда пришёл защитить черноморский флот.И под предлогом якобы угнетения русских и русскоязычных в Крыму ввёл войска.Пока врать в российских СМИ не перестанут,россияне не откроют глаза.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Vivienn

    Vivienn New Member

    Вы думаете, миллиардер Павел Дуров, частично недовольный политикой РФ, не поддержит обращение, путем размещения у себя на странице этой информации? Его страницу мониторят сотни тысяч человек, делают сотни тысяч перепостов того, что он размещает у себя на странице.
     
  18. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Стрий - моє рідне місто.

    Пам’ятник зняли не рішенням громади, пам’ятник зняла Свобода, самовільно, просто підігнала кран і зняла. Жителі міста проти.
     
  19. kharkov

    kharkov Well-Known Member

    Можно,по чему нет.Но это капля в море,которая ничего не решит.Подставная видео картинка на много убедительней чем какое-то письмо в контакте.Я же говорю,что тут дело в черноморском флоте.Путин не хочет его потерять.

    ---------- Додано в 17:37 ---------- Попередній допис був написаний в 17:30 ----------

    Вот украинцы на майдане за что боролись?За порядок,что бы законы работали.Власть свергли,а сами не поменялись...Свободовцы допустили произвол. будем надеяться что они так поступили с горяча,не подумав.

    ---------- Додано в 17:46 ---------- Попередній допис був написаний в 17:37 ----------

    А тем временем в Харькове отпраздновали 200 летие Тараса Шевченко.И за единую Украину.
    http://www.kharkovforum.com/showpost.php?p=43812790&postcount=4721

    фотки.Думал сюда фотки кинуть,но у вас радикал.ру заблокирован :)

    Вот вам видео.На 2,08 видно мой дом)))Прокатились по моему району.Сегодня выходной и город не много пуст.

    http://youtu.be/3cE0KpA3pVI
     
    Останнє редагування: 9 бер 2014
    • Подобається Подобається x 2
  20. kharkov

    kharkov Well-Known Member

    http://youtu.be/KAk275DdrFk

    http://www.kharkovforum.com/showthread.php?p=43815476#post43815476
     
    Останнє редагування: 9 бер 2014
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)