"Мистецтво бути стильним" (Чоловіки, обговорюємо одяг, аксесуари, зачіски іт.д)

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем anton patriot2, 11 лис 2009.

?

Чи приносить вам задоволення піклування про себе?

  1. Так

    3 голосів
    33,3%
  2. Так, коли на то є час

    2 голосів
    22,2%
  3. Ні

    2 голосів
    22,2%
  4. Немає часу на це

    2 голосів
    22,2%
  1. anton patriot2

    anton patriot2 Active Member

    Для тих хто молодий і любить піклуватися про свій зовнішній вигляд, Ласкаво просимо!:)

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Чоловіки обговорюємо все, що стосується зовн. вигляду свого або відомих чоловіків(без фанатизму:) ) : зачіска взуття, одяг, аксесуари ітд.
    *Доречі підкреслюю, стильно одягатись це не значить одягатись дорого!!!

    Розповідаємо, питаємо, радимо
     
    Останнє редагування: 11 лис 2009
    • Подобається Подобається x 1
  2. anton patriot2

    anton patriot2 Active Member

    В мене таке питання, дивлюсь фільми(європейські маю на увазі зараз) останнім часом бачу що молодь полюбляє зараз такий стриманий "снобівський" ,молодіжно-діловий (не знаю як ще назвати) стиль(Наприклад:пальто шарфи,піджаки, сорочки ітд) Чи так і є, чице лише фільми?(хто там бував недавно у європі розповість) Чи вам подобається такий стиль)
    Я якраз намагаюсь підтримуватись такого стилю
    Чи багато можна стріти європейців та взагалі людей з цивілізованих країн в діловому костюмі? Це потреба(там на роботу ітд) чи виховання?
    І можливо хтось розповість про манери вдягатись людей з інших краін(там хтось може за кордоном проживає)
    Буду радий почути відповіді )
     
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Хм...:scratch_one-s_head:
    що значить молодий?
    Старий має бути чуханОм.чи як?;)
    А,якщо серйозно,то людина повинна дбати про свій зовнішній вигляд.
    і не для когось,а в першу чергу для себе самого...
    І мати елементарне почуття смаку...
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Як кажуть люди: - хто першим встав, того і капці... ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Максим

    Максим Well-Known Member

    Багато можна стріти, здебільшого в робочий час. Переважно в костюмі ті, в кого це вимагає робота - в основному це така робота, де існує прямий контакт з клієнтом (сейлсмени, банківські клерки тощо). Втім, багато хто до місця роботи добирається в зручному одязі, а вже на місці переодягається в костюм. Ввечері - в зворотньому порядку.

    Деякі фірми вимагають носити костюм від всіх працівників, навіть від тих, хто прямо з клієнтами не зустрічається. Відповідно, якщо роботодавець цього не вимагає - це йому плюс, в оголошеннях про робочі місця таке вказують як вигоду - вільний стиль одягу.

    Деякі роботодавці, які на загал мають вимогу щодо костюмів, дозволяють проте в п'ятницю приходити в звичайному одязі.

    Ті роботодавці, яким дуже залежить на вигляді працівників, виплачують їм додаткові гроші саме на закупівлю одягу - костюмів, сорочок, краваток.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. anton patriot2

    anton patriot2 Active Member

    Для тих хто молодий і любить піклуватися про свій зовнішній вигляд, Ласкаво просимо!

    І для цього тема, щоб топомгти розібратися, знайти свій стиль іт.д.(не кожному дано гарно вдягатись, я саю на увазі про смак і це я вам гарантую!!
    А "для молодих" маю на увазі, про внутрішній стан:)))
     
  7. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    типу для тих що ще не користуються віагров?! :music:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Ну...тойво...чорні мешти...чорні скарпєти...чорні сподні...чорна футболка...чорний светр...сорочок не переварую,чорна куртка,або чорне пальто... Та й всьо...:dntknw: Ага...мало'м не забув:швінки,чорні....єстєствєнно...:sorry: Ага...віягри'м не їв...ше... А чуюсі ...е-е-е....років на двайціть старший за Миха.О...
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    а ше чорна кава, нє? :) і чорний дзигар
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. anton patriot2

    anton patriot2 Active Member

    Це ви обчислили те шо ненавидите?
    Доречі що таке мешти,швінки?))
     
  11. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Н..є,я в тому вбраний....постійно... А,мештами в нас,у Львові називают то,шо сі на ноги взуває... А швінки...хм...як то по руски...труси...о
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    За не свіжою статистикою наймодніші в европе італійці, поляки і східняки (укр бел руси)
    Найбільше парфумів та кремів зі помадами закуповують іспанці.
    Решта европейци по середке.В нiх інші інтереси "дачі" спорт або там аутicка переважують.
     
  13. anton patriot2

    anton patriot2 Active Member

    Мені подобаяться дуже 1, 2 і 4 картинки.
    На першій звичайно куртка просто супер та і все
    На другій дуже оригінально ,гармонійне поєднання кольорів тої КЄПКІ і джинсів
    подобається жєлєтка(як її там на укр ?) хочу таку саму, тільки де її взяти?)
    На четвертій теж супер ця кофтинка)
    Гарна зараз мода(желюткі,сорочки ітд.) мені подобається
    Я теж по змозі шукаю такі речі, сорочки люблю, не так давно купив "кардіган"то таке напівпальто, красиве мені подобається, бачив поляки в таких подібних ходять), тож я тепер задоволений я як європеєць :D D D
    Доречі Гарне доповнення до такого стилю одягу буде годинник!
    Люди чого мовчимо розказуємо хто якого стилю намагається триматись? може хтось просто людить комфортний одяг.
    Доречі ще питання чи вистачає вам грошей для піклування про ваш зовн. вигляд?
    (ато з укр заплатами "помоднічаєш" тут(( )

    О поляки?) я здогадувався..)
    Хтось казав, мабуть шуткував, що іспанки або жахливі або просто шикарні))
    Також десь читав: на відміну від стереотипу що в німеччині немає красивих жінок, вони таки трапляються))це не жарт
    і також німці, за одягом не так сильно слідкують їм аби комфортно було, навідміно від парижанок чи американок чи ще когось там)
     
    Останнє редагування модератором: 11 лис 2009
  14. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Не француз (може і був хто з предків , але давно та вода втекла) у них кажуть:
    Була б спідниця а там не важливо що під нею.

    Була б фігура ціла, на неї що не одягни пасує
    (спортивне або мілітер зручно в ліс там або на озера)

    Узагальнення .Як в Україні в різних областях всі по різному. То була груба статистика по закупівлях модних речей.
    Так, католики більш старанно вбираються ніж протестанти
     
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я так люблю тих доглянутих, холених чоловіків метросексуалів.. якщо при цьому не втрачається мужність - то це дуже приваблює... але що, якщо такі чоловіки здебільшого не тої орієнації або бабії.. решта - винятки..:)
     
  16. Мені не подобаються чоловіки, які сильно приділяють увагу моді чи зовнішності. Головне, щоб був охайний, та й усе.
     
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    і в чорному...
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Аньо, пожартувати си можна? В чорному, холодний, спокійний(сооl) і у білих пантофлях як нео Драула.:crazy:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Ая...ая...всьо,як про мене... Іно пантофлі чорні...в білих дискомфорт...:scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. А не в чорному! :tongue:
     
а де твій аватар? :)