Місце реєстрації приватного підприємства

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Зорянівонька, 8 січ 2008.

  1. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Підкажіть, будь-ласка!
    Приватне підприємство зареєстроване за певною адресою (місце прописки директора). Але квартира є власністю іншої особи. Питання. Якщо підприємство збанкротує, чи візьме кредит, який не зможе виплатити, чи ще щось наробить, то чи є якийсь ризик для втрати квартири(частини квартири...) власником?
    Тобто, що, власне, означає місце реєстрації підприємства?
     
  2. Тіріон

    Тіріон Active Member

    Відповідь: Місце реєстрації приватного підприємства

    Я би в такій справі довіряти думкам форумчан не став би :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Місце реєстрації приватного підприємства

    не хвилюйтеся, це просто юридична адреса, нічого власник не втратить, бо квартира не є власністю підприємства :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Місце реєстрації приватного підприємства

    Та я теж так думаю... Але може в когось досвід подібний був...
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Місце реєстрації приватного підприємства

    згоден і то абсолютна правда. Ви можете арендувати приміщення і там же зарєстровані бути, але ж то не означає, що через вас орендодавець втратить своє майно, нє?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Місце реєстрації приватного підприємства

    розрізняють фактичну і юридичну адреси підприємства, ніц нема страшного в тих адресах
    а відповідає підприємство по своїх зобов’язаннях виключно своїм власним майном. і ніяким іншим. навіть майном власника не відповідає, не те що власністю іншої людини :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Місце реєстрації приватного підприємства

    хіба щось змінилося у законодавстві... ТзОВ - статутним фондом, який вноситься напочатку, а ПП - власністю власника... хіба шось помінялося...
     
  8. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Місце реєстрації приватного підприємства

    ПП - приватне підприємство відповідає своїм майном, а не майном власника, як і будь-яка юридична особа
    чи ви про що? хіба про приватного підприємця, який відповідає всім, що має?
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Місце реєстрації приватного підприємства

    колись була різниця між ТзОВ і ПП в тому, що була різна відповідальність..., я не про підприємця...
     
  10. Тіріон

    Тіріон Active Member

    Відповідь: Місце реєстрації приватного підприємства

    При нашій судовій системі посилатись на закони, а тим більше вичитувати в нормативно-правових актах якісь дрібниці - може бути хіба що хоббі.
     
  11. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Місце реєстрації приватного підприємства

    та я не дуже знаю як колись було, але тепер ПП точно відповідає тільки своїм власним майном :)

    Додано через 4 хвилини
    та це не дрібниці. тим більше є речі, навіть при нашій судовій системі проти яких не попреш. чорним по білому написано :)
    хоча я з таким зустрічалася в суді, що написано прямо і безапеляційно в статті закону, а суддя каже: "такого не може бути", але то її "не може бути" по апеляції відразу бути змогло. ну на рідкість тупа суддя була, я щиро вірю, що вона не через взятку такі дурниці говорила, а насправді ніц не розуміла :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Evatiana

    Evatiana миється в бані

    Зверніться за консультацією до професіоналів! З власного досвіду можу порадити https://absolute.kiev.ua/ru/, спеціалізуються зокрема в питаннях супроводу суб`єктів підприємницької діяльності. Нам свого часу надали висококваліфіковану допомогу.
     
а де твій аватар? :)