МІНЯЮ ЖІНКУ!

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем terRen, 26 вер 2010.

  1. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    То там певно грошей не дают в придачу :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Замість грошей дають жінку:))
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Я своєму кажу давай поміняємось (звичайно жартома,подивитись на реакцію....) а в очах таке нерозуміння....каже,шо я вже геть здуріла, і мене не проміняє,ні за які гроші і навіть на 6 днів...приємно:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 8
  4. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member



    А якшо говорити серйозно то зміна побуту справа цікава і на такий експеримент я би певно погодився. Але най би то було якось в парі. Ну наприклад якби сімю дати в село на виживання на тиждень часу. Чи десь на лісоповал попрацювати чи ше шось таке.

    Бо ота проблема шо вони пробують рішити тою передачає....... ну ото шо "от на тобі іншу жінку/чоловіка з дітьми і ти будеш потім більше свою/свого цінувати"..... Ну я не знаю. В мене в тім питанні звісно опиту нема, але як на мене то проблема в іншому ховається.
    Якби всяку справу, старатися робити разом то не було б отого, "а от в інших сімях чоловіки тето роблять. а жінки тето роблять". Ясне діло шо все напару робити не будеш. Як чоловік шось таке молотком і дрелькою виробляє шо жінка не вміє, ну то і вона шось таке в той час робить шо чоловік однозначно пересолить чи на пательні спалить. Але як хто з них скорше справується зі своїм, то чого б іншому не підсобити. То ж і справа скорше зробиться і веселіше діло піде. А як скоро справу зробили то і "коханням" зайнятися можна бо година ше рання.
    А воно шо виходить. Оден робить, а нший бомки бє бо то або не його робота, або вона не для роботи створена, а для кохання. :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Nina

    Nina Well-Known Member

    Це називається свінг
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Що правда ,то правда! :)Лише канал "1+1" "розродився" на такі шоу-проекти як - ("Міняю жінку", " Від пацанки до панянки" , о_О"Гламурні штучки і їхні Заучки", "Зірка+ Зірка"...) ,то може пане Rebbit-Зайко знайдети собі жінку серед тих гламурних штучок , чи може пацанок ,які вже на проекті "перетворюються" на панянок...;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Та вони такі страшні ,що нашому Rebbit-у не підійдуть.Шукайте панянку у Львові:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А як по заграничному,то й не так стидно,нє?:))
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Ну ви маладьож даєте:good:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Sauer

    Sauer Well-Known Member

    А в чім проблєма - з цікавості можна :scratch_one-s_head::pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Зануда

    Зануда така зануда

    Канєшна! Венерологам також за щось жити треба, ну нє?
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Likalika

    Likalika Member

    постійно дивлюся це шоу, але вже з другого сезону почала. Мені подобається, але я б ніколи не прийняла участь в такому шоу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Sauer

    Sauer Well-Known Member

    ))))...сміх та й годі - а чо ж ви по вулиці ходити: чи машина зіб`є чи хвороба якась (грип) чи ще щось...
     
  15. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Малий відсоток людей збиває машина чи падає на голову цегла, а в цьому випадку імовірність дуже велика, майже навєрняка. СПИД НЕ СПИТ!
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Sauer

    Sauer Well-Known Member

    В Україні на дорогах гине і травмується 10-12 тис людей в рік і т.д.
    Я ж не сказав спати з ким попало - для того є різні можливості, щоб знайти нормальних людей)
     
  17. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Баште, суспільство такого не сприймає. Так шо таке залишится удєлом радикальних експериментаторів.
    Моє відношення до того просте. Якшо мені мої жінки в ліжку хватає (а є такі жінки шо їх і забагато може бути), то пошо мені ше більше?
    Якшо не хватає - то гіпотетично в цілях ознайомлення чужу може би і попробував, а може і нє. Житіє покаже.
    Але свою комусь дати.... Брєд повний.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Суто чоловіча позиція,але нормальна:good:
    Я не думаю,що вони там один з одним сплять,ви ж бачили які там трапляються екземплярио_Оякась стара цьотка і сексі чоловік...ну де він буде з нею спати....Це-шоу...розраховане на голодних на уяву людей....
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. deva

    deva Well-Known Member

    або в Тернополі;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    До речі в проекті "Міняю жінку" брали участь і сім"я з Тернополя. То можу сказати , що жіночка та мені зовсім не сподобалася,(млява, зарозуміла і зверхня),:sad: маючи чоловіка біснесмена ,який всім її забеспечує і виконує її примхи, дуже зручно казати про сімю , яка живе ледь зводячи кінці з кінцями , ще й у квартирі проживають з мамою чоловіка, жінка з Харкова(здається)маючи вищу освіту мусить підпрацьовувати прибиральницею ,бо чоловік ледар...),можна бути дуже розумною коли жити на всьому готовому, в хорошому своєму будинку, і насміхатися , осуджувати інших жінок....:ireful1:
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)