МІНЯЮ ЖІНКУ!

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем terRen, 26 вер 2010.

  1. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    ....купу сорому за людей
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Це американський формат, а наші зробили як завжди по-нашому. В американській передачі чисто тема зміни побутових правил - будемо прати білизну, не будемо. А в нашій намагаються зробити контраст між багатими сім'ями і бідними, також контраст між менталітетом - східною Україною і західною, Москвою, Мінськом і т.д. Рідко коли без моральних травм обходиться.
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Цікаво,що в тих людей в голові які погоджуються.щоб показували тарганів, брудну білизну, бардак в їхніх помешканнях? Може їм за це платять?
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Ага...
    Як дивлюсь інколи, завжди в шоці. І знаходяться ж такі засранці...
    Як моя покійна баба казала "Сама засранка, засранок бачила, але то вже совсєм..."
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Тут за участь в програмі сім'я отримує дві тисячі євро. Дехто за ці гроші робить і гірші речі...
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Напевно в них таргани в голові. :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    та в нас за такі гроші задавляться.2 тис.грн може й заплатять:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    В 1+1 хороші бюджети на телешоу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Я також задавалася таким питанням,:scratch_one-s_head: бо нізащо , ні за які такі привілеї не хотіла б бути "Акваріумною рибкою..." бррр...:ireful1:

    ---------- Додано в 16:26 ---------- Попередній допис був написаний в 16:18 ----------

    Розумію жарти...:haha: , пане 'Locke, не варто "старий кінь , як і кобила бозни не зіпсує",а молоде щей брикається,нехай старе зате СВОЄ...рідне...:))):pardon:
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    Ага-а,то от де пес закопаний,бо я собі думав,шо то просто не всіх наших война вбила...
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Кохана

    Кохана LuBimaya

    але і як молодий (-а) не вспахає!
    :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  12. Зануда

    Зануда така зануда

    Бачила кілька передач американських і коли запустили шоу на 1+1 вирішила глянути. Цирк. Було кілька позитивних програм, щоправда, але в основному мені не подобалось, особливо те, що заради участі у телешоу мами готові були залишити маленьких ще діток на чужих тіток і спокійно рвонути з хати. Одна покинула грудну дитину і редактори передавали потягом сціджене молоко тій малявочці.Для малечі це стрес.
     
    • Подобається Подобається x 9
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    підозрюю що спеціально.. було якось в передачі, що в двох мам грудні дітки.. так от одна обмовилася якось, що хотіла якраз дитину відлучити від грудей...
    ну а коли важко відлучити, то наскільки знаю, маму розлучають з дитиною на той час, дитина страшно вередує і тп... от і хотіли скинути то на плечі чужої людини, щоб своїх не мучити.. а не вийшло, бо в іншої теж грудна - не спали вночі і мучились обидві
    чула плітку, що нашим за то дають 500євро... цікаво чи однакова ця сума для всіх, якщо так.. тобто сімї з різними статками... для когось то великі гроші, а для когось майже нічого.. хіба погоджуються щоб похвалитися)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Доречі в нас також пробували запустити той проект але він не пішов. Після першого пів року закрили. Дурне то.
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. deva

    deva Well-Known Member

    Дуже дурне. Я свої домашні проблеми (якщо вони виникають) навіть мамі не розказую, а тут на весь світ.
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    :good:100% тупизна....дивилась я онлайн(немає в мене 1+1) ось тільки з чоловіком насміялись з нашої,що в Польщу поїхала,то так сміх крізь сльози,якщо й поляки цю передачу дивились...уявляю.якими вони собі нас,українок, після цього уявилио_О
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    а потім дивуємось чого нас так не люблять,бо самі себе не поважаємо...
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    Угу,ця "тьолка" зробила класну рекламу,шо називається - дала кави.Думаю поляки вміють відділяти зерна від полови,тому про українок будуть ліпшої думки.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Я згоден. Давайте мені 2 тисячі євро і чужу жінку і можете знімати мої шкарпетки і т.п. Мене всеодно по 12 годин на день дома нема.
    Але от незадача. Чужу жінку я то прийняти готовий, а от своєї взамін віддати не можу по причині отсутствія такової.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Тоді Вам в програму "Шукаю жінку":))Зараз тих програм...:mocking:
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)