МІНЯЮ ЖІНКУ!

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем terRen, 26 вер 2010.

  1. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Дивлюся, правда не всі випуски,проект "МІНЯЮ ЖІНКУ", і хочу почути відгуки наших форумчан, думаю дивитись...?
    Чи хотіли б ви поучаствувати в проекті,і як ви ставитесь до такого роду життя на екрані (за склом)...:scratch_one-s_head:
    А може хтось хотів би створити проект "МІНЯЮ ЧОЛОВІКА"? :dntknw:
    Мені особисто сподобався один випуск із першиго проекту.Лише тому, що я там для себе зробила велике відкриття і мала можливість зробити деякі висновки.о_О
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Locke

    Locke невиправний реаліст

    :)
     
    • Подобається Подобається x 24
  3. nastinka

    nastinka відсутня

    проект досить дивний, нашо їх міняти?)
    я би свого чоловіка ніде б не віддала, шо то за чоловіки, що міняють своїх жінок..ужс.(
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Тут було реаліті шоу з такою ж назвою.

    Родини, переважно з різних соціальних рівнів мінялись жінками. Інколи були досить цікаві варіанти - наприклад, коли в "білу" родину приходила циганка. При тому та циганка давала фору білій жінці-засранці, з перепрошенням, виводила її дітям воші, прибирала в її коморі, варила родині страви, котрих вони перед тим не пробували навіть.

    То шоу до певної міри ламало стереотипи. Я б навіть сказала, що змушувало тих чоловіків і жінок подивитись на свою половинку іншими очима і почати її більше (менше) поважати і цінувати.

    Але я б в свій дім нікого не пустила. :)
     
    • Подобається Подобається x 14
  5. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Після цього шоу деякі сім"ї перестали існувати.Порозводились.

    Я б теж:)
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Якщо серйозно, то проект "МІНЯЮ ЖІНКУ" для телеглядачів може представляти певну цікавість. Проте для його учасників - як користь так і певну небезпеку. З одного боку учасники можуть почерпнути для себе дещо корисне, з іншого - побачивши інший уклад життя і інші позитивні риси свого тимчасового чоловіка (дружини), відсутні у своєї половинки, може сприяти невдоволенню своєю дружиною (чоловіком) і спонукати до подальших конфліктів у своїй сім'ї аж до її розвалу.
     
    • Подобається Подобається x 15
  7. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    В цьому проекті все зводиться до господарської частини, що становить може біля 30% сімейного життя, а де відношення, почуття, секс і все інше, що є між чоловіком та дружиною. Тупішого і недоречнішого проекту не бачив, одне розчарування і тимчасовий шок для тих, хто приймає в ньому участь. Краще б назвали цей проект "Міняю домогосподиню".
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Locke

    Locke невиправний реаліст

    А хто його знає, може і є секс коли за ними не споглядає пильне око телекамер. :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. deva

    deva Well-Known Member

    Я також!!! А навіть коли приїзджаю з відрядження і дещо лежить не на своїх місцях, то мені це не подобається. В своєму домі господиня тільки я!!!!!

    ---------- Додано в 17:38 ---------- Попередній допис був написаний в 17:38 ----------

    Я вас повністю підтримую.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Уважно не дивився бо вважаю то дурістю. Якось воно мені принизливо би було в такім участвувати. Але то моє ИМХО. Бо комусь і справді може на користь піти.
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Дуже приємно читати ,що майже кожен задоволений своїм.:empathy: Ось,тому в першому дописі я написала ,що із перегляду випуску,зробила висновки на користь свого чоловіка, бо таки мій найкращий:good: і все установлено і нізаяких обставин не хотіла б міняти ,навіть тимчасово , і навіть тільки щодо господарства, а вже про все інше,мовчу.:shutup:
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. deva

    deva Well-Known Member

    Дивилась сьогоднішню програму, це жах. Не дай Бог такої "господині", як ця з Ялти. Бідні діти, бідний її чоловік,елементарних речей - тримати порядок в домі, гігієна і т.д. і то недотримувалась, а цей чоловік з Чернігівщини як він і його діти тільки пережили ці дні.:sad:

    ---------- Додано в 21:38 ---------- Попередній допис був написаний в 21:36 ----------

    Жартома запитала свого чоловіка чи він погодився на обмін жінками, а він аж за голову взявся і каже " Та, ніколи". Приємно, я б також нікуда від нього не поїхала, вже все ж таки 23 роки разом.:)
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    І я дивилась цю передачу.Просто жах і сором.У діток навіть трксиків немає.Господиня, блін!
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Персі

    Персі La mafia è immortale!

     
    • Подобається Подобається x 7
  15. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Я дивилася в той вівторок передачу "МІНЯЮ ЖІНКУ"то отримала "ШОК" від того ,як то наша жіночка з далекого села на ЧЕРНІГІВЩИНІ поїхала до ПОЛЬСЬКОГО (здається Гданська). Мені не пособі було (жіночка без комплексів) в усьому... Ще не встигла переступити поріг , як зразу попрямувала до холодильника в пошуках їжі,а на закупах в супермаркеті чуть не всю картоплю скупила,то Поляк в ужасі о_О питав її ,що вона з нею буде робити , так і з хлібом набрала на чотирьох чоловік п"ять буханців,а як зробила йому канапки(правда вона думала ,що канапки то дві курочки:dntknw:) на роботу (він поліціянт), які він показав ,що в рота незапихаються, бо дуже товсті були.А коли вирішила прийняти ванну при свічках, то попросила щоб він із нею приймав:crazy: ,а як ні ,то щоб спину помив і шампанського наливав , що він відмовився приймати ванну, то шампанське налив у бокал ,а решту на неї у ванну вилляв... :sorry: Поляк і його діти шоковані.о_О
    Та коли приїхала його дружина (колишня Українка)то була шокована тим ,як можна жити в таких умовах і так себе заганяти роботою,при нашій цивілізації, і стало не дивно чого так багато хліба набирала вона в Польщі, бо у їхньому селі ,хліб привозить машина у визначений час і люди чекають на неї(часом годину-дві) тому беруть більше ,щоб кожен раз не ходити.... Мені як жінку її дуже шкода, вона загнана роботою "по-саму зав"язку ",діти,корови, кінь,свині, птиці різної і дуже багато,воду треба привозити ... ой,страшно шкода.:cry:
    Десь якось кусочок бачила з іншого проекту, там з Донецька жіночка поїхала в Словакію і наоборот,то хоч якось більш-менш можна було то сприйняти. Але мені аж не віриться ,що насправді люди так живуть і щей до того хочуть ,показати все оте ,не тільки в нас ,але й за кордоном. :pardon: Не думаю ,що такі проекти додають нам плюсів...
    Може хто бачив той проект,які ваші враження ,чи то я може щось не розумію , чи не так сприймаю...:dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. deva

    deva Well-Known Member

    Враження.....та негативні враження. Взагалі таких програм напевне і не потрібно, вона не несе ніякої потрібної інформації. А жити , хоч і неділю, як за склом....не знаю, я б так не змогла. Для мене також було шоком поведінка тої жіночки яка поїхала в Польшу, дуже відверта жінка і без комплексів. Хоч побачила як люди живуть і як можна жити. Але навіть якщо і є гарні сімї , все одно жити треба для себе, своїх рідних, а не на цілий світ.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    А де то таке показують?
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    от, от, цікаво глянутио_О на якому каналі?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  20. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Кожного вівторка на каналі "1+1 " після Новин 20.10хв.і повтор в неділю в 12.50 ,отримаєте о_О і :haha::cry:
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)