минимализм

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Добряк, 26 кві 2011.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Добряк

    Добряк Well-Known Member

    хочу комнату из швеции перенести в Украину.
    Переглянути вкладення 10842
    хочу чтобы были тупо белые стены, также диван, никаких столов, стульев и прочего.
    спаць на полу.

    реально ли это сделать своими силами? или придется нанимать специалистов из соседних стран?
     

    Вкладення:

    • x_2e71db58.jpg
      x_2e71db58.jpg
      Розмір файлу:
      65,4 КБ
      Переглядів:
      27
  2. nanoshaman

    nanoshaman Аццкий ужОс

    Конкретно эта комнатко мне нравиццо
     
  3. Милена

    Милена Дуже важлива персона

    но там же есть диван :scratch_one-s_head:, а идея минимализма мне тоже очень нравиццо, плохо, что в жизнь её не всегда удаётся воплотить ( вечное обрастание вещами, штучки всякие обязательно появятся ) =)
     
  4. Mr. Blick

    Mr. Blick Дуже важлива персона

    Ну.. для цього треба пофарбувати стіни у білий колір (і диван також), викинути столи, стільці та інше, і коли лягаєш спати - лягати на підлогу. Ні, мабуть сам не впораєшся, потрібні спеціалісти... з сусідньої Молдови. :scratch_one-s_head:
     
  5. Князь

    Князь Капитан Белый Снег

    Любопытство победило разум: ну нравиццо и шо? Вы хотите один-в-один как там? Нужны специалисты? Да, заради Б-га! Их есть у нас!
    [OFFTOP]и не молдоване ;)[/OFFTOP]
    Вам как, завернуть и выслать? Ленточкой перевязывать? За Ваши деньги - любой каприз.
    пишите - сделаем.
     
  6. Mr. Blick

    Mr. Blick Дуже важлива персона

    Взагалі-то, не знаю, як у вас в Швеції, а у нас, в Україні, в нормальній хрущовці повинна бути багатоярусна гіпсокартонна стеля, у середині натяжна зеркальна, ламінат "таркет", шкаф-купе, незручні дивани з подушками. Короче, дивись програму "квадратний метр", там тобі розкажуть, як треба жити, щоб лохом не бути. :)
     
  7. Князь

    Князь Капитан Белый Снег

    Адназначна! :good:
     
  8. Добряк

    Добряк Well-Known Member

    це моя кімната в швеції
    тут у мене в одесі - бидлокімната, як і у тата
     
  9. Добряк

    Добряк Well-Known Member

    це все показуха, по-моєму.
     
  10. Князь

    Князь Капитан Белый Снег

    а шобы було не гирше ниж у сусида :))
     
  11. рівнянин

    рівнянин Well-Known Member

    Це точно. Ці гіпсокартонні стелі вже починають кумарити. Пояснюєш людям, що в них потолок майже рівний, що гіпсокартон "вкраде" ,як мінімум, 8 см висоти з їхніх 2.40....Все рівно: "Зробіть як у сусідки тільки не 2 а три яруси...і велику арку з колонами....Такий собі палац Цезаря в 16 кв. метрах...І їм пофіг, що стилі не впівпадають, кольора по стилю "від супротивного"....що дизайнеру соромно в лице монітору дивитись під час роботи...Зате " О! Дизайнера наймали! Найдорожчі матеріали використали! 5 разів перероблював поки нам сподобалось!"...%-):rolleyes:
     
а де твій аватар? :)