Міліція кримінальна!

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем Jurgen, 10 сер 2010.

  1. sani

    sani Well-Known Member

    ой не смішіть мої підкови (як в якомусь мультіку говорилось)
    в МВД найбільша корупція і узаконений бандитизм, бєспрєдєл і рекет! Починаючи з ДАЙ і патруля і закінчуючи куда повище...

    вертаючись вночі додому, я не боюсь хуліганів чи бандитів, я сильно боюсь простих "чесних" міліціонерів, які можуть придумати будь що, щоб заробити наступну зірочку, або пару рублів... а потім скажуть вдарився головою в рай відділі, або тікав і викинувся з 4-го поверху...

    Розігнати все МВД і записати імена в чорний список і ніколи на роботу туди не пускати. А набрати нових, вивчити їх державної мови(писати, читати) і законів країни якій служать!
    отоді буде толк...
    а так то шайка небезпечних безпрєдєльщиків у формі зі зброєю в руках! - чим не банда?
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. STALKER

    STALKER Well-Known Member

    Дякую, отамане Вочевидячки!

    І немає чого захищати тих всіх патрульних і т.д. - то найнахабніші злодії зі всіх!
     
  3. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Такі от плакати [​IMG]
    зявилися в київському метро.
    http://www.svidomo.org/defend_article/1912
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    QUOTE='sani;812214']вертаючись вночі додому, я не боюсь хуліганів чи бандитів, я сильно боюсь простих "чесних" міліціонерів, які можуть придумати будь що, щоб заробити наступну зірочку, або пару рублів... а потім скажуть вдарився головою в рай відділі, або тікав і викинувся з 4-го поверху...[/QUOTE]
    Ги, виходить, як тільки бачите міліціонера — то зразу чорт і нелюд? :)
    Буває всяке. Але не думайте, шо в міліції самі бузувіри. Погоджуюся з Юргеном.
     
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Справа не в тому...справа в тому що з шпаною ніхто вам боротись не забороняє....а тим навіть опір чинити не можна...

    Хоча якщо ти тверезий і адекватний небезпека мінімальна...(якщо поліцаї звичайно не на підпитка)))))
     
  6. sani

    sani Well-Known Member

    Сенсационное видео из камеры, где погиб студент Игорь Индило

    21:49 - милиционер Приходько затягивает его в комнату для административно задержанных (в левом нижнем углу).
    22:11 - Индило впервые начинает двигаться после 20 минут неподвижного лежания на полу. Если парень действительно находился в состоянии тяжелого алкогольного опьянения, он должен был беспробудно спать. А вот если уже полученные травмы давят на мозг, такое поведение возможно. После трех часов беспокойных движений Игорь ложится на скамейку.
    1:23 - Игорь падает со скамейки. Именно это падение якобы повлекло закрытую черепно-мозговую травму с переломом костей свода и основания черепа. При этом никто из экспертов не объясняет, если это падение было столь сильным - почему не осталось на других частях тела следов от травмы? То есть, кости черепа сломались, а вот хотя бы синяков от ударов на скуле и ухе нет. Это падение видит милиционер Коваленко.
    По заключению экспертизы, Игорь умер около 3:00. Примерно в это же время помощник оперативного дежурного Алексей Жижерин выводит одного из задержанных, обходя тело Игоря.
    4:51 - состояние Игоря заинтересовало работника милиции
    5:03 - мертвого Игоря поливают водой из бутылки
    5:14 - в камеру заходят врачи скорой. Они констатируют смерть Индило

    ---------- Додано в 17:34 ---------- Попередній допис був написаний в 16:21 ----------

    доречі як вам ті войнушки в Одесі? Як менти облажались і в штани наробили, що аж з бренєвіком на 2х бандитів приїхали...

    Насправді вони тільки можуть знущатись над простими людьми, студентами і жінками ... а перед справжніми злочинцями обсираються по вуха! 5 годин 2х злочинців з гранатометів вистрілювати... позор!
     
  7. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Картинка не чітка, нічого толком не видно, лиця хлопця не роздивитись.
    Факту побиття не зазнято, з чого можна зробити висновок:
    Відео, нікчемне.

    Ті мінти своє ще получать... ІМХО
     
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ну-ну... Брюс Вілліс...
    В 1993-му в м.Чєхов два злочинця оглушили чатового і заволоділи ОДНИМ АК-74 з 30 патронами.
    Під час попойки не поділили дєваху. Один пульнув у другого одиночним пострілом. Під ранок, коли побачили, що діло кепське, викликали швидку. З лікарні про вогнепал зразу попередили МВД. О дев"ятій ранку п"ятиповерхівка, де знаходився другий злочинець і діваха оточило близько СОРОКА ОМОН-івців. Евакуювали всіх мешканців цього будинку і ще двох, що знаходились навпроти вікон. Це ще дві п"ятиповерхівки. Здався чувак десь в 13.00.
    ОМОН був при повному антуражі: броніки, шльоми, снайпери на дахах...
    Отак от...
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. sani

    sani Well-Known Member

    та треба було ще атомну бомбу кинути, так щоб наверняка! :) специалісти..

    то як анегдот, де мужик з тараканами боровся, що аж дім спалив :)
    і каже: "тепер точно там таракінів не буде" :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    А що по вашому мали робити? А якби він почав всіх підряд косити?
    29 патронів, це 29 потенційних трупів
     
  11. sani

    sani Well-Known Member

    спрацювасти так щоб не встиг до зброї навіть дотягнутись...
     
  12. kitana

    kitana Banned

    Останнім часом ЗМІ постійно пишуть про цю справу із побиттям двох чоловіків у львівському клубі ментами з Держслужби охорони.
    При цьому в багатьох публікаціях забувають нагадати, що приїхали вони до піцерії за викликом працівниці закладу о 5 годині ночі, тобто ці побиті відвідувачі вчинили у закладі якийсь дебош, а потім ще чинили опір.

    Ця справа набула такого розголосу, як я розумію, через те, що нижче керівництво не доповіло про інцидент наверх, і Рудяк дізнався про це від журналістів через кілька днів.
    Я ніяк не виправдовую міліцію, бо люди потрапили у лікарню. Але в ЗМІ це виставляється так, нібито звіри-менти побили ні в чому не винних відвідувачів закладу.


    От ще одна стаття, чесно кажучи, дивна.
    Особливо дивними є дії служителів церкві. Не втрутились, поховались десь, а потім відео журналістам передали. Думаю, жінка каже не зовсім правду...


    Черговий міліційний скандал: патрульні за ноги виволокли 50-річну жінку з церкви
    Львівські правоохоронці силою доставили селянку у відділення, щоб скласти протокол за стихійну торгівлю, повідомила «Комсомольська правда в УКраїні».
    В той день патрульні розігнали на вулиці десяток селян, які приїхали до Львова продати свій товар, а за деякими навіть влаштували погоню.
    Любов Дмитрашко з села Верхня Білка на Львівщині зізнається, що той день запам'ятає на все життя. Жінка приїхала до Львова продати м'ясо. Каже, що не раз їздила і з молоком, і з овочами зі свого городу, але ніколи проблем не було.
    «Ми зарізали теля, і частину м'яса вирішили продати. Я стала на своєму звичайному місці, де не раз торгувала - на вулиці Личаківській. Поруч розташувалися ще з десяток жінок з молоком, картоплею, зеленню. Раптом до нас підійшли двоє міліціонерів, один з них був без форми. Кажуть мені: "Забирай свої сумки і пішли з нами". На питання: "Чому тільки я?" - Відповіли: "Тому що ти наймолодша, що ж нам, бабок 70-річних до райвідділку тягти". Сумки я забрала, але з ними йти відмовилася. Пішла вгору по Личаківській на автобус. Вони - за мною», – розповіла жінка.
    Всю дорогу міліціонери йшли слідом і щось бурчали. Від хвилювання жінці стало погано - потемніло в очах і почала крутитися голова.
    «Тоді ще дуже жарко було, а я в зимовій куртці. Думаю, до аптеки не дотягну, і вирішила зайти до церкви Покрови Пресвятої Богородиці, що вгорі на Личаківській. Води попити, може, таблетки у них які від серця знайдуться...»

    Але таблеток в храмі не виявилося. Служитель церкви лише приніс жінці склянку води.
    Міліціонери теж зайшли до церкви. Вони схопили пані Любу за руки і ноги і почали тягнути по підлозі до виходу. Все це добре видно на відео, знятому камерою відеоспостереження в храмі.
    Як опинилася в коридорі, пані Люба не пам'ятає - в якийсь момент вона втратила свідомість. Прокинулася вже у міліцейському "бобику". Її відвезли у Личаківський райвідділ міліції і склали протокол за порушення правил торгівлі.
    На наступний день Любов Дмитрашко написала заяву в Личаківську районну прокуратуру. Звідти надійшла відповідь: складу злочину в діях міліціонерів немає, тому в порушенні кримінальної справи відмовити. А громадянка Дмитрашко "чинила опір співробітникам правоохоронних органів".
    Але здаватися жінка не збирається. Каже, що буде знову скаржитися в прокуратуру. Цього разу - в обласну. Тільки сумнівається, чи вистачить у неї сил і здоров'я змагатися по судам з міліціонерами.

    Чому священики не захистили бідну жінку, коли над нею знущалися міліціонери, в храмі пояснити не можуть. Хоча погоджуються, що дійсно, треба було або напоумити охоронців порядку словом, або викликати "швидку". Але чому не діяли - невідомо.
    Дзвінок в міліцію:
    Світлана Добровольська, керівник відділу зв'язків з громадськістю ГУ МВС України у Львівській області:
    Ніяких зловживань з боку міліції тут немає. Жінка порушила закон - торгувала в забороненому місці. Можливо, міліціонери і обійшлися з нею дещо не етично, але у них не було іншого виходу. Вона зайшла до церкви, і виходити відмовлялася. Що вони могли вдіяти? Сидіти і чекати разом з нею?

    http://galinfo.com.ua/news/109649.html

    http://www.youtube.com/watch?v=LtfGs04wuWo
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Comte Mouravieff

    Comte Mouravieff миється в бані

    откуда на Украине атомная бомба? Насмешили. Мы ж пацифисты, у нас врагов нет и не было никогда
     
  14. manur

    manur Well-Known Member

    Не читав всієї теми спочатку, та й бажання такого аж дуже нема.

    Хочу щось вповісти як людина, яка щось таки знає про систему МВС. Не претендую на істину в останній інстанції, але....

    Для початку хочу сказати (якщо хтось ще цього не знає), що співробітників міліції не вирощують в окремих спецінкубаторах і не штампують на якихось секретних біозаводах. Так-так. Вони родяться такими ж батьками, як і всі решта громадяни, ходять в такі ж дитячі садочки, вчаться в тих самих школах, навіть в тих же самих ВУЗах (в значній своїй масі), служать строкову службу в тих же самих військах, що й всі решта громадяни.

    Чи хтось, може, думає, що при влаштуванні в органи внутрішніх справ їм якусь спеціятельну прививку роблять? Та таки ні!!! І люди там такі ж самі, як і в будь-якій іншій галузі, і ситуація повністю відображає ситуацію в державі.

    Мені подобається грузинський варіант, коли МАЙЖЕ всіх звільнили і набрали зовсім нових. І стало їм щастя.

    Але. В багатьох галузях народного господарства достатньо тижня-місяця-року, щоб на місці зробити з новопризначеного на посаду - фахівця.
    Щоб дільничний інспектор міліції чи оперуповноважений став НОРМАЛЬНИМ фахівцем (наголошую - просто нормальним, а не супер-пупер), потрібно, щоб він не менше 3-5 років прослужив на певній дільниці чи на певному напрямку роботи. Ще раз наголошую - "на певній".

    Бо якщо дільничний інспектор пів-року обслуговує одну адміністративну дільницю, потім кілька місяців - іншу, потім рік - ще іншу і т.д., то нормального дільничного з нього не вийде. Вийде з нього людина, яка буде вміти робити той мінімум, при якому начальство не буде до нього сильно домахуватися. Але нормального з нього не вийде.
    Знаю людину, яка звільнилася з органів в середині 90-х років з посади дільничного інспектора міліції. І на цій посаді він прослужив 26 років. І ВСІ 26 (двадцять шість) років він прослужив в одній і тій же сільській раді. Та він тижнями з дому міг не виходити, але чудово знав, хто чим у нього на дільниці займається.
    Тепер таких НЕМА!!!!!

    Маю надію, що в деякій мірі пояснив, чому НЕ МОЖНА розганяти ВСІХ і зразу набирати всіх нових.


    Ще одна проблема нашої міліції, на мою думку - дуже серйозна.

    Даю статистику : кількість співробітників міліції на 100 000 населення в середньому по державі (вибрав Польщу, бо найближчий сусід, можна було вибрати іншу державу - контраст був би ще разючіший):
    Україна - 780
    Польща - 264
    ТОБТО В НАС - в 3 (три) рази більше!!!!!!!!!!

    Йдемо далі. Візьмемо два сусідні адміністративні райони України й Польщі (дійсно сусідні і обидва добре мені знайомі, тому цифри даю з власного досвіду). Зліва направо : площа, населення, кількість атестованих співробітників ОВС (атестовані, це ті, що погони носять, бо в міліції ще є паспортисти, бухгалтерія, канцелярія, прибиральниці, які погонів не носять, тобто НЕ Є атестованими).

    _український район - біля 1500кв.км. - біля 95тис. - 105 атестованих
    ___польський повіт - біля 1250кв.км. - біля 70тис. - 131 атестованих.

    Нагадаю, це при тому, що в середньому по державі у нас правоохоронців в 3 (три) рази більше.

    Тобто, у нас "контролерів" у міліції в рази більше, ніж тих, які безпосередньо зайняті охороною громадського порядку і боротьбою із злочинністю.

    Це я окреслив лише дві з багатьох проблем, які рукаміводітєлям нашої держави потрібно вирішувати.

    Попрошу в мене камінням не кидати (бо, може, далеко не всім сподобалося написане мною), а задавати питання. Вважаю себе таки більш-менш компетентним щодо наявних у МВС проблем.

    Дякую за увагу.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    100% правда, трутнів тре гнати, а то сидять, штани протирають і папір з одного краю стола на інший перекладають, а десь дільничий гонить так шо дупа в милі
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. sani

    sani Well-Known Member

    Але чомусь усі нормальні знаходять собі нормальну роботу, "а отой кочений пацан з класу(який навіть постояти за себе не міг) пішов саме в міліцію".. А тут йому вчепили пагони, дали ксіву, дубінку, а деяким навіть пістолЄт, ото тепер може відірватись, і самостверджуватись... бо як інакше пояснити цю невиправдану жорстокість і тупість??? і це реальні приклади з життя! І ось чому справжніх бандитів ловити сцикотно, а до нормальних людей чіпляються?..

    І в міліції зараз в основному рагулі з сіл, які крім бика в стайні нічого не бачили. І якщо нормальні їх же односельчани ідуть вчитись і чогось досягати, то ці рагулі ідуть по лінії найменшого опору, постояти на плацу в армії, а потім бухати до міліції... і то шо він навіть писати без помилок не може, я вже мовчу про то що вони ні законів не знають, ні моралі не мають, ні чого... подивіться відео на ютубі, там 99% таких екземплярів.

    так дають прививку безкарності і вседозволеності і та безкарність, породжує ще більшу беззаконність. Куди ви будете жалітись на міліцію в ту саму міліцію? прокуратура перенаправить запит у той самий рай відділ в якому вас побили, а там складу злочину канешно не побачать :sad:

    Пухлину треба викорінити, вирізати до кінця, а не залишати на розплод!

    треба ж комусь бабло на вибори вибивати...
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Newmak

    Newmak миється в бані

    Це не ДАІ а Д..
     
  18. manur

    manur Well-Known Member

    Десь Вас дуууууже вже образили в міліції. Відчуваю, що особисто Вас. Співчуваю, що попалися Вам ось такі найгірші. Повірте, там різні є. Як і всюди.
    Чи лікарі інші? Чи викладачі? Чи чиновники? І т.д. Всюди є різні.
    А про хлопців з села - не треба так грубо. Негарно так. Чи Ви "гарадськой" в 10-му поколінні? )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. sani

    sani Well-Known Member

    я вже десь тут писав, до лікарні, у ВУЗ і тп насильно не везуть, і гроші за звільнення не вимагають. Всюди є різні, але в міліції зібрались самі-самі!

    А що хіба неправда? Високо інтелектуальні та інтелегентні люди? не смішіть :) подивіться тільки на особовий склад того ж Беркуту...

    не один раз я стикався, і не тільки я, друзі - знайомі, тай зрештою новини дивлюсь... то вбили студента у рай відділі, то покалічили та згвалтували за пиво... і тп..
    там нормальних не тримають, точніше нормальні там довго не зможуть, або стануть такі як усі, або знайдуть нормальну роботу - система така!
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Galapagos

    Galapagos Member

    На мою скромну думку, основною задачею кожного мислячого громадянина нашої країни є донести до якомога більшої кількості людей те, що в Україні міліція - це організоване злочинне угруповання, представники якого чи не єдині в країні мають право носити бойову зброю. Люди мають зрозуміти, що з такою міліцією треба боротися, а бути міліціонером у тій ситуації, яку маємо наразі, взагалі повинно вважатися соромом. Я не вірю в те, що у такій наскрізь корумпованій та злочинній структурі нормальна людина може працювати. нормальні там просто не витримують.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)