Міліція кримінальна!

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем Jurgen, 10 сер 2010.

  1. Jurgen

    Jurgen людина

    Міліція кримінальна!

    Тут Ви зможете дізнатися про міліціонерів-хабарників та корупціонерів у лавах міліції зі Львова та усієї Львівщини, яких уже засуджено або ж проти яких порушено кримінальні справи! Пропонуємо дві розповіді про працівників міліції, яких засуджено цьогоріч. Тут Ви також можете розповісти про факти поборів та здирництва з боку працівників міліції.

    Закон підлості

    Випадок, який трапився із жителем Дрогобича Артемом Коваленком, воістину можна назвати трагікомічним. Упродовж більше п’яти тижнів чоловіку довелося добряче понервуватися через м’яко кажучи курйози навколо власного автомобіля. Халепи, які відбувалися із залізним конем, нагадають нашому читачеві про сумнозвісний закон підлості, який гласить: коли існує ймовірність того, що якась неприємність має статися, то вона обов’язково станеться.

    А почалося все з того, що в улюбленій «копійці» Артема полетіла ходова. Так би мовити, випустивши пару, розгніваний автовласник почав гортати записник із телефонами знайомих майстрів. За якусь мить його увагу привернув виведений чорним маркером телефон давнього знайомого Сидора Луски. Згадавши, що колись йому вже доводилося звертатися до цього чоловіка з подібним клопотом, Артем одразу ж набрав номер телефону на своєму стільниковому.

    – Сидоре! Тут така халепа трапилася… – повів мову Коваленко. – Ходова у «копійці» полетіла… А їздити якось треба. Справ у районі купа!

    – Що ж? Ходова, так ходова! – ствердно підсумував Луска. – Моя «шістка» теж зараз простоює. Але то нічого. Не переймайся. Завтра з друзякою під’їдемо, підчепимо твою тачку на буксир, підтягнемо до мене та й полагодимо!

    – Не знаю, як тобі дякувати! – зрадів Артем.

    – Потім подякуєш!

    Наступного дня Сидор, як і пообіцяв, прибув із товаришем до Коваленка. «Жигулі» підчепили на буксир. Відтак Артем простягнув знайомому завдаток.

    – Із цим зачекай! Спершу – робота, а «капуста» – згодом!


    – Сидоре! То хоч за вихідні постарайся, аби зранку зміг осідлати свого коня! – попрохав Коваленко. – У неділю не планував нікуди їздити! Тож, можеш навіть сам скористатися тачкою. Адже твоя «шістка» простоює!

    – Гаразд браток! Докладемо всіх зусиль!

    Радості Артема не було меж! Проводжаючи чотириколісного друга очима, він уже уявляв, як знову гасатиме селами, доставляючи клієнтам замовлення. Утім, його надії виявилися примарними. З самого ранку, у понеділок Коваленко набрав номер Сидора. Проте, абонент перебував поза зоною досяжності. Наступні спроби теж були безуспішними. Домашньої адреси майстра Артем на свою біду не зміг пригадати.

    Розуміючи, що день пропав, господар «копійки» вирішив зачекати, доки останній сам не зателефонує. Утім, уже увечері з’ясувалися причини таємничого зникнення майстра.

    – Де ти пропав? Як там моя «копійка»? – запитав Артем, зустрічаючи на порозі помешкання несподіваного гостя.

    – Вибач друзяко, але твоя тачка зараз на арештмайданчику! – почав виправдовуватися Сидор. – Я ще того дня її полагодив. Вирішив випробувати. Діставшись у справах на вул. Бориславську, на свою біду випадково натрапив на давніх знайомих, котрих волів би не зустрічати взагалі. Лобурякам закортіло з’ясувати зі мною стосунки. Довелося захищатися мисливською рушницею. Біди не трапилося. Потому приїхали місцеві нишпорки й забрали мене до райвідділу, а твою «копійку» – на арештмайданчик. Проти мене шиють статтю по хуліганці!

    Такого розвитку подій Артем аж ніяк не очікував. У чоловіка, немов мову відняло. Схопившись за голову, він так і присів на порозі будинку!

    – Та не горюй ти так! У тебе ж ще не все так погано! Із тачкою – усе гаразд! – намагаючись заспокоїти Коваленка, Сидор поплескав його по плечу й простягнув йому папірець. – На ось! Тут прізвище слідчої, котра розслідує справу. До неї можеш звернутися з приводу повернення автомобіля.

    До Дрогобицького міськвідділу внутрішніх справ Артем подався наступного ранку. Дізнавшись у черговій частині, як можна знайти старшого лейтенанта міліції Ліліану Десницьку, за якусь мить Коваленко переступив поріг кабінету слідчої.

    – Я до Вас з приводу автомобіля марки “ВАЗ”, вилученого у мого товариша, – привітавшись, пояснив Артем. – Їжджу на цьому автомобілі за дорученням. Одним словом, це мої “Жигулі” ваші хлопці затримали.

    – То це ви? – скоса глянула Десницька на Коваленка й повела далі. – Це питання буде вирішене пізніше. Наразі я здійснюю оперативний супровід цієї кримінальної справи. До речі, у вас теж можуть виникнути неприємності у зв’язку з тим, що ви незаконно передали автомобіль Лусці.

    Від цих слів Артем ледь не знепритомнів. Присівши на стілець, чоловік почухав голову. А слідча, тим часом, спокійно тицьнула йому у руки повістку із викликом Коваленка у якості свідка за фактом порушення кримінальної справи, порушеної проти Луски.

    Наступна зустріч Артема із слідчою виявилася не менш прохолодною. Пояснивши, чому не передав Сидору автомобіль, він утім, й цього разу не зміг нічого дізнатися про подальшу долю свого легковика. Пішовши ні з чим, згорьований автовласник вирішив податися до Кирила Єлисеєнка. Давній знайомий Коваленка мав непогані стосунки з кількома місцевими правоохоронцями. Тож, став для Артема, так би мовити, останньою надією на повернення “копійки”.

    – Кирило! У мене така прикра історія трапилася… Не знаю з чого й починати, – повідомив Артем, заходячи на поріг помешкання Єлисеєнка
    – Що ж? Розповідай! – сказав чоловік, припрошуючи співрозмовника присісти.

    – Ось віддав знайомому тачку відремонтувати… – зітхнувши, промовив Артем й почав розповідати Кирилу про свої пригоди та поневіряння упродовж останніх днів. Вислухавши одкровення бідолашного Артема, Кирило пообіцяв допомогти. А вже за декілька днів повідомив останньому ще одну “приємну” новину:

    – Друзяки познайомили мене з твоєю слідчою. Аби все владнати, тобі необхідно знайти 950 доларів США. За цю таксу Десницька вирішить усі формальності, пов’язані з автомобілем. На це піде один-два дні!

    Гадаючи, що іншого виходу у нього немає, Артем згріб докупи чи не усі заощадження й обмінявши їх на долари, передав Єлисеєнку. Минуло два дні. У день призначений Кирилом, Коваленко подався до райвідділу міліції.
    “Ну от і все!” – прямуючи до кабінету слідчої, розмірковував Коваленко. – “Нарешті заберу свою тачку!”

    Утім, не сталося, як гадалося. За якусь мить радісна усмішка зникла з обличчя Артема.

    – Ваш знайомий мені нічого не передавав! – випалила Десницька. – А от суму він вам правильно назвав. Отже, підготую супровідний лист про повернення автомобіля, а ви шукайте гроші.

    – Може якось дешевше домовимося? – благальним поглядом Коваленко глянув на слідчу. – Скажімо, за 500 “зелених”.

    – От коли матимете усю суму, тоді й приходьте! – нахабно випалила жінка у міліцейському однострої.

    Ось так і ні з чим Артем подався додому. Шахрая-посередника знайти йому не вдалося. Спритник вимкнув телефон й немов у воду канув. Розуміючи, що такої суми не знайти, Коваленко вирішив звернутися за допомогою до співробітників Управління Служби безпеки у Львівській області. Написавши заяву, уже за декілька днів він отримав на руки мічені гроші й попередньо зателефонувавши Десницькій, подався до райвідділу.

    – Знайти вдалося лише 900 “зелених”! – почав виправдовуватися Артем. – Може решту потім донесу?

    – Гаразд! Тримайте! Супровідного листа у начальника я вже підписала! – вручаючи Коваленку листа, відповіла слідча. Цього разу офіцерша виявилася більш привітною. А після перерахунку такси, її миловидне обличчя розпливлося у посмішці.

    Утім, ця радість була короткочасною. За декілька хвилин після зустрічі з героєм нашої розповіді до її кабінет завітали співробітники Служби безпеки України.

    Поневіряння, пов’язані з шахрайством та хабарництвом для Артема нарешті закінчилися. Щоправда, цього разу його уже викликали в СБУ у якості свідка кримінальної справи, порушеної проти не чесної слідчої, а відтак – на судові засідання, де невдовзі він почув вердикт, оголошений офіцерші-хабарниці. Останню, звісно звільнили із правоохоронних органів, а відтак визнали винною у вимаганні та отриманні хабара службовою особою, яка займає відповідальне становище. Її засудили до трьох років ув’язнення з позбавленням права обіймати посади, пов’язані зі службою у міліції та інших силових структурах. Утім, Апеляційний суд Львівської області позбавив пані Лліану можливості протирати в’язничні нари, замінивши ув’язнення іспитовим строком
     
  2. Jurgen

    Jurgen людина

    Чи не зам’яке покарання? Ї

    Погрожуючи жінці, яку пограбували, порушенням кримінальної справи, начальник сектору райвідділу міліції, вимагав у неї 2 тисячі «зелених».

    Юлії Петровській не пощастило двічі. Спершу жінку та її знайому пограбувало двоє молодиків. Відтак вона потрапила під приціл одного з працівників райвідділу внутрішніх справ, слідчим відділенням якого було порушено кримінальну справу за фактом скоєння проти неї злочину.

    Потому, як Юлія заявила про пограбування у міліцію, оперативники досить швидко затримали одного з нападників. Жінка запідозрила у скоєнні злочину Антона Л., котрий мешкав у тому ж житловому будинку, що й сама потерпіла. Про перебіг розслідування цієї кримінальної справи невдовзі на її біду дізнався начальник сектору по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Сихівського райвідділу внутрішніх справ Іван Дудкевич (ім’я засудженого з етичних міркувань змінено). Зустрівшись із потерпілою, оперативник повідомив останній, що проти неї можуть порушити кримінальну справу. Спритник повідомив Юлії, що її підозрюють… у змові зі своїм сусідом.

    – Я можу все владнати, якщо ви принесете дві штуки «зелених», – натякнув офіцер.

    У розмові з потерпілою оперативник поводився доволі впевнено. Це й злякало Петровську. Побоюючись такого розвитку подій вона погодилася.

    Невдовзі «спільниця» грабіжника та горе-міліціонер зустрілися в одному з кафетеріїв Нового Львова.

    – Наразі вдалося знайти лише 800 «баксів», – прийшовши на зустріч, повідомила потерпіла. – Чи можна решту донести найближчими днями?

    – Що ж? Кілька днів ще можу почекати, але не більше – повідомив Дудкевич.

    Того ж дня жінка звернулася до Управління СБУ у Львівській області. А вже наступної доби зателефонувала начальнику сектору БНОН. Оперативник та його жертва зустрілися за декілька годин. Потому, як вимагач отримав валюту, його взяли співробітники Служби безпеки України. Проти перевертня у погонах було порушено кримінальну справу за фактами шахрайства та зловживання владою (ст. 190 та ст. 364 ККУ). Невдовзі відбувся суд. Івана Дудкевича, якого напередодні звільнили з органів внутрішніх справ, пропонували засудити до п’яти років ув’язнення з позбавленням права обіймати посади у правоохоронних органах. Утім, судді виявилися милосерднішими. «Відпочинок» на нарах горе-оперативнику відтермінували на один рік.
     
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    а ту кубіту вже поховали?:sorry:
     
  4. Jurgen

    Jurgen людина

    Гадаю, що не ризикнули б! Знали би по чию душу йти! А кому вона зрештою потрібна?
     
  5. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Можливо Ви й маєте рацію...
    Лише...невідомо.на що готовий піти оцей колишній мєнт,в котрого забрали все.
     
  6. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Как показывает практика, идут в коммерческие структуры, ранее отобранные у бизисменов, а теперь принадлежащие ... ушедшим на пенсию.
    Свій до свого по своє.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Jurgen

    Jurgen людина

    Бізнес на криміналі

    Невдовзі перед судом постануть оперативники карного розшуку управління МВС України на Львівській залізниці, співробітник воєнізованої охорони ДТГО “Львівська залізниця” та безробітний громадянин. Створивши у листопаді 2008 року стійку організовану злочинну групу, вони систематично вимагали та отримували хабарі у співробітників залізниці.

    Члени угруповання мали доступ до оперативної інформації, тож затримували за підозрою у незаконному заволодінні паливно-мастильними матеріалами працівників ДТГО “Львівська залізниця” та інших транспортних організацій. Відтак вони вимагали “на лапу” за непритягнення їх до відповідальності. Організатор, аби його не викрили у здирництві, підсилав до осіб, спійманих по гарячих слідах, безробітного жителя Пустомитівського району. Той делікатно пропонував за таксу допомогу у вирішенні питання ухилення від криміналу. Отримавши гроші, передавав їх напарникам, а ті, своєю чергою, не реєстрували повідомлення про крадіжки у встановленому законом порядку.

    За інформацією прес-служби прокуратури Львівської області, від листопада 2008 року до квітня 2009-го зловмисники затримали на території Львівської, Рівненської та Тернопільської областей декількох працівників ДТГО “Львівська залізниця” та ВП “Вантажно-транспортне управління” ДП “Львіввугілля”. Вони одержали від затриманих хабарів на загальну суму 20 тисяч 700 доларів США (за курсом НБУ, 149 029,2 грн), 126 800 грн, 40 літрів дизельного пального ДТГО “Львівська залізниця” на 192 грн та мобільний телефон марки “Нокія-5310” вартістю 1 673 грн. Усе це майно хапуги розподілили між собою та використали для власних потреб. Кримінальну справу скеровано до суду.
     
  8. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Не поділились?
    Хм...пам"ятаю знайомого,що сидів на 40-ці в Дрогобичі.
    Розказував,як там хм...відбував покарання замміністра рибної промисловості есересер....
    Мдя...:scratch_one-s_head:
     
  9. Jurgen

    Jurgen людина

    Ви ще на днях почитаєте, як деякі не поділилися!
    Є лише два варіанти:

    1. Наша нова влада хоче показати, як вона класно працює! От МИ ЯКІ! Не те, що там ваш "Ющєнка" і "Цімашенка"!

    2. Прибирають неугодних, аби нових-своїх поставити!
    І що тут дивного? Так було завжди!

    Але принаймні помітив, що починаючи від Луценка почали брати за карк більше хабарників та махінаторів на різних рівнях влади, особливо на нашій Львівщині! Три роки тут такого не було! Й суми хабарів не лише зросли! Зросли й затримання на великі суми! Скажімо, п’ять років тому хабар на 20 тисяч гривень був великим дивом та рідікістю. З минулого року в Україні траплялися хабарі на півмільйона гривень! Та й міліціонерів-хабарників майже не лапали. Пригадую. Це була дивина, коли десь чотири чи п’ять років тому спіймали начальників Сихівського та Личаківського райвідділів міліції. А тепер - майже кожного місяця їх таки хапають за руку! Якийсь прогрес є!

    До речі, це дані за минулий рік по вересень включно!

    ТОП-100 хабарників України очолили голови сільрад

    Міністерство внутрішніх справ склало список ТОП-100 найбільших хабарів України. Зі цього списку найбільших хабарників України наразі засуджено лише одного заступника начальника відділу по боротьбі з корупцією в органах державної податкової служби ДПА у Хмельницькій області. За повідомленням ДЗГ та МД МВС України він отримав 10 тисяч із хабара в 50 тисяч гривень. Справи інших перебувають у судах.

    Очолив цей антирейтинг голова однієї з сільрад Березанського району Миколаївської області. Він вимагав хабар у розмірі 8,5 мільйона гривень й отримав лимон». Зараз його справа знаходиться у суді.

    На другому місці у списку перебуває голова сільської ради з Криму, який просив «на лапу» 1,1 мільйона доларів й встиг отримати 750 тисяч зелених. У цій справі триває слідство. Третій у списку голова Селічівської сільради Баришівського району Київщини. Його апетит сягнув майже чотирьох мільйонів гривень. Четверте місце у списку посіли голова і член правління житлово-будівельного кооперативу у Севастополі. Вимагаючи 3,9 мільйона гривень, вони отримали більшу половину із цього. Їхня справа також уже перебуває у суді. "Чільну" п'ятірку антирейтингу замкнув головний лісник одного з лісництв державного лісомисливського господарства в Севастополі. Отриманий ним «скромний» гонорар сягнув 2,4 мільйона гривень. У цій справі проводиться слідство.

    У ТОП-100 хабарників також увійшли представники Західної України, зокрема, голова Пасіки-Зубрицької сільради, двоє депутатів цієї сільради, т.в.о. голови Пустомитівської райради та заступник Пустомитівської райради Львівщини, які вимагали 200 тис. дол. США. Також у список хабарників увійшли депутат Луцької міської ради головний архітектор РДА на Буковині, голови сільрад на Львівщині, Дубенського району Рівненщини, Теребовлянського району Тернопільщини, головний державний виконавець відділу примусового виконання рішень ДВС Головного управління юстиції на Рівненщині, голова та секретар сільради Коломийського району Івано-Франківщини.

    Замкнув рейтинг ТОП-100, оприлюднений МВС, завідуючий стаціонарним відділенням наркодиспансеру в Чернівцях. Він вимагав хабар у розмірі 20 тисяч гривень, його справа теж знаходиться у суді.

    ---------- Додано в 21:47 ---------- Попередній допис був написаний в 21:24 ----------

    А от Вам ще й таке!

    «Посприяю у фальсифікації!»

    Саме таку послугу пообіцяв дільничний інспектор Залізничного райвідділу внутрішніх справ «лише» за 500 доларів США.
    Шериф мав намір сфальсифікувати матеріали перевірки для унеможливлення притягнення львів’янина до кримінальної відповідальності. Він вимагав, а відтак отримав валюту від співмешканки затриманого. Одразу після цього, як інформує прес-служба прокуратури Львівщини, хабарника взяли співробітники СБУ.
    http://mk.lviv.ua

    Начальника Шевченківського райвідділу міліції Львова затримали за вимагання коштів
    У Львові під час проведення спільної спецоперації співробітниками СБУ та відділу внутрішньої безпеки МВС України за вимагання коштів затримано начальника Шевченківського райвідділу міліції у Львові, співробітника Управління СБУ, а також ще одного працівника міліції та
    підприємця.

    Про це повідомив начальник Головного управління МВС України у Львівській області генерал-лейтенант міліції Михайло Цимбалюк.

    За його словами, начальник райвідділу міліції та співробітник СБУ у присутності ще одного працівника міліції 21 травня «у службовому кабінеті начальника Шевченківського райвідділу міліції залагоджували питання щодо вирішення фінансово-боргових проблем, які виникли між двома підприємцями». За «залагодження цього питання» вони отримали значну суму в іноземній валюті.

    Цимбалюк зазначив, що «спецоперація проводилася на виконання вказівки міністра внутрішніх справ України А.Могильова про очищення лав міліції від тих, хто ганьбить честь мундира».

    «Спецоперація проводилася наступного дня після візиту у Львів міністра внутрішніх справ, і я здійснював особистий контроль за її проведенням», – наголосив Михайло Цимбалюк.

    За його словами, начальник Шевченківського райвідділу міліції написав рапорт на звільнення і на даний час відсторонений від виконання службових обов’язків.

    М.Цимбалюк також зауважив, що прокуратура Львівської області вже порушила кримінальну справу за фактом вимагання коштів, ведеться слідство, – повідомляє УНІАН.

    За інформацією компетентного джерела у правоохоронних органах, «сума, яка вимагалася і була передана у кабінеті начальника Шевченківського райвідділу міліції, становила понад 35 тис. доларів США».

    24 травня 2010 року

    Затриманого на хабарі начальника Шевченківського РВ міліції Львова звільнили
    Наказом міністра МВС України звільнено начальника Шевченківського райвідділу міліції Львова, якого затримали на хабарі.

    «Є наказ про його звільнення. Кримінальна справа порушена. Слідство проводить прокуратура», – повідомив Цимбалюк.

    Начальник міліції Львівщини наголосив, що Шевченківський райвідділ є один із найгірших у Львові. «Недоліки, які були встановлені у Шевченківському райвідділі, ганьблять честь мундира. Там була встановлена інша система. Мені прикро це визнавати, але цей райвідділ є одним із найгірших. Цей керівник – це антигерой. Якщо у нього в приміщенні відбуваються такі події», – сказав Цимбалюк.

    Він розповів, що неодноразово особисто застерігав начальника Шевченківського райвідділу про неприпустимість порушення закону.

    Начальник міліції області зазначив, що у цій справі затриманий ще один полковник міліції, який свого часу обіймав високу посаду в області. «У цьому ланцюжку є ще один полковник, який у 2007 році очолював дуже благородний підрозділ, а після того перейшов у карний розшук. Він зараз заарештований», – розповів Цимбалюк.

    Нагадаємо, у Львові під час проведення спільної спецоперації співробітниками СБУ та відділу внутрішньої безпеки МВС України за вимагання коштів затримали начальника Шевченківського райвідділу міліції у Львові Віктора Кирилюка, співробітника Управління СБУ, а також ще одного працівника міліції та підприємця. Називали суму хабара у понад 35 тис. доларів США.

    Джерело: ЗІК 09 червня 2010 року
     
    Останнє редагування: 13 сер 2010
  10. Jurgen

    Jurgen людина

    Нещодавно порушено кримінальну справу щодо співробітників Львівського відділу реєстраційно-екзаменаційної роботи УДАІ ГУ МВС України у Львівській області за фактом зловживання службовим становищем та перевищення своїх повноважень, за ознаками злочинів, передбачених ст. ст. 364 ч. З, 365 ч. 1 КК України, та за фактом підроблення документів і використання невстановленими особами підроблених документів (ст. 358 ч. ч. 1, 3 КК України).

    Слідчим відділом прокуратури Львівської області з’ясовано, що відділ протягом 2009–2010 рр. на підставі заяв громадян Польщі та України надав їм допуск до складання іспитів для одержання посвідчень водія, порушивши встановлений порядок отримання посвідчень водія іноземними громадянами та громадянами України. Окрім того, службовці без відповідних документів проводили державну реєстрацію автомобілів, інформації про розмитнення яких у відповідних органах не було. Вони завдали істотної шкоди державним інтересам та спричинили ненадходження коштів до Пенсійного фонду України на загальну суму понад 122 тис. грн. Досудове слідство у справі триває.

    ---------- Додано в 20:39 ---------- Попередній допис був написаний в 20:12 ----------

    Анатолій Могильов: «Ми двома руками «за» практику відеофіксації дій співробітників міліції»16.08.2010

    Останнім часом сталося декілька випадків, коли відеоматеріали про некоректну поведінку працівників Державтоінспекції розміщувалися в мережі Інтернет. За вказівкою міністра внутрішніх справ України всі вони стали предметом вивчення та подальших дисциплінарних висновків по відношенню до працівників ДАІ. Зокрема у «всесвітній павутині» було розповсюджено відеоролик датований 21.05.2010 року, де було зафіксовано випадок грубого та образливого спілкування вже колишнього інспектора з водієм в місті Гайсин Вінницької області.

    За даним фактом інспекцією по особовому складу ГУМВС України у Вінницькій області проведено службову перевірку. За її результатами, інспектор дорожньо-патрульної служби УДАІ Слободянюк Р.М., який відмовився пред’явити службове посвідчення та поводив себе не гідно статусу людини у погонах, був звільнений з органів внутрішніх справ. Безпосередні керівники колишнього інспектора притягнуті до дисциплінарної відповідальності.

    Аналогічний випадок стався у 11 червня у м. Хмільнику Вінницької області, коли «на камеру» потрапили безграмотні дії працівників міськвідділу міліції та відділу ДАІ Хмільницького району. Під час службового розслідування знайшли своє повне підтвердження факти порушення принципів діяльності міліції (повага до особи), що викладені у Законі «Про міліцію», а також положень низки внутрішніх нормативних актів та інструкцій. Крім того працівник ДАІ показав низький рівень професійних знань – він не зміг навіть надати чітку відповідь на запитання учасника дорожнього руху та обґрунтувати законність своїх вимог. Натомість вдався до образ та обіцяв водієві «витягнути його з автомобіля» з застосуванням сили. У результаті службового розслідування прийнято рішення щодо притягнення до суворої дисциплінарної відповідальності всіх працівників міліції які були причетні до інциденту, а головного винуватця звільнено з Державтоінспекції.

    Коментуючи ситуацію навколо випадків некоректної поведінки співробітників ДАІ, міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов зазначив, що МВС «двома руками «за»» практику відеофіксації дій співробітників міліції, коли йдеться про порушення правоохоронцями службових та етико-моральних норм. Ці матеріали надалі будуть використовуватися для проведення ретельної перевірки за кожним негативним випадком. В той же час міністр наголосив на необхідності аналогічної відеофіксації і з боку представників міліції. Насамперед, на думку міністра, обладнання відеорегістраторами потребують автомобілі Державтоінспекції, аби зневилювати можливість провокацій чи просто підтасовки відеоматеріалів з боку недобросовісних водіїв.

    За повідомленням Департаменту зв’язків з громадськістю МВС України
     
    Останнє редагування: 18 сер 2010
  11. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    У меня есть мнение, что хотят создать в отдельно взятом регионе, "диктатуру закона".
    Типа: - "хотите жить по закону? Мы Вам покажем...(кузькину мать), и потом не скулите..."
    Но всё напрасно, я - за, и думаю, не я один. Можно и с нас (ЗУ) начинать, раз с себя не могут.
    Другое дело, что сами не знают, что это - "... жить по закону". Поэтому, я думаю, на долго не хватит.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Jurgen

    Jurgen людина


    Погоджуюся ! Є одна давня істина. Хто платить гроші, замовляє музику!
     
  13. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    А кто платит? Я например не знаю, или Вы считаете, что они на зарплату живут?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    У кожній владній структурі завжди є кільки неофіційних груп протистоянь, які намагаються "закинути на верх свою людину". Стала до влади одна з груп і починають виконувати свою програму мінімум та максимум. Як показник роботи за жабри намагаються взяти того, хто колись не дав їм змоги щось хапнути або мішає і на даний час, забувши про табличку ділення. Одне угрупування змінюється на інше, обертаючи колесо історії та вішаючи лапшу на вуха простим людям... Пов"язали якось начальника і всі гуртом кричать:" Так йому треба хапузі!". А те що на місці того хапуги можливо виросло ще 5-ть таких, це нікого не цікавить.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Jurgen

    Jurgen людина

    Не живе більшість із них, звісно, на одну зарплату. Зараз мало хто живе на одну зарплату. А взагалі зараз мало хто живе на одну зарплату? Але розділити можна. Справжніх негідників у різних силових структурах все ж меншість. Принаймні у низах працюють звичайні виконавці, на яких чиниться тиск, аби вони давали показники або ж ділилися, якщо посада хлібна. Там є багато нюансів. Є й таке, про що каже консультант. Але це вже у верхах. Не забуваймо, що риба гниє з голови, причому за будь-якої влади. Й за Луценка були й нормальні копи і перевертні у погонах. Більшість міліціянтів - це такі самі люди, як ми. Багатьом простим операм, патрульним (я не про "дашників") та дільничним кожен день доводиться стикатися з хуліганами, пияками, сімейними бешкетниками, грабіжниками та вбивцями. Буває, що потрапляють під ніж злочинця. Працюють практично без вихідних. Чергують нерідко й уночі. Сам знаю Але це вже інший бік медалі. Всякі там люди є! Всякі! Я їх не захищаю, бо знаю різних: і добрих, і поганих.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Пару часов назад, остановил неплохой парень, очень скромный, попросил права, спросил езжу ли я по дорученню :scratch_one-s_head:, даже не пытался что-то качать, видать просто стоять (возле управы, где памятник) скучно. Перекинулись парой слов и всё. Молодой правда, худенький, видно только пришел в..., хотелось бы с ним через год встретиться.

    ---------- Додано в 16:13 ---------- Попередній допис був написаний в 15:53 ----------

    P.S. Вспомнил, я отъезжая ему ещё спасибо сказал, потом подумал: - зачем...? за что ему спасибо...?". Теперь понял, видно от неожиданности... да и спасибо ему не за то, что непримахивался, а за то, что просто нормальный, человек хотя и в "волчьей форме".
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Jurgen

    Jurgen людина

    Та й серед "дашників" є теж непогані. Але це служба хлібна, тому й спокуса перед гріхом більша, ніж, скажімо, у патрульно-постовій службі. От без цих хлоп’ят та простих оперів на вулицях був би ще більший бардак. А що вони можуть? Закрили бандюка. А хтось з Києва чи начальник районної міліції сказав випустити. За посаду боїться або ж пов’язаний. Хоча й на посадах є непогані. Знаю одного керівника. Майже не зіпсований. Не буду хвалити, бо ще звільнять. Але не вперше переконуюсь, що від нього далеко не все залежить... Нам легко говорити. А піди у владу чесним і там попрацюй? Чи надовго чесного там хватить? Отака вона селяві!
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. sani

    sani Well-Known Member

    Подарки милиции в виде дорогих автомобилей - это нормальная практика.
    ні ну просто жесть... ппц, скоро будуть казати що взятка це нормальна практика, а що тут такого, всі дають...
    що за біомаса вибирає ПР?
     
  19. good

    good Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  20. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Удостоверения, я так понял, и не показал. Вот же мрази.
     
а де твій аватар? :)