Мій tecrübem у вивченні зовсім незнайомої (турецької) мови

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем medwedo berlogsoni, 28 кві 2016.

1. medwedo berlogsoni

medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

Читаю помаленьку, потроху.
    Гугл-перекладач інколи радує.

Fakat o sırada her iki ihtiyar çoraplarını çıkarıp ayaklarına nalın giymişler ve teneke ibrikleriyle, aptes almaya gitmişlerdi.

Але в той час обоє старих зняли шкарпетки, наділи на ноги копита і пішли по табурети своїми жерстяними голками.
    Но в это время оба старика сняли носки, поставили копыта на ноги и пошли со своими оловянными иголками на стул.

Літературний переклад на російську.

Но оба старика сняли носки, надели сандалии и с жестяными кувшинами в руках отправились совершать омовение.

2. medwedo berlogsoni

Повертаюся помаленьку до своєї улюбленої турецької мови.
    З 19 жовтня не заглядав. Майже півтора місяця удосконалював свою англійську.

Хотілося б Куюджакли Юсуф все-таки дочитати до кінця.

3. hrim

hrim Well-Known Member

Це цікаво, якими мовами цікавиться поліглот, якому належить така фраза: "Путін, буцімто, висловлював Україні територіальні претензії".

4. medwedo berlogsoni

Був трохи переключився на англійську, а тепер - знову на турецьку. Спробую дочитати. Зараз знаходжуся на 192-й сторінці книги із 220 (оригінал пдф)

5. medwedo berlogsoni

Виникла ідея, точніше, не ідея, а ї конкретна реалізація.
    Тому що ідея "слухати і слідкувати за текстом мови, яку вивчаєш" - це не ідея, а надійний метод вивчити мову.
    Саме тому потрібно шукати аудіо і текст до аудіо. І, як у випадку із важкою для вивчення турецькою мовою - переклад на ту мову, яку добре знаєш.

А конкретну реалізацію я задумав із аудіокнигою "Граф Монте Крісто" турецькою.
    Один турецький товариш уже багато місяців поспіль начитує цю книгу. Уже 107-й фрагмент
    Залишилися дрібниці: найти відповідний текст.
    Але - дзюськи!
    Знайшов три електронні книги і купу вірусів, і всі три переклади - різні і не відповідають звукові.

Ну, для прикладу, кілька рядків різних перекладів.
    Останній варіант, очевидно, скорочений, для дітей.

І ще один переклад я бачив, але не зміг його виколупати, бо весь час при нажиманні кнопки "Завантажити", мене відсилало на гру з танками.
    От такі справи. В Гугл-плей продається недорого електронна книга, але, на жаль, не та, що треба. А та, яку я вивантажив собі безкоштовно.

Цікаво, що літературний переклад робиться не речення - в - речення, а своїми словами. Інколи переставляються навіть цілі речення місцями, об"єднуються, або розбиваються на два чи більше.

6. Good man

Good man Обычный человек

Хватит рекламировать маразматические уклоны и разговаривать самому с собой. Ты в Турции был?

7. medwedo berlogsoni

Ви можете в цю тему не заходити.
    Якщо я - маразматик, то що тоді казати про вашого Путіна, старшого за мене?
    Параноїк, що вбиває людей направо і наліво.
    Я тут веду щоденник вивчення мови. Когось, можливо, зацікавить.

8. Good man

Good man Обычный человек

Украинский патриот, который учит турецкий язык с помощью русского программного обеспечения.:facepalm: Ты или крестик сними, или трусы одень.(с) Одно слово - кацалапый.

9. medwedo berlogsoni

Я поцікавився статистикою
    Є кількість переглядів цієї теми.
    От, для прикладу, видно, скільки разів переглянуто цю тему 10.11.20 і 15.01.21, тобто, трохи більше ніж за два місяці.
    За цей період цю тему було переглянуто більше 17,5 тисяч разів.

Тобто, багатьом людям мої дописи цікаві.
    І ніякі лайнюки з-за поребрика не вплинуть на мене, щоб я перестав сюди писати через їх ідіотські зауваження.
    Я припиню сюди писати у тому випадку, коли не буде нічого нового у моєму досвіді з вивчення турецької. А не тому, що якісь два ідіоти, я крім гузкомана маю на увазі ще й його колегу по розуму Гріма, намагатимуться засирати цю тему.

Моя турецька 15 січн 20.JPG

Моя турецька 21 лист 20.JPG

10. Good man

Good man Обычный человек

Сам с собой поговорил, похвалил сам себя. Типичный пример избирателя Зеленского. А работать кто будет? Эрдо'ан?

а де твій аватар? :)