мій мобільний телефон найкращий

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем duncan, 17 бер 2007.

  1. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А я люблю Самсунги.Вже третій маю.Першому вже років 6-бабусі віддала, другий був Д600-класний звук, камера..але сестричка (мала) його уграла, зараз Л770..але звук не дуже.В цілому я ним задоволена.
     
  2. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    а я вот не шарю, нашо купляти телефон з різними наваротами?
    Віддавати за мобілку 3000 тися гривень? хоча 2000 то тоже дуже багато...
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Полковник

    Полковник миється в бані

    Мобильный телефон за 245 рублей – как выглядит самый дешевый мобильник в мире Hop1800 [​IMG]
    Самый дешевый в мире мобильник Hop1800 выглядит именно так, а распространившиеся в Интернете картинки с замазанным логотипом фирмы - фальшивка
    Американская компания Hop-On, специализирующаяся на коммуникаторах, начала выпуск самого дешевого мобильника в мире - Hop1800. Его цена всего 10 долларов! Весит он 77 граммов, имеет виброзвонок и полифонию, правда, дисплея у него нет.

    Сейчас в России самый дешевый телефон стоит порядка 40 долларов, а на телефоны дешевле 100 долларов приходится почти треть продаж, - отмечают в этой связи «Ведомости». Самое удивительное в том, что если сдать телефон в магазин, участвующий программе утилизации старой техники Keep it Green, вам вернут 5 долларов! Продажи мобильника за 245 рублей (и даже за 122!) начались во всем мире.

    В пресс-релизе Hop-On называет свою трубку «анти-iPhone» (у аппарата нет ни записной книжки, ни возможности обмениваться sms), зато есть клавиатура с тактильными символами для незрячих. С учетом отсутствия экрана Hop1800 – идеальный телефон для слепых. Но рассчитан самый дешевый мобильный телефон на самых разных покупателей. В частности, тех, кто в путешествиях экономит на звонках (продаются Hop1800 с предоплаченными контрактами точках продаж шаговой доступности).

    Можно констатировать, что мобильная связь окончательно утратила статусное значение, а на мобильный телефон можно выкроить даже со скромной пенсии.
     
  4. Зануда

    Зануда така зануда

    Народні умільці вам розмалюють. Тільки захотіти! :)
     
  5. BLACKER

    BLACKER Well-Known Member

    Та шо то якісь мухобойки. В мене от Samsung R210S)))
     
  6. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    1. Siemens C35
    [​IMG]
    перший. Сестра подарила на ДН. То був супер-пупер-мега телефон. Успішно жив рік в сестри і потім ше чуть менше 4 років в мене. Не то шоб помер, просто почав фонити. Можливо причиною була трічина на антені після очередного падіння. Хз. Але то була реально цегла яка не ламалася і не кришилася (хоча і носив в чохлі).
    Дуже тішив зручний інтерфейс, яскравий екран і окрема кніпка на телефонну книгу.

    2. Nokia 2610 Vodafone (можу помилятися)
    [​IMG]
    перший кольоровий :) Подарило начальство на ДН.
    Я його памятаю слабо бо мені його швидко вкрали. Навіть пів року не поюзав.
    Памятаю шо корпус був гумово-приємний на дотик і меню теж було зручне і якість звуку відмінна.
    Недолік - дзвінок тільки по наростаючій. А я люблю шоб так гаркало шоб люди довкола підскакували :). Жалко шо поцупили. Хороший був.
    Перший сіменс на той час вже так фонив шо то би було просто неповага до співрозмовника з мого боку. Розчарований крадіжкою 2610 рішив купити дешевий (та і мат.становиче в той час було не конче).

    3. Nokia 1110
    [​IMG]
    тоже прекрасна цеглинка. Їй вже більше двох років і працює як годинник. Батарея тримає. Звук повністю адекватний. Але в першого сіменса таки і екран і інтерфейс був кращим.

    4. Nokia 2630
    [​IMG]
    На той час є ше активно користувався Nokia 1110. Але мама попала в лікарню і їй треба було телефона (батьки ше були не мобільні).
    Nokia 1110 їй не підходила бо там малі букви і шо ше гірше для неї темний дисплей. Вона на ньому практично не бачила. Тому 2630 був куплений дуже швидко без глибокого аналізу. Ключовими при виборі були дисплей і шрифт + поклікав троха по меню шоб було інтуітивним і шоб дзвонив голосно.

    По маминому виздоровленні 1110 перейшов до тата, а 2630 мені.
    Камера лишня (не люблю фоток з телефону через їх якість. Суть не в мегапікселях а в оптиці)
    Загалом апарат чудовий. Все як мені б і хотілося. Навішав си гарну тему і музику і т.д. Ну просто ляля, а не телефон, але є велике АЛЕ.
    Апарат тонкий, батарея маленька, екран великий і яскравий. Як результат заряджати треба через день, через два. А мене то категорично не влаштовує.
    Тому 2630 практично зразу перейшов до мами (говорить вона мало і заряджає раз в 5-6 днів), а собі я купив ...

    5. Nokia 2323 classic
    [​IMG]
    Шо було моєю вимогою коли вибирав: моцна батарея, хоть якось комунікуватися з компом, бо третій раз за 3 місяці переписувати всі номери вручну мені б вже нерви не витримали. а ше календарик, бо вже привик до такого на телефоні.
    Продавець мені і запропонував.
    Всі мої вимоги були задоволені. То не батарея то просто монстр. Буває шо днів 10 не заряджаю. Органайзер є і то дуже файно. Блютуз є і то тоже файно.
    Недоліки: екран поганенький в плані кольорів, за рік і трошки зцарапалася срібна полоска довкола екрану, але то може статися через то шо він в Солотвино побував, на контакт фотку поставити можна, але вона при дзвінку така маленька шо не має змісту. Власне воно мене все влаштовувало би якби не звук при розмові. Ото великий мінус шо співрозмовника погано чути. роздражає та і перепитую часто.


    Останні 2 дня провів в пошуках альтернативи.
    Основні вимоги:
    - батарея
    - хороший звук при розмові
    - голосний дзвінок
    - зручний органайзер
    - синхронізація з компом по ЮСБ
    - адекватний екран шоб було приємно (фотки абонентів, гарна заставка і т.п.)

    З підходящого наразі бачу Nokia E52
    Вроді все шо вимагаю і навіть більше.

    - Зможу туди встромити свою карточку утелівську для інтернету.
    - Може навіть під Симбіан шось напрограмулькаю, якшо руки дойдуть.
    - ЖдПС тоже файна штука.
    ну і багато ше чого. Ціна правда кусається. Але шо ж собі постійно жаліти. Певно куплю.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Lady Vesna

    Lady Vesna Батярка

    Nokia 6300(червоного кольору)-вже штири роки.Залізно.Де тільки не був той телефон-досі навіть не подряпаний.Дзвінок голосний,є нотатки і камера-все,що мені треба.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    А батарея як? Я теж на нього довго дивився, але люди пишуть шо скоро розряджається. Зрештою вогни то пишуть про стару батарею. а тепер їх комплектують 5С. Яка в вас? Як часто заряджаєте?
     
  9. Lady Vesna

    Lady Vesna Батярка

    В мене 4С.Поки нова,заряджаю раз на 10-11 днів(термін,по-моєму,ого-го),бо по телефону тільки говорю.Десь через 7-8 місяців трохи зношується і починаю заряджати раз в тиждень.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Полковник

    Полковник миється в бані

    Прибежал айтишник.
    Говорит, что генеральный приказал пользоваться только этим телефоном:
    http://www.blackberrys.ru/review-blackberry/blackberry-bold-9700

    Я говорю, что мне не надо, мне недавно Нокию классную подарили.
    Нет, отвечает, бери и пользуйся.
    Дикие люди.
    Как я с этой фигнёй разберусь??????
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    І мої "лижі" чудові... правда вже на перепрошивку їздили... ну, і зараз без булавочки самі не оживають... мушу штуркати в ті пімпочки, щоб засвітився... (добре що булавка завши біля серця ;) )
     
  12. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Не знаю де і шо ви робите, але така вимога може пояснюватися тим шо вам на оті тєлєфонки поставлять якусь програмульку і заставлять з нею працювати. (Бо не на кожнім телефоні конкретна програмулька запуститься і не на кожнім де запустилася буде нормально працювати)
     
  13. Svjato

    Svjato Well-Known Member



    ---------- Додано в 16:15 ---------- Попередній допис був написаний в 16:14 ----------

     
  14. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Вадюшка

    Вадюшка Well-Known Member

    Так чи не простіш під той-таки сімбіан написати, аніж на пропрієтарну платформу?

    Чи у менеджерів роботодавця своя заінтересованість у активному просуванні конкретної моделі? ;)
     
  16. Полковник

    Полковник миється в бані

    Это к пану Педро.
    Именно ОН знает где и что я делаю.
    Реббит, спасибо за идею!
    Про сало это очень актуально!
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Lady Vesna

    Lady Vesna Батярка

    Вже нема,впав і пропав:)"Вдребезги!"(с)
     
  18. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Поїхав дах у всіх з тою Нокією, вже ніхто не вибирає нічого - просто йдуть по Нокію зразу. А ті понавипускали 200 серій як китайці, фіг розрізниш ті серії між собою.
     
  20. kettler

    kettler New Member

    80677975802\

    де можна кпити nokia 6233

    ---------- Додано в 21:02 ---------- Попередній допис був написаний в 20:58 ----------

    де можна купити nokia 6233 поможіть не можу знайти її

    ---------- Додано в 21:07 ---------- Попередній допис був написаний в 21:02 ----------

    відпишіть будьласка хто знає

    ---------- Додано в 21:08 ---------- Попередній допис був написаний в 21:07 ----------

    буду вдячний
     
а де твій аватар? :)