Мій досвід у самостійному вивченні англійської мови.

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем Top Dog, 19 жов 2014.

  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Може, кому-небудь збреде в голову на додаток до англійської трохи вивчити французьку, то я даю посилання на цікавий ролик, на який я надибав випадково учора.
    Правда, перш ніж вчитися по ньому, слід, на мою думку, спочатку трохи засвоїти французьку фонетику із інших джерел, бо в французькій також не всі букви читаються. Одним словом, трохи підготуватися.
    Ролик дуже довгий, на вісім годин, але можна для себе накроїти по чверть години і зубрити потроху.

    View: https://www.youtube.com/watch?v=zYcrtZOx_9M
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    • Подобається Подобається x 1
  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    @medwedo berlogsoni, як ваші успіхи? Розумієте вже баригу на слух ;).
     
  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Відсотків 20-30 уловив на слух. Так що поки що ще ні.
    У мене є досить суттєвий прогрес у розумінні на слух Стіва Кауфманна. Слухаю його короткі ролики по багато разів щодня, тобто, щовечора і щоранку. І вночі, коли проснусь.
    Але я зараз багато часу приділяю вивченню турецької.
    А в плані розуміння на слух англійської я відчуваю повільний, але прогрес. Я вже колись повідомляв, що ЕйДжея розумію зараз на слух дуже легко. Навіть те, що вперше чую. Хоча коли починав тренуватися, то навіть не сприймав толком на слух міністорі першого рівня.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Hyligan, Ви колись говорили, здається, що з метою навчання дивилися серіал Френдз.
    Але щоб розуміти серіал, потрібно вже добре сприймати мову на слух. Чого мені зараз (та, думаю, і багатьом, хто читає цю тему) бракує.
    І от щойно я натрапив у ютьюбі на відмінну серію уроків із Френдз, де даються сцени із серіалу з субтитрами, потім розбираються важкі (як для мене) вирази, але не пояснюється кожне слово, що для мого рівня було б зайве.

    Серіал, зрозуміло, веселий і цікавий, уроки - дуже добре підготовлені, сам комплекс уроків, здається, ініційований у такому форматі зовсім недавно, і я за цей комплекс вхопився.
    Тим більше, що субтитри - в самому ролику, можна скачати собі на флешку і дивитися хоч на комп"ютері в оффлайн, хоч на панелі телевізора.

    View: https://www.youtube.com/watch?v=R9dHclnYmWc
     
    Останнє редагування: 7 січ 2018
    • Подобається Подобається x 2
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    @medwedo berlogsoni ніколи не мав за мету дивитися серіали, скоріше мене цікавили семінари.
    Але серіали, за словами американки Джені волонтера КМ, найкращий спосіб вчити живу англійську, і американський гумор. Тому деякий час я їх дивився.
    Я робив так, дивився серію, або кілька, а потім скачував звук на телефон і слухав під час якоїсь монотонної роботи. Якщо траплялись не зрозумілі місця то шукав в неті.
    Навіть питав в цій темі Ворона і Патріка.
     
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Незрозумілими зазвичай була гра слів, або якісь специфічні приколи, наприклад про лезбійський секс :)))
     
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я також, за деякими винятками.
    Наприклад, мені в свій час подобалися перекладені на російську серіали Sliders - Wikipedia, Columbo - Wikipedia, Moonlighting (TV series) - Wikipedia, 3rd Rock from the Sun - Wikipedia (Для цього серіалу німці придумали дуже смішну назву Hinterm Mond gleich links – Wikipedia - За Місяцем - відразу ліворуч ) , ALF (TV series) - Wikipedia, ну і, звичайно, Одружені і з дітьми, який я недавно згадував.
    Мені подобаються гумористичні серіали, в яких серії не пов"язані між собою сюжетом, коли кожну серію можна дивитися окремо, на відміну від бразильських і іже з ними.

    Але зараз основна мета з Френдз - добитися легкого сприймання англійської на слух. Після цього ще дуже хотів би сприймати на слух англійський гумор. Monty Python
     
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Всеж таки серіали це досить складно, семінари простіше. Цікавить ж вас в житті ще щось крім лінгвістики і Саакашвілі:mocking:
     
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.


    Зараз якось менше став цікавитися багато чим.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну шановний пане @medwedo berlogsoni...буряни на городі розводити вже не модно. Ловіть новітню американську технологію відс фрі гарднА


    View: https://youtu.be/WaZGnAtK0cA


    Інформації в ютубі на цю тему повно, але якщо не доженето то можу розказати детальніше. В наших реаліях можна використовувати чорне агроволокно, ціна питання біля 400 грн. Сотик, хватає як мінімум на три-чотири роки.
     
    • Корисно Корисно x 1
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Дуже корисно. І що цікаво, я майже все зрозумів. Зрозумів, про що він говорить. Але ще раз подивлюся, ввімкнувши автосубтитри.
     
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Тому що на відміну від серіалів чи фільмів в токому відео звук рівномірний, набір слів більш менш передбачуваний, нема ідіом, приколів, перекручень ітп.
    А на рахунок самої технології, то вона просто супер, рідна українська земля робиться на стільки чистою, що того року моя досить лінива доця посікла всю мою зелень за кілька днів по пів години на день.
    В цього чувака взагалі на каналі корисної інформації море, але треба робити поправку на наші реалії, в них там на Америці брезент, насінні, техніка коштує в основному дешевше ніж в нас, а кіло зелені біля 20 дОларів, тому часто то що має сенс там, просто непрмірна розкіш в нас )
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Hyligan, я створив тему про городи і садки.
    Адже, на мою думку, колорадські жуки - космополіти, що не мають жодного відношення до мов.
    Живуть парами на картоплі і не розмовляють.
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    В ті дні коли я закінчував школу деякий час була популярна таво во співаночка...Так чисто суб'єктивно мені здається що виконання було ще більш повільне і "чуттєве". Коротше тоді, в колах старшокласників вважалось що пісня про секс, а приспів сприймався не інакше як жіночий оргазм :pardon:, а як ще могли наші неокрепші душу виховані на ідеалах комуністичної партіїі і греко-католицької церкви, без інтернету і тих всіх смартфонфонів інтерпретувати це Оооо ааааа:blush:


    View: https://youtu.be/6Ejga4kJUts

    І от вчора я випадкова натрапив на цю композицію на ютубі і зрозумів на скільки ж ми помилялись...о_О:mocking:
     
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Навіть при не поганому сприйнятті англійської на слух зрозуміти суть досить важко, але якщо почитати переклад то всі слова стають на свої місця, і ....коротше слухайте


    View: https://youtu.be/dkIERaWF0Ug
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Hyligan, це - точно не для мене. Хвилину слухати музичний вступ, а потім - музика бахкає.
    Я люблю слухати щось від Стіва Кауфманна, а останнім часом - від Луки Лампарелло про мови.
    Стів, до речі, сьогодні повідомив, що за шість тижнів вивчив уже 350 арабських (египетський варіант) слів. Сподівається, що місяців через три почне читати щось цікавіше, ніж початкові діалоги.

    View: https://www.youtube.com/watch?v=focTsunnEi8

    Я, до речі, вже і його сприймаю на слух відсотків на 90. Хоча відразу коли перейшов від ЕйДжея, до нього, майже нічого не розумів.
     
  18. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А виявилося про що?
     
  19. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я так розумію що це якась антивоєнна пісня повязана з подіями першої світовою, так як згадується 1916 рік.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Чудові ролики для вивчення французької (коли її вже трохи знаєш) з Бельмондом , французькими та англійськими субтирами і повторами. Можна використовувати замість мовної матриці.

    View: https://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_2358885917&feature=iv&src_vid=4YRZxSZUy4I&v=LINSi45lfyM
     
    • Інформативно Інформативно x 1
а де твій аватар? :)