Мій досвід у самостійному вивченні англійської мови.

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем Top Dog, 19 жов 2014.

  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @iso, Ви розбили мене "в пух и прах", тому я відповідати Вам попунукнуто :hi: не буду.
    Лише про 2 відсотки скажу, що це - зі слів Стефена Крашена, який, в свою чергу посилався на соціологічні дослідження.
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Щоб мене не звинуватили в похабстві, я уточнюю. Мова йде не про секс, а про спосіб зачаття. Там набагато менше варіантів. Можна сказати - лише один природній.
     
  3. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А за що Ви платите?
     
  4. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    В мене подруга - викладач (з якимсь науковим ступенем) кафедри ін.мов Харківського університету радіоелектроники. Окрім викладання студентам, вона підготувала багато жінок для виїзду на ПМП закордон, перекладала їм спілкування з іноземними залицяльниками і по телефону, і коли ті приїжджали. Це саме в неї я залишилася вивчати мову, після того, як втекла від 4 чи 5 горе-репетиторів. Це саме вона дала відчути на першому ж занятті, що мову можна вивчати цікаво, отримуючи результат вже на першому уроці.
    Так от, вона теж вважає, що це несусвітня дурість вивчати мови з граматики, товкти воду в ступі на тих дурнуватих наборах слів, які не душі, ні серцю. І їй було де порахувати, за десятиліття роботи. Я, власне, сюди вже прийшла із цією впевненістю. Бо ми з нею цю тему обмусолили ще років 15 тому. Це саме з нею я радилася, чи водити дитину в дитсадочок на англійську, яку там з дітьми вивчала. І вона мені сказала: "Якщо тільки заради розваги. Бо знання мови там не дадуть" Вона мала рацію, я потім це побачила на прикладі всіх інших, хто водив.
    Завдяки цьому я зекономила свій час, гроші і нерви дитини для іншого. Отже, я їй вірю більше ніж тим, хто стверджує протилежне, а елементарного пояснити не можуть.
     
  5. iso

    iso Well-Known Member

    Чому? Yarka Yata дохідливо пояснила для чого граматика.
    Вже в процесі вивчення, як трохи зорієнтуємся в мові, взяти кілька занять у викладача, щоб поставив вимову.
    Але кожному підходить своє:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну ще б пак :))) Я теж колись бавився відеочатом рулеткою, часом дуже цікаву співрозмовницю можна було знайти :mocking:
     
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    гібридний метод :))). Але боюсь доки мотивації не буде то толку буде мало з будь якого методу.
    Як це не банально, але мову щоб вивчити треба її використовувати. В мене було бажання розуміти на слух, я це використовую по кілька годин на день, відповідно розуміння що раз краще, а от читати лінуюсь (легше знайти мр3), комусь треба тест і він вчить граматику, хоч не розуміє ні бе ні ме. Щоб навчитись говорити, очевидно треба говорити, або навпаки, якщо є гостра необхідність говорити то куда ти нах дінешся, навчишся...
     
  8. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Я не зрозуміла, про що Ви. Вочевидь, це якийсь невідомий мені досвід.
    Я мала на увазі, що вже на першому ж уроці я могла скористатися результатом, бо він БУВ!
     
  9. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Нічого не пояснила! Я теж можу іноді відкрити табличку з артиклями. Але не для того, щоб навчитися мові, а щоб мати собі пояснення, чому саме так.
    А от як Хмельницький вивчив за два роки турецьку і татарську в рабстві, без граматики, а наші школярі із граматикою і через 10 років не здатні мовою скористатися, як циганка, що в школі не вчилася і читати навіть не вміє, вміє розмовляти, як дитина двох років починає розмовляти кількома мовами - проти цих фактів пояснення про граматику стають просто безглуздими.
    Скажіть ще, що людство не мало мови, доки не з'явилася письменність і граматика.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Візьміть українську, та скільки людей взагалі знає про відмінки, підмети, присудки і другорядні члени речення, і шо за чим має йти, певно тільки вчителі мови :)))
     
  11. Yarka Yata

    Yarka Yata Well-Known Member

    Все, переконали. Вступаю в секту ЗЕК (Зам'яткіна-Еджея-Кауфмана), негайно забуваюсь неправильно вивчену іспанську і переучую її по-правильному.
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Тільки що дізнався, виявляється печінка по англійськи "лівер" :mocking:
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А у нас вчителька тільки підмети та присудки і знає. Бо коли донька звертається до неї українською, та відповідає російською.
    В мене є підозра, що і вчителька німецької знає тільки граматику, а мову - ні. Шкода, що не можу заговорити з нею німецькою, бо якби не відповіла, то я б їй пику набила за такий "професіоналізм".
    А ще смішніше, що тепер вивчення російської взагалі відмінили і діти, які жодного дня не мали уроку з вивчення російської мови - розмовляють російською :)))
     
    Останнє редагування: 7 лис 2017
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я ще раз нагадую, що ініціатор теми вставив у назву слово "самостійному". Тобто, він поділився досвідом, як він вивчив мову самостійно, без курсів, без репетирорів, "без шума, без пыли". Якщо Ви вчили іспанську самостійно, починаючи з граматики і вивчили - то одна справа, а якщо на курсах - то інша. Нас тут таких багато.
     
  15. Yarka Yata

    Yarka Yata Well-Known Member

     
  16. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Це навіть я знаю :)))
    У школі граматику з німецької не вчила, прошу зауважити. Тільки з англійської
     
  17. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Вкрадені роки у учнів, я вважаю
     
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Yarka Yata, здаюся.:flag of truce:. Але Вам слід спробувати вивчити мову без граматики. Просто для порівняння. :cools:.
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. Yarka Yata

    Yarka Yata Well-Known Member

    Не вивчу, бо нудно дуже.
    Ну успіхів Вам! Ви своїм шляхом, а я - своїм.

    PS
    Вам ця трійця мала б відсотки за рекламу відраховувати;)
     
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    • Інформативно Інформативно x 1
а де твій аватар? :)