Мій досвід у самостійному вивченні англійської мови.

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем Top Dog, 19 жов 2014.

  1. Top Dog

    Top Dog Український Українець

    Доброго дня, браття-галичани.
    Сьогодні я хочу розповісти вам як вивчити англійську мову самостійно, ефективно і, головне, безкоштовно!
    Короткий ліричний відступ.
    Більшість людей, перебувають у полоні стереотипів. Як то - кинути курити дуже важко, кинути пити - ще важче, вивчити мову можуть тільки обдаровані особистості тощо.
    Я не був виключенням. Пив пиво, курив цигарки і безуспішно намагався вивчити англійську. Це могло продовжуватись вічно, якби мені до рук не потрапила книга Алена Карра "Легкий спосіб кинути курити". Прочитавши її дуже уважно, я був здивований - як усе просто! Я спробував і у мене вийшло. От уже 4.5 років я вільний від цієї бридкої звички.
    Далі - більше. Після чергової сварки з дружиною з-за моєї "любові" до пива, я, ще п'яненький зранку, завантажив своє тіло до маршрутки і поїхав купляти спасіння - іншу книгу видатного британця - "Легкий спосіб кинути пити". Знову трапилось диво. Прочитав, і відтоді от уже 3.5 роки кожен ранок у мене добрий.
    Тепер, на шляху перетворення на ангела, у мене залишався один крок - вивчити ту проклятеньку англійську. Звісно, мене учили у школі та виші. Але мови я не знав. Я пробував ходити на курси, я кожного дня брав до рук самовчитель, робив вправи, навіть учив слова в транспорті. Ефект нульовий.
    Тоді то мені і спало на думку - має бути простий спосіб вивчити іноземну мову! Просто має бути і край. Я шукав той спосіб на просторах інтернету. Але марно.
    І от, одного разу, один добрий чоловік розказав мені про його шлях до іноземної мови. Для початку треба було лише прочитати книгу. Налаштований скептично, я засів за ПК… І з перших же сторінок я зрозумів - так, це він. Це той простий шлях вивчити англійську.
    Звісно, кинути палити та пити було легше - там треба було ПРОСТО НЕ курити і НЕ пити. Тут же навпаки, треба вчитися. Але вчитися зовсім не так, як роблять у школі. А так, як роблять маленькі діти. Маючи маленьку доньку, мені жодного разу не довелося чути нарікань, стосовно важкості вивчення розмовляти.
    Я також не нарікав. Просто узяв та вивчив.
    Тепер, з почуття безмежної вдячності до людей із Заходу України, вирішив поділитися своїм досвідом саме з Вами. Ексклюзивно.
    Відразу відповім на можливі питання.

    Ви: Ти знаєш англійську?
    Я: Я не знаю англійську. Я ВМІЮ слухати, розмовляти та писати англійською.

    Ви: Ти знаєш правила?
    Я: Ні. У мене не було мети учити правила. Я розмовляю настільки правильно, наскільки роблю це іншою іноземною - російською. Якщо буде потреба, я просто скачаю підручник для американських школярів чи студентів і вивчу правила.

    Ви: Скільки часу треба на вивчення мови?
    Я: У мене пішло близько 18 місяців.

    Ви: Скільки у тебе пішло грошей?
    Я: 100 доларів. Їх я витратив на купівлю Kindle 4. Але книжка у мене залишилася і зараз.

    Ви: Важко вчити?
    Я: Зовсім ні. Єдине зусилля - вчити треба постійно. Процес має бути, за можливістю, безперервним.

    Ви: Ти нам допоможеш?
    Я: З радістю. Увесь накопичений матеріал я викладу у вільний доступ. Учіться, будь-ласка. І пам'ятайте - за Вас цього не зробить ніхто!

    Тепер по суті питання.
    Вивчення мови включає у себе три етапи:
    1. Засвоєння фонетики. Активний, часоємкий та наймарудніший період у навчанні. Але це - основа основ.
    2. Читання великої кількості цікавої вам літератури. Англійською мовою, звісно.
    3. Прослуховування великої кількості аудіоматеріалу та/або пергляд великої кількості відеоматеріалу.

    Після цих трьох етапів Ви будете в змозі користуватися англійською мовою. З кожним прочитаним реченням, з кожною почутою фразою ваші знання будуть накопичуватись, як снігова куля на схилах Карпат.
    Наприклад, після користування банкоматом "по-американськи", я дізнався, що "balance inquiry" значить "запит балансу". І таке буде відбуватись з вами на кожному кроці. Знання будуть нашаровуватись на базу, яку ви отримаєте по проходженню трьох етапів.
    Я не буду детально описувати вам саму суть методу. Краще автора цього не зробить ніхто.
    Отже, зустрічайте. Микола Федорович Зам'яткін "Вас неможливо навчити іноземній мові".


    Читайте, звертайтесь з питаннями та за безкоштовним учбовим матеріалом.
    У мене вийшло, вийде й у Вас.
     

    Вкладення:

  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Шось він у вас умовно-безкоштовний.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Top Dog

    Top Dog Український Українець

    Що змусило пана так думати? Пан хоч про щось мене запитав?
    Віповідаю. Метод - авторський. Автор пропонує купити у нього готовий матеріал.
    Я - не автор. Я свій матеріал готовий віддати будь-кому абсолютно безкоштовно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну давайте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Top Dog

    Top Dog Український Українець

    Перший етап включає 30 ділогів. Складність побудови речень наростає з 1-10, 11-20 до 21-30.
    Перший діалог.
     

    Вкладення:

  6. Top Dog

    Top Dog Український Українець

    Другий діалог.
     

    Вкладення:

  7. Top Dog

    Top Dog Український Українець

    Третій діалог.
     

    Вкладення:

  8. Top Dog

    Top Dog Український Українець

    Четвертий діалог.
     

    Вкладення:

  9. Top Dog

    Top Dog Український Українець

    П'ятий діалог.
     

    Вкладення:

  10. Top Dog

    Top Dog Український Українець

    Шостий діалог.
     

    Вкладення:

  11. Top Dog

    Top Dog Український Українець

    Сьомий діалог.
     

    Вкладення:

  12. Top Dog

    Top Dog Український Українець

    Восьмий діалог.
     

    Вкладення:

    • Citizenship.mp3
      Розмір файлу:
      2,3 МБ
      Переглядів:
      23
  13. Top Dog

    Top Dog Український Українець

    Дев'ятий діалог.
     

    Вкладення:

  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    П'ятий діалог взагалі нічого не розібрав, навіть про шо це.
     
  15. Top Dog

    Top Dog Український Українець

    Десятий діалог.
     

    Вкладення:

  16. Top Dog

    Top Dog Український Українець

    Інші 20 я завантажу, якщо хоч хтось скористається цими десятьма.
    На перші три має піти близько 10 днів на кожен. Навіть якщо у вас виходитеме добре після 3-5 днів. Мова йде про фізичні навички, а не про "та все понятно!".
    На решту 7 потрібно витрачати 3-4 дні на кожен.

    ---------- Додано в 10:01 ---------- Попередній допис був написаний в 09:59 ----------

    Діалоги мають бути відпрацьовані да автоматизма. В даному методі вивчення ви - боксер, що не тільки знає, як робити удари, а робить це не встигаючи подумати. Автоматично.

    ---------- Додано в 10:19 ---------- Попередній допис був написаний в 10:01 ----------

    У першому діалозі кажуть "іраніан". Ні разу не чув такої вимови. Чув "айрЕн, айрЕніен". Але то не суттєво.

    ---------- Додано в 10:20 ---------- Попередній допис був написаний в 10:19 ----------

    Prescription - рецепт від лікаря.

    ---------- Додано в 10:23 ---------- Попередній допис був написаний в 10:20 ----------

    Текст у DOC та TXT форматах не завантажується. Що будемо робити?

    ---------- Додано в 10:24 ---------- Попередній допис був написаний в 10:23 ----------

    Власне, текст!
     
  17. Top Dog

    Top Dog Український Українець

    11th dialog (dialogue)
     

    Вкладення:

  18. Top Dog

    Top Dog Український Українець

    12th dialog
     

    Вкладення:

  19. Top Dog

    Top Dog Український Українець

    13th dialog
     

    Вкладення:

  20. Top Dog

    Top Dog Український Українець

    14th dialog
     

    Вкладення:

а де твій аватар? :)