Міф про всесвітню змову євреїв і книга"Протоколи сіонських мудреців"

Тема у розділі 'Книгарня', створена користувачем Forpost, 20 гру 2006.

  1. Forpost

    Forpost Стоїк

    Повний текст в zip -папці,то що ж таке "Протоколи сіонських мудреців" фальшивка чи оригінальний текст!?
     
  2. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Міф про всесвітню змову євреїв і книга"Протоколи сіонських мудреців"

    Читав, читав. Чиста правда.
     
  3. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Міф про всесвітню змову євреїв і книга"Протоколи сіонських мудреців"

    Мені щось так видається що якщо б той протокол був правдивий його б навряд чи хтось з простих смертних побачив. А так на провокацію "змахує".
     
  4. Ivan

    Ivan Well-Known Member

    Відповідь: Міф про всесвітню змову євреїв і книга"Протоколи сіонських мудреців"

    Провокація це завжди щось конкретне і певна книга - ті самі "Протоколи" можуть бути провокацією. Але міф більший і старіший за книгу. Різновид однієї з найстаріших суспільних фобій - т. зв. ксенофобії. бабаї завжди живуть за горою і постійно хочуть нас всіх з"їсти. Тому й тримають серед нас своїх агентів. Далі дивись мій відгук про жанр фентезі у розділі "Книгарня" :D :D :D
     
  5. alex

    alex Well-Known Member

    Відповідь: Міф про всесвітню змову євреїв і книга"Протоколи сіонських мудреців"

    Не варто недооцінювати можливість єврейської нації впливати на будь-які події у цілому світі.
     
  6. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Міф про всесвітню змову євреїв і книга"Протоколи сіонських мудреців"

    правда...
    молодці юдеї...
    капіталізм — грошові відносини (і все, що з ними пов’язано) придумали юдеї, тому цілком зрозуміоим є і те, що написано в цій книзі...
     
  7. Salata

    Salata Well-Known Member

    Відповідь: Міф про всесвітню змову євреїв і книга"Протоколи сіонських мудреців"

    Натуральный обмен, конечно, гуманнее. :)
     
  8. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Міф про всесвітню змову євреїв і книга"Протоколи сіонських мудреців"

    Критерієм істинності теорії, як відомо, є практика. Покищо я бачу повну відповідність протоколів практиці сучасного життя.
     
  9. Ivan

    Ivan Well-Known Member

    Відповідь: Міф про всесвітню змову євреїв і книга"Протоколи сіонських мудреців"

    Ну, ксенофобські мотиви в твоїх дописах я давно помітив. Та сама практика свідчить, що такі схиблення лікуються важко - приблизно з тим самим успіхом, як і релігійний фанатизм. Але публічна пропаганда цих ідей є однозначно злочином.
     
  10. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Міф про всесвітню змову євреїв і книга"Протоколи сіонських мудреців"

    пардон! а чому одразу "ксенофобія"?..
    я, наприклад, теж думаю, що це правда, але ж я не кажу "уууу, жиди"...
    ні! навпаки, я вважаю, що якщо це було придумано і зроблено — молодці, поважати себе змушують...
     
  11. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Міф про всесвітню змову євреїв і книга"Протоколи сіонських мудреців"

    Давно сюди не заглядав.


    1) Про всяк випадок нагадаю що таке ксенофобія. Якщо згадати первісний, а не "політкорректний" зміст цього слова, то означає воно страх, боязнь чужого. Впринципі, в боязні чужого нічого поганого немає, оскільки чуже, як правило є невідомим, а те що невідоме досить часто може бути ще й небезпечним. Тому побоюватися чужого, досить часто, є правильною, природною реакцією, яка здатна захистити вас від незавжди дружніх впливів чужих.
    В природі кожна істота побачивши щось чуже і незрозуміле, як правило насторожується, приймає загрозливий вигляд, або ж просто втікає. Природа ж не дурна - знає, що чуже може бути небезпечним!!!
    2) Лікувати природні реакції не варто. На відміну від релігії, вони передаються генетично. Їх можна тільки притупити, але це може становити загрозу для життя тої істоти, в якої природні реакції притуплені.
    3) А яких саме ідей? І які статті КК порушені?

    На завершення хочу нагадати один цікавий документ:
    Всеобщая декларация прав человека
    Статья 19
    Каждый человек имеет право на свободу убеждений и на свободное выражение их; это право включает свободу беспрепятственно придерживаться своих убеждений и свободу искать, получать и распространять информацию и идеи любыми средствами и независимо от государственных границ.

    До речі, в США ця стаття виконується, в ЄС і в Украні з цим є певні проблеми.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Smih

    Smih New Member

    Протоколи сіонських мудреців

    В видавництві "Фенікс" виходить в світ книга "Протоколи єврейських мудреців". Бачив своїми очами. Хто її видає- судячи по всьому- самі жиди (горда емблема- лев в шестикутній зірці на титулці). в середину не заглядав. Знаю про вміст цього "гав...на" з творів харківського єврея Едуарда Ходоса- раввина, в немилості. він зсередини це все бачив і бачить. Його твори скачував в неті.
     
а де твій аватар? :)