Металопластикові вікна

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем servlet, 30 лип 2010.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Isokrat

    Isokrat миється в бані

    По ціні це звичайно дорожче, як не як єкологічний матеріал. А ви не хочете спробувати пластикові але кольорові, можете подивитись(veka.ua) які у них є, там багато гарних кольорів, а слугувати будуть дуже довго.
     
  2. LolittaYa

    LolittaYa миється в бані

    Та й мені здається, що пластикові значно практичніші, та й за ними легше доглядати ніж за дерев'яними
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Mamitta

    Mamitta Member

    Головне щоб від вологи плеснева не почала поширюватись.
     
  4. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    у мене у одному вікні
    Siegenia-aubi
    так все чудово, дуже дуракостійка бо є фіксовані положення провітрювання\відкрито в бік\ відкрито зверху
    а на іншому вікні
    Фурнитура GU - вона мене бісить, бо немає фіксованих положень ! ніколи ніхот не вгадує як поставити провітрювання щоб не відкрити я навіть весь час мучаюсь хоча дуже аккуратно і чуттєво ставлюсь до механіки, а от інші користувачі весь час не попадають у положення не можуть поставити на мікровентиляцію .
     
  5. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    так в старих будинках як раз розраховано на те щоб дуло з вікна з багатьох щілин - це основна вентиляція . Тому при встановленні металопластикових вікон бажано в ідеалі робити систему вентиляції припливно - витяжну енергоощадну , щось схоже бачив в епіцентрі . Скажімо так при заміні вікон треба робити проект вентиляції . Що дорого і ніхто не робить. Рішення мінімум провітрювач 35 евро із встановленням на дому пісял встановлення вікна, не дуже допомогає, рішення максимум Рекуператор Прана: воздуха, тепла. Официальный сайт - Компания ПРАНА Прана вентилція з рекуператором. Є і інші тільки припливні варіанти " брізер " - шукати в гуглі
    установка Бризер Тион О2,
    це тільки для прикладу , бо я не знаю чи це достойні бренди !
     
  6. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    дорого, хороші будуть дорого, догляд вже писали, переваг в Екологічності немає, всеодно покриєте слоєм токсичного лаку, а як не покриєте токсичними штуками то за сезон почорніють. Можете хіба пофарбувати , але потім поверх фарби знову треба лак... Деревяні вікна в теорії і на практиці не практична штука , хіба у вас взагалі не колише енергозбереження у вас зАмок старовинний у стилі графа Дракули на 1000-5000 м2 ви живете в двох кімнатах а інші не опалюєте :)
     
  7. LanaK

    LanaK New Member

    В нас стоять вікна Века Я дуже задоволена їх якістю. За декілька років ніколи не помічала конденсату, усі механізми працють гарно. Хтось питав, чим обробляти гумові ущільнювачи, я обробляю їх звичайним глицерином (купую в аптеці) два рази на рік.
     
  8. Benmarks

    Benmarks Member

    по практичности одинаковые и те и другие потому что в практичности играют роль только механизмы отвечающие за корректную работу окон, которые сейчас одинаковые на 1 и на 2 варианте. В сентябре делали ремонт в двушке 52 кв.м., на балкон поставили металлопластиковые окна из-за того что находится на северной стороне с сильным ветром, в остальных комнатах деревянные из perfect-okna т.к. "дышат" по сравнению с пластиком и выглядят красивее. Основной минус пластика только в том что оконные рамы начинают желтеть через 5-7 лет из-за попадания солнечных лучей, в итоге замена выходит как половина стоимости самих окон
     
    Останнє редагування: 18 кві 2016
  9. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    з чого ви взяли? хтось сказав?
    12 років, політ нормальний..
     
  10. Benmarks

    Benmarks Member

    роблю висновок по знайомому який після жовтизни рам міняв на металопластикові через 6 років. У вас вікна виходять на яку частину - північ або південь?
     
  11. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    шо міняв?
     
  12. Benmarks

    Benmarks Member

    Віконні рами
     
  13. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    пожовтіли тільки рами?
    рами окремо не жовтіють..
    жовтіє ціле вікно..якшо воно жовтіє..
     
  14. Benmarks

    Benmarks Member

    Окремо від чого? Від сонячних променів жовтіють тільки рами.
    p.s. - Вікно складається з віконної рами і скла, тобто скло теж має жовтіти?о_О

    для ознайомлення, так би мовити - на майбутнє: oknanagoda .com/okna/otveti/plastikovye-okna-zhelteyut.html
     
    Останнє редагування: 20 кві 2016
  15. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    kakie_okna_5.jpg

    у вас рама жовтіє окремо від створки?:dntknw:о_О:swoon2::dash1::fool:
     
  16. Bahi

    Bahi New Member

    Металопластикові вікна ви вибираєте не на кілька днів, а на довготривалий термін. Тому дуже важливо – підійти до вибору металопластикових вікон із всією серйозністю. Не потрібно купляти металопластикові вікна у Львові у невідомих виробників чи розповсюджувачів. Головна сторінкаТак, у фірм, які отримали ліцензію і схвалення споживачів – ціна на металопластикові вікна будуть дещо відрізнятись. Головна сторінка Але ті фірми, які вже багато років на ринку і змогли здобути певні позитивні відгуки від покупців – вони з кожним днем у виробництво впроваджують свої секрети, щоб металопластикові вікна служили не менше 20 років.
    Отже – якщо з вибором фурнітури, склопакетів і всіх інших деталей ви вже визначились, то вибір підрядника – не менш важливий.
     
  17. Oferteo

    Oferteo миється в бані

    В нас раніше стояли дерев'яні вікна, після заміни на металопластикові почали запрівати. Хтось знає в чому причина?
     
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    В цьому і причина.
     
  19. Oferteo

    Oferteo миється в бані

    Сумніваюсь, що у всіх на пластикових вікнах з'являється конденсат :scratch_one-s_head:Хочу дізнатись, як з цим можна боротись.
     
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не треба сумніватись. Треба частіше провітрювати.
     
а де твій аватар? :)