Музика

Metallica

Posted by MARTINI on 29 лис 2008 відповідей - 149
  1. Maria Novosyadla

    Maria Novosyadla New Member

    я не мала на увазі спамити. просто вирішила поділитися чимось таким що мені в пригоді стало та й людям які долучаються до цієї теми могло сподобатися. тому вибачайте якщо мій меседж тут комусь дуже недоречний. :dntknw:
    а тему обов"язково створю, я тільки недавно зацікавилася форумними посиденьками. ще не зовсім тут освоїлася :blush:
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Минуло 6 років від останнього релізу і Мітла вродила ето... Нова пісня


    View: http://youtu.be/aIoAKulxVuo


    по-моєму, це печалька :sad:
     
    Останнє редагування: 14 бер 2015
  3. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Автор вдохновлявся якимось гуцульськими мотивами. Така собі полька вийшла:)))
     
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    То мій улюблений. Десь раз на рік переглядаю :)

    з мобільного через tapatalk
     
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

  7. thinkers

    thinkers Well-Known Member

  8. Hailie

    Hailie Втілювачка мрій

    • Смішно Смішно x 1
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    рабочі і крестьянє адобряют :)
     
  10. Hailie

    Hailie Втілювачка мрій

    Ура, таваріщі, ура! :)
     
  11. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Яка класична радянська учілка- інтелигентка:)))
     
  12. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    До речі, Мітла тут в європейський тур зібралась, в серпні буде цілих два концерти в рашці - пітер і мацква... Україну минають десятою дорогою
     
  13. Hailie

    Hailie Втілювачка мрій

    подумаєш... ну і не треба :beee: будемо слухати кавери на бандурі ;)

    p.s. А що, росія - це Європа? :)))
     
  14. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Хіба географічно. І то малюсінька частина:))) А бандура рулить, най си вкусять за носа))
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. metallic

    metallic Well-Known Member

    Да и это разачоровывает. Читал слухи что в 99, когда они были в Киеве, им в Украине не очень понравилось. Хотя Джеймса спрашивали об этом, и он сказал что это не правда:

    Пресса: В 1999 году вы были на Украине в г. Киев. Правда ли, что вам не понравилось выступление в Киеве и планируете ли вы выступления в странах, близлежащих к России и были ли какие предложения?
    Джеймс: Нет, у нас совсем не плохие воспоминания о Киеве. В этот раз нам не предложили посетить никакие близлежащие страны. Но, мы готовы. Вот, видите, человек стоит здесь – вы должны с ним поговорить. Дни рождения, свадьбы… Так же как Джордж Майкл – можем приехать на любую вечеринку.

    Может и правда, нет желающих пригласить их в Украину. Т.к. стоят они дорого, плюс большие затраты на организацию. И можно "попасть" на очень большие деньги. В туже РФ они катаются с завидной регулярностью. Очень хочется на их концерт, но ужасно не хочется ехать в РФ:suicide:.
     
  16. metallic

    metallic Well-Known Member

     
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Вони раз приїхали, то прийшло півтори каліки, вони подивились - шо за розмах, сказали більше ні ногою.
     
  18. metallic

    metallic Well-Known Member

    Им плевать сколько народу прийдет, их гонорар фиксирован. "Три колеки" это проблема организаторов и спонсоров. Поэтому, возможно, их никто и не зовет в Украину, боятся что деньги не отобьют. Не говоря уже о прибыли.
     
  19. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Щойно цілком випадково знайшов трек, який раніше ніколи не чув. Блін, як я міг таке пропустити :rock::rock::rock::rock::rock:

    Кавер на Айрон Мейден


    View: https://www.youtube.com/watch?v=1IqcqbtJBsI
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

а де твій аватар? :)