Музика

Metallica

Posted by MARTINI on 29 лис 2008 відповідей - 149
  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Мені соромно, але я, давній тихий фанат Металліки, пропустив цю подію - вийшов їх новий альбом. Мабуть тому, що вже й не чекали, попередній був аж 5 років тому. І ось абсолютно випадково натрапив на торренті сьогодні. Може хтось теж пропустив, ото для таких повідомляю: називається нова платівка Death Magnetic, містить 10 пісень, тривалість майже 75 хвилин.

    Трекліст

    1. That Was Just Your Life (7:08)
    2. The End of the Line (7:52)
    3. Broken, Beat & Scarred (6:25)
    4. The Day That Never Comes (7:56)
    5. All Nightmare Long (7:58)
    6. Cyanide (6:39)
    7. The Unforgiven III (7:46)
    8. The Judas Kiss (8:00)
    9. Suicide & Redemption (9:57)
    10. My Apocalypse (5:01)


    Обкладинка

    [​IMG]

    Наразі ще добре не розслухав, лише один раз прокрутив. Але із перших вражень уже можна сказати, що це однозначно краще, ніж дивний St.Anger 2003 року, після якого були побоювання, що група вичерпалася. Хто знайомий із творчістю Металліки, знає, що починаючи із 1983 року кожен альбом абсолютно інший і не схожий на попередні. І за звучанням, і за музикою загалом. От у мене склалося враження, що в Death Magnetic втиснута вся творчість за 25 років. У композиціях присутні елементи із усіх альбомів. Є навіть пісня Unforgiven III :) Цей альбом, можна сказати, традиційний для Металліки. Як в старі добрі часи, тут присутні дві балади (The Day That Never Comes і Unforgiven III) і "інструменталка" (Suicide & Redemption). Словом, Металліка повертається! З чим усіх і вітаю :)

    Стягнути альбом можна тут. Але підозрюю, що якість там не найкраща, архів важить 107 Мб, той, що у мене важить майже в 2 рази більше. Шукайте на торрентах.
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. MITALb

    MITALb New Member

    мабуть ви дійсно "тихій фанат" і інетом користуєтесь рідко. Я хоч і не фанат цього гурту, але про вихід альбому читав на протязі роки і чув безліч концертників в мережі, де час від часу проскакували нові пісні, плюс ще на весні зявились відео роліки на ютубу з фрагментами концертів)

    Стосовно самого альбому, він дійсно кращий останіх альбомів починаючи з 91 року, але все одно, щось не те))
    З свого погляду лише добавлю, що він достатньо одноманітний і пісні затягнуті і витягнуті по часу за вуха. Один рифф звучить по 8 і більше повторів, а це трошки навіює сон)
     
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    :) живу я тут
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. MITALb

    MITALb New Member

    Я щось провтикав, що це ви автор топіка ))))
    В будь якому разі, інфа про альбом фігурує в мережі давно. Я його качнув місяці 3 назад)
    Ще був якись підпільний варіант з зашкалюючим басом і бітрейдом 192)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    Саме ці дві пісні і чула з нового альбому Металліки, інші - поки що ні. :pardon: "The Unforgiven III" не дуже сподобалась - можливо, тому що "The Unforgiven II" є насправді фантастичною рок-баладою (однією з улюблених), і якось очікувала почути її продовження в новому "анфоґівені". :) Ніби щоб була така собі трилогія "анфоґівенів". Але, здається, цього не вийшло - І-а і ІІ-а частина класно пов'язуються, ІІІ-я - щось не дуже. :nea:
    А от пісня "The Day That Never Comes":good: дійсно подобається, вже трошки на неї "присіла". :) Це скоріше просто хороша балада, а "металлікський" рок є лише наприкінці. :) Але музика гарна, втягує, починаєш роздумувати про всякі філософські речі, особливо переглядаючи кліп (сюжет - воєнні дії, напевно, десь на Близькому Сході; кульмінація в кліпі - вб'є чи не вб'є американський солдат мусульманку співпадає з власне хорошим роком від Металліки)
    Хороше виконання можна почути і побачити кліп на http://music.yahoo.com
    Metallica forever! :preved:
    Було б класно, якби Металліка колись та й приїхала до Львова. :)))
     
  6. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    І я скачаю.

    На торент-ресурсах є у будь-якій якості - від mp3-128 до 24-бітного ріпу з вінилу (останній 1,5 Г)
    І відео - Release Party (2008-09-12)
     
  7. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Порожняк. St. Anger был живее.
    Смотрел концертник, так они там все как тараканы после дихлофоса, устало лабают ибо надо. В субботу сходил на их сверстников Slayer так те стоя на сцене прутся от того, что делают и улыбаются в 32 зуба.
     
  8. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    А може в них був тоді якийсь депресняк? :pardon: Тож музиканти - творчі люди.:preved:
    То добре, що посміхаються - роблять рекламу своєму стоматологу:)))
     
  9. Algebrator

    Algebrator New Member

    Всім привіт!!!
    Нарешті хоч якусь тему про стару добру Металліку найшов) Сам я їх великий фанат, але почав слухати тільки з літа 2010 року. Того часу й почав колекціонувати їх концерти. Можливо тут є такі, хто також збирає концерти???
    А на рахунок альбому, то досить непоганий вийшов
     
  10. Algebrator

    Algebrator New Member

    Продаж/обмін концертами гурту "Metallica"

    Кому потрібні концерти різних часів можете звертатись. Готовий деякі продати не дорого. Є в DVD форматі та прості ріпи формату AVI. Також, якщо хтось сам колекціонує концерти, то звертайтесь, завжди готовий на обмін, але тільки відео DVD формату!
     
  11. Algebrator

    Algebrator New Member

    ну...ніхто не цікавиться старою доброю Металікою????
    продаю не дорого....
     
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А нащо? Я заре з торента за пів-години всі альбоми і концерти скачаю. DVD формат - це архаїка вже, і він не зручний. HD і BD набагато краща якість і одним файлом все.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Algebrator

    Algebrator New Member

    ну....може є тут хто хто колекціонує їх концерти і цінить будь-які записи концертів, а не тільки PRO....і на торенті не всі концерти....
     
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Якщо ви маєте на увазі компакт-диски, то теж вчорашній день. В мене є друг, фанат Металліки, коли всі на дисках слухали - він на касетах, коли всі на флеш-плеєрах - він перейшов на диски.

    Я думаю навіть є такі що ви не знали.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Algebrator

    Algebrator New Member

    але якшо подумати, то всі ріпи є з DVD і тому вони набагато ліпші....та й фани з інших країн теж збирають тільки ДВД

    я бачу ви мене недооцінюєте....в мене скоро будуть такі концерти, яких навіть в інтернет не можна викладувати і можна отримати тільки шляхом трейдінгу(обмін)
     
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Де таке написано? Може інформація застаріла?
    DVD - херня рідкісна, там купа файлів, можуть разом читатись, можуть окремо. На одному плєрі може читатись, на іношому ні, на одному меню працює, на іношому ні. Зображення в смужечку. Обходжу десятою дорогою.
     
  17. Algebrator

    Algebrator New Member

    та всюду написано...є спеціальні торент-сайти такі як метфак і метпаг де трейдери зі всього світу викладують різні ДВД...
     
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    DVDRip ще можна зрозуміти.
     
  19. Algebrator

    Algebrator New Member

    ти зрозумій....всі ці формати шо ти писав є частіше за все ріпами ДВД файлів....а під час перетворення ДВД на файли формату .avi та інші якість погіршується....
     
  20. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    В DVDRip не погіршується, можна з різною якістю ріпити і з різним розміром. Максимальна якість 4 Гб DVD поміщається в 1,2-1,4 Гб DVDRip. А HD вміщує більший обєм інформації, отже кращу якість. А Blu-ray взагалі інша технологія.
     
а де твій аватар? :)