Mery kay: за, проти, відгуки ;)

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем bunnyPlay, 10 кві 2015.

  1. bunnyPlay

    bunnyPlay New Member

    Дівчата, хто може поділитись власним досвідом використання косметики Mery kay. Дуже цікаво, бренд наче відомий, хочеться спробувати, та поки вагаюсь... Ціни не з дешевих, не хочеться купити аби потім просто стояло.
    Дякую.
     
  2. RoksolanaMK

    RoksolanaMK New Member

    Ваша проблема має дуже просте рішення!!! Чим відрізняється Mаry Кay від інших компаній? Тим, що ви можете все спробувати перед тим як купити;)
    Приймати рішення на основі чужих враженнь - не практично. Те що комусь навіть дуже подобається може вам просто не пасувати. Тому краще здобути власні:) Запишіться на майстер клас до хорошого консультанта! Але обирайте того хто справді "шарить", а просто впарює:))) Успіху вам!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Olenall

    Olenall миється в бані

    я користувалася, багато того що подобалося, але все дуже індивідуально, хочется змін.
     
  4. Alonsa

    Alonsa New Member

    Непогана в принципі компанія
     
  5. Marikruua

    Marikruua миється в бані

    Купувала колись туш - сподобалася. А ось олівець для брів - ні.
     
  6. Agarkova

    Agarkova Member

    Занадто дорого, продукція не кощтує тих грошей. Непогані в них тіні для повік, губні, блиски, але все ж таки не дуже відрізняються від більш дешевих аналогів.
     
  7. AnnaViola

    AnnaViola New Member

    Користувалась років 5-7 тому. Спробувала перед покупкою засоби для вмивання - там в наборі було три баночки чи тюбики (як називається і що туди входило вже не пям'ятаю). Так ось, на пробу дуже сподобалось, купила, а через кілька вмивань почалась алергія. Кинула.
    Ще купувала тіні, помаду, олівець - сподобались.
     
  8. Kolijanka

    Kolijanka Member

    Котистуюсь цією косметикою вже рік і маю сказати, що дуже задоволена. Маю гель для вмивання, тонік, маску та крем-ціла серія. Головне не забувати щодня вмиатись. Шкіра виглядає завжди свіжою. Раджу
     
  9. Olenall

    Olenall миється в бані

    для зняття макіяжу, дуже классна
     
  10. Nalila

    Nalila Member

    Мені в Мері Кей подобаються блиски та помади, а крем не підійшов, алергія.
     
  11. Janua

    Janua Active Member

    СОгласна, из Мэри Кей стоит пользоваться только помадами, все остальное не является гиппалергенным.
     
  12. shelev

    shelev Well-Known Member

    А меня подобаються тональні креми та тіні для повік.
    Знайома як раз займається цією косметикою то час від часу приносить новинки. Але тональні креми у них добрі.
     
  13. OdarkaOdarka

    OdarkaOdarka Member

    А мені зовсім не подобається... купувала пудру, шкіра стала зовсім сухою, та й сама пудра з обличчя сипалась
     
  14. Tachik

    Tachik New Member

    Дівчатка, я Консультант з краси компанії Мері Кей вже 3 роки, тому Я ЗА! Я знаю про цю косметику все і навіть більше!:) Щоб було ясніше, я мажу свого 3х-місячного сина (а точніше з перших днів від нарождження) одним з кремів, і попрілостей як не було! Існує БЕЗЛІЧ секретів :)))Приємно бачити ваші відгуки! Якщо є питання - з радістю допоможу;) І саме зараз проходить ліквідація всього товару, який я маю в наявності - все з 50% знижкою!!! Це електроний каталог http://ecatalog.marykay.com/ua_ru-ua/?docid=B2DF76CD255D4CF4B35A102EBCDA908F&d=www.marykay.ua&m=0
     

    Вкладення:

    • мне.jpg
      мне.jpg
      Розмір файлу:
      307,9 КБ
      Переглядів:
      2
  15. owlyk

    owlyk New Member

    Ніколи не купувала ні в ейвон, ні в оріфлейм, ні в мері кей, чомусь не довіряю таким компаніям...
     
  16. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    В мене є пудра та румяна і тіні для очей, блиск для губ і олівець для контуру губ. Декоративною косметикою я задоволена, а от креми та вмивання чи тоніки не брала б їхні, в цьому плані використовую лише професійні засоби, ізраїльських та французьких марок Холі Ленд та Академі.!!
     
  17. AAnzhela

    AAnzhela Active Member

    колись користувалась тональним, не поганий.
    але є набагато кращі. ще раз би не купила.
     
  18. AAnzhela

    AAnzhela Active Member

  19. VitalinaLarina

    VitalinaLarina миється в бані

    Якість, дійсно, непогана. Дещо подобається, дещо - ні. Останнім часом користувалась Seventeen та Bourjois.
     
  20. Natikaja

    Natikaja New Member

    Я ранiше користувалась, але зараз у них такi цiни..., не кожному доступнi
     
а де твій аватар? :)