Мережа суші-барів «Сушия» / як з ними не з’японитись?..

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем myRelax.com.ua, 30 жов 2008.

  1. S_Fighter

    S_Fighter Well-Known Member

    Ага... Найкраща риба - смажена свинина ;)
     
    • Подобається Подобається x 9
  2. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Колись казали - ковбаса:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. S_Fighter

    S_Fighter Well-Known Member

    То за совєтів... Вже не актуально ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    та й ковбаса вже не та....
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    В "Япі" не тільки є розмальовкі, а ще й орігамі. Я навіть думаю, що в "Сушия" звідтам взяли цю ідею. і скажу вам, по великому секрету, що ті розмальвки з орігамі розробляла я
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Оля

    Оля Старожилка форуму

    От мене нині сестра затягнула в суші ресторан з дітьми. :) Називається "Sushi Land".
    Я навіть і не сподівалася, що такий є. По середині залу загороджена відкрита кухня. Там готують різноманітні суші. По перимерту рухома стрічка, де на тарілочках різноманітні суші.

    [​IMG]

    На зелених тарілочках по ціні $1, на оранжевих -$2, на синіх - $3, на фіолетових - $4. Столики-кругом цього периметра. Сидиш і сам береш зі стрічки, що подобається. Всім сподобалося. Ми наїли троє з напитками на $32.:)

    http://www.sushilandusa.com

    Cхочете глянути, що є - натисніть на меню на цьому посиланню. ;)
     
    Останнє редагування: 10 лис 2008
    • Подобається Подобається x 5
  7. mirawoo

    mirawoo Well-Known Member

    Мережу СУШІЯ відвуюю частенько (правда, в Києві) - дуже полюбляю японську кухную. Роли сподобались, а вега-роли - найсамчніші, які я куштувала в мережі громадського харчування. І всім моїм знайомим подобається.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Каппоін - це той що на Левицького? А де знаходиться Япона Хата?
     
  9. Дана

    Дана Well-Known Member

    КапоІн є на Левицького і на Привокзальній в ТЦ Скриня, а Япона Хата на тій самій вулиці що і Цукерня, тільки назви не памятаю:scratch_one-s_head:
     
  10. Summer

    Summer Well-Known Member

    на Староєврейській ;)
    я заглядала через вікно в ту Япона Хата, накурено там страшно, пьють коньяк - хіба японці його пьють?:scratch_one-s_head: Я думала, там японська кухня... шось перехотілось заходити....
     
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    там э хіба один зал для некурящих) але там зараз нема вішалки, тому одяг біля себе мусите ставити(((
    вчора була там... смак суші не дуже... скажу вам свою думку, так як побувала вже у всіх "сушарнях" Львова, найкраще - це Япі коли відкрилося і пізніше... зараз воно спортилось... не памятаю чи розказувала вам... прийшли недавно з подругами, то якось так((( підлога була такою брудною, ніби пробігся табун коней... ну я розумію що може це придирка, але ж то не на дискотеку ми прийшли, а поїсти, тому неприємно...
    плюс до того всього офіціантка розлила мій напій коли прибирала, і не принесла інший, а розлитий внесла в чек!!!! так як я зараз супер-пацифістична істота, то сваритися не стала, хоча раніше напевно б всіх на ноги підняла...

    дуже б це все хотілося сказати власникам ресторану, бо на мою думку він єдиний має шанси триматися на рівні...
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Lika20

    Lika20 Well-Known Member

    і та зелена приправа схожа не гірчицю-cмакотаааааааааааа:nyam2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Я теж найбільше Япі люблю, і чоловіка присадила, правда останнім часом ми там в основному замовляємо не роли, а рибу з овочами, салати та десерти, в більшості випадків-задоволені.
    Дійсно, зараз там стало гірше, останній раз були, то офіціантку треба було руками заманювати, кнопочки нам не дали.
    Щодо інтерєру, то він иені завжди видавався якимось бруднуватим, підлога і стіни в брудносірих тонах при частій львівській погоді стають в коричневу крапинку, ну не дуже тойво, ну і стільці в них незручні, імхо.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ..і з нею треба бути обережним тим, у кого проблеми з травленням...!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. NASHI-SUSHI

    NASHI-SUSHI Active Member

    ЩОДО СМАКІВ

    Навіть не знаю скільки років приказці -"На смак та колір...... і шось там далі" Філософій багато, американці радять починати з Каліфорнійських ролів, Європейці з Філадельфії, я ж особисто в перше спробував тунця, думав, сусі більше не з"являться на мому столі. Вугор дійсно смакує, якщо не всім то багатьом, бо не має різкого смаку, як наприклад Макрель, до того ж він більше солодкий ані ж солоний, я особисто таки надаю перевагу саме тим ролам в яких і є ця змієподібна риба.
     
  16. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Так отож... на колір і смак... Тунець - ням-ням, вугор - бееее, макрель - нам-нам.
    З суші їла багато видів, але в один період часу переїла того, тому... хіба до Д.Н. перейде... але все одно, люблю суші с сакурою і червоною рибою, але не з вуграми... От власне гидить "обгортка" вугрова на більшість видів суші... Мене від одного запаху зводить...
     
  17. NASHI-SUSHI

    NASHI-SUSHI Active Member

     
  18. Дана

    Дана Well-Known Member

    Іруся а про яку обгортку вугрову ви говорити? Я дуже люблю вугра, люблю і в ролах і зверху на колобку з рису, такий навіть смакує більше, ще тепленький мням:tongue:
     
  19. Вендор

    Вендор New Member

    суши пробывал, но вкуса так и не понял, может не так приготовлено, но при раскусывании сырого мяса понял что-то не то, с гаряча подумал на Васаби - Салат:bad: - в общем в ресторане выпил много воды:)
     
  20. bora

    bora Well-Known Member

    Айайай, на шо ж сирВої риби було починати)) Спробуйте для початку щось менш екстремальне. Я навіть не знаю з якого разу он в мене співробітник суші полюбив. але таки полюбив!:)) Чудна то страва все-таки)
     
а де твій аватар? :)