Мережа суші-барів «Сушия» / як з ними не з’японитись?..

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем myRelax.com.ua, 30 жов 2008.

  1. myRelax.com.ua

    myRelax.com.ua Well-Known Member

    Ще один представник суші-барів відкрився в центрі на пл. Соборній (біля Галицького ринку). Нехай іноземці далі тішаться, що в Україні східної кухні більше ніж будь-де поза Азією.;) Але якщо заклад переповнений, як це відбувається зараз з «Сушиєю», значить зміст в тому є. Зсередини бар більше нагадував мурашник (а Ви кажете глобальна фінансова криза:)). Хоча може це чарівне слово «знижки» так спрацьовує. До речі, анонсований 50% дисконт діє лише на попередньо сформоване меню, а не на весь асортимент і означає сталу суму – 60 грн за 2 суші-рулети та кілька окремих суші або 50 грн за 7 шашличків якіторі. Направду такої цінової пропозиції на нашому суші-ринку більше ніде немає. Решта ціни – від 19 грн за 6 шт овочевих суші, 7 грн за каву, 24 грн за Бьорн. Загалом без знижок сума середнього чека за вечерю без алкоголю на двох може скласти 100-180 грн.

    ЧИТАТИ ДАЛІ
     
  2. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Каліфорнія у них найдешевша у Львові , а роли з авокадо найкращі.
    Якіторі набір теж дуже смачно.
    Правда з місо не дуже тут вони програють Капоину, зате в них є хороший горіховий соус до хаяші вакаме.
    Що реально кумарить музика - мої діти які дуже люблять роли засипають за пів години тому приходиться складати роли в пакет і їсти дома , а там то вже не те що свіжоприготовані.

    Ще хочу подякувати офіцантам - реально дуже хороші . Зважаючи що ми важкі клієнти- двоє скажених дітей - гурманів котрим важко вгодити, це важке випробування для нервів ;) офіцанти були привітні незважаючи на все розлите і кинуте і зауваження по меню від 6 річного вредного клієнта.

    ще одна хороша риса. все подають дуже швидко. В Япі інколи годину роли чекати треба.
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Скажите, кто пробовал, - суши вкусные?
    Кто из моих знакомых пробовал - никому не понравились.
     
  4. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Я теж їх ніколи не куштувала, а хочеться.тільки мені все грошей не вистачає
    А от Макс з друзями був в якійсь"сушарні", то йому зовсім не сподобались.Мабуть то на любителя.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Ну да, солёная рыба, креветки, морская капуста, рис - это не всем понравится.
    Я, честно, не понимаю эту новую моду на восточную кухню. 90% европейцев её вообще не переваривают, но, тем не менее, ходят в японские-китайские-индийские рестораны.
     
  6. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Я б теж ходила, якби хто повів.Люблю все екзотичне.Тільки живих слимаків би не їла чи як там їх? а устрІци:biggrin:
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. bora

    bora Well-Known Member

    Мій чоловік з першого разу теж не розпробував.. А тепер при нагоді сам тягне мене на суші:) Хто вперше куштує - раджу брати роли з вугрем та сиром Філадельфія, щоб точно сподобались. Не забудьте розчинити трохи васабі у соєвому соусі і не топіть роли в ньому - тільки трішки занурюйте. В даному варіанті у Вас не буде остраху за сире, а по-друге зазвичай цей варіант класично у всіх виходить смачним. Решта - вже будете експерементувати знаючи з чим порівнювати.

    Особисто я дуже їх люблю. За дієтичність, легкість, оригінальний смак. Взагалі рибу-морпродукти поважаю.
     
    • Подобається Подобається x 8
  8. :)Вы первая, кто любит, из тех, кого я знаю.
     
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну дуже швидко - я була в неділю, то чекала 40 хвилин!!! і то біло не ввечері! Загалом меню нічогеньке, вроді дешевше ніж в Япі, але суші набагато менші!!!! взагалі якісь малютки, навіть в такому наборі, з 8 штук, з тих дорожчих ролів... плюс до того всього - економлять на васабі, дають на двох таку мацюпусеньку капельку, в Япі індивідуально і на любий смак - любителям гостренького і не дуже...

    щодо Япі - булвало що і годину чекали (на макрель, щось там її розпаковували, чи тільки привезли...) а було за 10 хв принесли, хоча замовлень було багацько...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. BlackJack

    BlackJack New Member

    Все дуже смачно, але багато не з`їси тому що наш організм до такого просто не звик. Подобається ще одна кав`ярня не пам`таю вже назву, знаю тільки, що знаходиться вона в центрі біля магазину Дешевше. Там теж можна смачно по`їсти незвичайних страв:good:
     
  11. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    А мені дуже подобається в суші-барі на вул Левицького,одразу недалеко від бістро "Піраміда" по тій самій стороні. Там всього лише 4 столики, але дуже затишно і грає приємна музика. Там мені набагато більше подобається, ніж в Япі. Можна туди йти на романтичний вечір, можна свічечку запалити, столики застелені скатертинами, все дуже затишно. Була там декілька разів (трохи б'є по кишені), але дуже смачно. Я завжди беру роли з лососем, або тунцем. Їх є 6 штук на тарілочці, ціна 18-20 грн. за порцію з 6 штук. Початківцям рекомендую саме з цього починати. Ще дуже люблю кошички з ікрою, вони загорнуті в зелені водорості,які нагадують на вигляд папір, але я їх дуже люблю розжовувати, вони трохи солодкуваті. І звичайно це все не буде мати хорошого смаку, якщо ви не промокнете в соєвому соусі, попередньо розчинивши там трохи їхнього зеленого хріну (по-моєму він васабі називається). Водила туди своїх подружок - усі задоволені. Ще сподобався чай, приносять в чайничку глиняному, а ви собі самі розливаєте в чашечки, дуже смачний, є з різними смаками, на травах. Також не забудьте перед їжею промокнути руки в мокрий махровий рушничок, який приносять перед стравою, а то не всі знають, що це таке. Колись вперше пішли в Япі,як тільки відкрився, то не знали, що до чого, то нам офіціантка провела інструктаж.
    Один мінус - часто не буває місця.
     
    Останнє редагування: 4 лис 2008
    • Подобається Подобається x 7
  12. egoistka

    egoistka Well-Known Member

    А мені суші - бар на Левицького дуже не сподобався... ціни досить високі, обслуговування ніяке, і не дуже смачно... В Япі спочатку було непогано, і ціни більш-менш доступні, і коли перший раз прийшли, до нас підійшла, дуже приємна офіціантка, запитала, чи ми перший раз... а потім розказала трошки про суші, чому, як і що треба їсти, порадила, що замовити на перший раз... були дуже задоволені... і всё було смачно...але надалі обслуговування в Япі дедалі гірше, дуже нуважні офіціантки, обслуговування надзвичайно повільне, а ті кнопочки, для визову офіціанток, здається, взагалі для понту стоять... Хотіли зайти в Сушію, а там дійсно мурашник...щось більше схоже на Макдональдс:sad:
     
    Останнє редагування: 4 лис 2008
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    в них просто мало місця, важко розміститися, коли 2-3 чоловік, а щоб піти з кількома подругами погутарити, то взагалі ніяк... маленький прохід і всі навколо слухають що ви говорите майже їм на вухо... мінус того - для курящих місця зручніші(((
     
  14. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Реклама то все, марктинг і підняття бабла на модній і екзотичній примочці.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. egoistka

    egoistka Well-Known Member

    таке саме спостерігали в "Япона хата".... зайшли..були вільні місця напрти входу..сіли... а пара, що напроти сиділа, таке враження, що вечеряла прям за нашим столиком... дуже мало місця... ще й столики обличчям один до одного...посиділи...і вийшли... так і не оцінивши ні суші..ні ціни:sad:
     
  16. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    я знаю мало чоловіків, яким би подобалось суші та японська кухня в принципі.
    А я шаленію від неї. Мабуть якась прабабуся з японцем "згрішила" :D
    Якби не так дорого було би, то кожен день би так харчувалась.
    в "Сушия" ще не була, почекаю, як знімуть знижки та спаде "бум", а тоді піду теж.
    Зазвичай в "Каппоін" заходжу.
     
    • Подобається Подобається x 8
  17. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Я беру завжди з вугрем! Ну дуже мені подобається його смак.:yahoo:
    А чоловік лиш "Дайкірі" розпробував.:lol: не любить суші та й усе, але то нічого, бо я з подругами та донькою люблю на суші ходити.;)
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Були ми вчора в тому рекламованому Сушия. Вільного місця було вдосталь (ми приїхали в 10 год. вечора). Нам пропонували сісти в залі для некурящих, бо ми були з дитиною(не дивуйтеся наша дитина лягає тоді, коли лягають батьки, а ми раніше 12 не дозволяємо собі спати), але в тому залі крісла, а в залі для курящих диванчики, з дитиною так зручніше, і так як відвідувачів було не багато, а отже і накурено дуже не було, то ми вмостилися на диванчику. Далі офіціант запропонував принести нам розмальовку з фламастерами,щоб дитина не заважала вечеряти(мене звичайно втішило, що він так високо оцінив здібності нашої дитини) тому я кажу " Раз так хочете то несіть" (хоча він і олівець то поганенько тримає). Ну перший раз приніс олівці не підстругані, потім поміняв, і ви знаєте про дитину після того ми дійсно забули... Тепер щодо їжі... ми замовляли Суші де люкс, ніби все нормально, а от щодо десертів то Сушія однозначно програє Япі. Щодо інтерєру, я б сказала, що воно схоже на Япана хату, хоча тут затишніше, світліше... Загалом відгуки схвальні, принесли дуже швидко...
    P.S. олівчики і розмальовку забрати в дитини ми вже не змогли, довелося просити щоб подарували, хоча, можливо, вони так і хотіли зробити.
     
    • Подобається Подобається x 8
  19. Дана

    Дана Well-Known Member

    В Сушія мені категорично не сподобалось:cry: порції малі і головне не смачно. Люблю КапоІн, ну ще Япона-хата нормально, Япі на крайній випадок.
    А суші і сашимі я не просто люблю я їх абажаю:crazy::blush:
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Смакота.....
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)