Мережа клубів по інтересах

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем katon, 27 тра 2007.

  1. katon

    katon Active Member

    Я представляю клуб фризбі, ось наш сайт: http://frisbee.lviv.ua
    Тепер у мене є намір створити мережу "клубів за інтересами", щоб львів'яни могли легко знайти собі хоббі на свій смак. Що ви про це думаєте?
     
  2. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Мережа клубів по інтересах

    а що ви про це думаєте?... ;)
    напишіть про "мережу"....
     
  3. katon

    katon Active Member

    Відповідь: Мережа клубів по інтересах

    Поки що у мене немає цілісного бачення. Я собі так уявляю, що представники різних клубів мали б об'єднати свої зусилля і створити портал, можливо щось типу жовтих сторінок або онлайн довідника, де люди могли б зайти, побачити, які клуби є у Львові.

    До речі, недавно знайшов першу спробу створити такий ресурс, але на разі він не є колегіальний, і в ньому є перекос в сторону рибалки і більярду.

    ось:
    http://active.lviv.ua
     
  4. Пиранья

    Пиранья Well-Known Member

    Відповідь: Мережа клубів по інтересах

    katon, идея хорошая! но у нас вроди бы попытка получилась и будем расширять разделы по спросу на них.
    И ещё, ты не учитываеш, что владельцы сайтов охотно обсуждают свой клуб у себя на ресурсе и не заинтересованы, чтобы их члены клуба общались на другом ресурсе. Поэтому и наша идея не совершенна.
     
  5. katon

    katon Active Member

    Відповідь: Мережа клубів по інтересах

    Не стоит рассматривать его как альтернативу собственным ресурсам. Лучше воспринимать его как расширенный каталог или "путеводитель" по ресурсам клубов. Здесь не нужен форум в классическом его понимании. А если и давать форум, то не по отдельным клубам, а для обсуждения совместных мероприятий, как то фестивалей и т.п.
     
  6. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Мережа клубів по інтересах

    істину глаголеш ;) закільцювати лінками кілька ресурсів - і вони один одного догори тягнутимуть ;)
     
  7. Пиранья

    Пиранья Well-Known Member

    Відповідь: Мережа клубів по інтересах

    согласен! внедряй мысль в жизнь, наш клуб только- за!!!
     
а де твій аватар? :)