Мер Конотопа Артем Семеніхін. Або розмови про різне.

Тема у розділі 'Країни і міста', створена користувачем Latana Royal, 27 гру 2017.

  1. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Вибачте! АЛЕ! Порівнювати органи не я взялася. Я просто трохи виправила, бо порівнювати логічно близькі за формою речі :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Це є добрий анекдот з бородою про грузинського наглядача в мавп'ятнику.
    Одна жіночка в капелюшку поцікавилася, хто ця тварина - "мужчина или женщина".
    Той презирливо на нею подивився і сказав:"Самэц!Мужчина - он дэнги имеет!"

    Так що гроші мабуть має, якщо двох жінок обслуговує)
    А втім - хто тримав свічку?
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А він звідки знає? Це ж не він мене поправив, а Ви. Значить Ви вкурсі...
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Дивно чути таке від жінки, а як же кохання?

    Доречі, шведські сімї, наскільки вони розповсюджені в Шведції?
     
  5. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А Ви не читали? Їх вчителька, ще у школі, водила на спеціальні сеанси у кіно :mocking::pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Еге! У нас тут є такі таланти, що через усю Україну і свічку кому завгодно можуть потримати :yes:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Спеціально для @Юрко НОТОЦО і решти прихильників нашого місцевого "патріота" - про методи роботи "Свободи" і про переведення стрілок

    А тепер читаємо розпорядження міського голови від 18.05.2018 №82-ОД «Про перенесення позачергової 26 та 27 сесії Конотопської міської ради 7 скликання» і задаємо питання: так а хто всрався? З якої причини сесія не відбулася?
     
    Останнє редагування: 30 тра 2018
    • Подобається Подобається x 1
  8. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Доки наш "славаукраїнець" торгує їб@лом на телеканалах і в фейсбуках - місту настав 3,14здець...
    В п’ятницю я проходив через цей парк. На фото ще далеко не вся "краса". В деяких місцях висота осоту сягнула півтора метри і він вже починає цвісти. Найближчим часом вже пух полетить

    33673974_1779893865401228_7348805742012399616_n.jpg.pagespeed.ce.d5TQcuSJ_B.jpg 33676678_1779893858734562_6198203919177351168_n.jpg.pagespeed.ce.XIZKlLHMil.jpg 33750342_1779893972067884_704689827013984256_n.jpg.pagespeed.ce.CdlUXWTfIP.jpg
     
  9. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Доскакався...

    Semenihin.jpg
     
    • Смішно Смішно x 2
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  11. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    НАЗК повідомить НАБУ та Нацполіцію про недостовірні відомості в деклараціях на суму 65,9 млн гривень | Національне агентство з питань запобігання корупції
     
  12. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    В першу чергу це стосується жителів саме західних регіонів країни.
    Я знаю, що в нашого уй0бка дуже багато тут прихільників - який він патріот і т.д. і т.п.
    Для тих, хто ще не вкурсі або хтось сумнівається...

    За перші 4 дні, коли був у нас найгарячіший період, ніхто й ніде його не бачив. Хоч би слово муркнув. Зараз трохи стихло і цей ушльопок тепер бігає по місту як герой з автоматом, приходить з цим автоматом на засідання в міськраду замість того, щоб москалів мочити.
    Ввечері 26.02 неподалік від того місця, де я живу, наша тероборона підклала кацапам велику свиню. Бахнуло так, що все місто підстрибнуло. І я бачив тих хлопців, які це робили - я бачив куди вони їдуть (напрямок руху) - вони мене обігнали. Це довга історія, не буду всі нюанси розказувати. Так от, найголовніше - ЦЬОГО УШЛЬОПКА З НИМИ НЕ БУЛО!!!
    Тому, шановні жителі моєї рідної України, я вас дуже прошу - не будьте дуже схожими на кацапів, яким промили мізки. Адже окрім постів, які ви бачите у фейсбуці від цього покидька, ви не володієте більше ніякою інформацією. Тому перш, ніж лайкати цьому утирку - раджу подумати дуже добре. 3,14здіти він дійсно гарно вміє - цей талант в нього не забрати. Але як людина гімно - повірте мені.

    P.S. Невістка мого керівника родом з Луцька. І так сталося, що коли вона до нас приїхала, в нас був ще інший мер - його попередник. І вона застала ті часи яке було місто ДО нього і яким воно стало тепер. Вона перегризлася майже з усіма подругами і родичами з цього приводу. Вже дійшло до того, що вона декого посилає прямим текстом. Тому кажу ще раз - ДУ-МАЙ-ТЕ!
     
    Останнє редагування: 1 бер 2022
  13. Lillit

    Lillit Member

    Не варто зараз розгортати міжусобиці в середині країни. Я не хочу захищати того чи іншого мера, але так само неправильно засуджувати за те, що було раніше. Давайте зараз кинемо усі сили на те, щоб досягти спільної мети, а потім після перемоги ми запитаємо де він був, що він робив, а що не робив. Якщо зараз він бігає і жене окупантів, то добре, нехай так. Вже радує, що він не став на їх сторону. Після перемоги ми обов'язково все інше вирішимо. Наразі у нас один ворог, спільний. Він наша основна мета.
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    ❗️ В Конотопі, за 70 км від кордону з росією, вже активно відбувається дерусифікація. Пам'ятник Пушкіну, на творах якого виховані вбивці, ґвалтівники, мародери і терористи, демонтовано.

    У Пушкіна, від сорому відлетіла голова
    IMG_20220429_001701_883.jpg
     
  15. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    В тому то й справа, що це не раніше було, а відбувалося ТУТ І ЗАРАЗ, в даний час.
    ага...цей набігає. Коли треба було бігати і ганяти, воно )(ер зна де сиділо як руда миша. Ніхто не бачив і не чув перші 4 дні, коли було найгарячіше. Як тільки напряг спав, воно відразу сплило і тепер бігає як придурок по міськраді з автоматом І З ДВОМА ОХОРОНЦЯМИ.
    Питання:
    1) нахіба тобі автомат, якщо в тебе 2 охоронці?
    2) нахіба тобі охоронці, якщо в тебе є зброя? Ти сам за себе не зможеш постояти?

    З такими мерами і зовнішнього ворога не потрібно...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Good man

    Good man Обычный человек

    Держи нас в курсе событий. Важно отделять пропаганду от реальных фактов.
     
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Сашко Білий теж колись бігав з автоматом по Рівному.
    Добігався...+
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    «Недовго вам залишилось, патріоти нещасні»: мер Конотопа розказав, як піп УПЦ МП радів окупантам

    Артем Семеніхін обурений тим, що всі місцеві священники Московського патріархату, які є російськими колаборантами, сьогодні на волі.

    Міський голова Конотопа, що на Сумщині, Артем Семеніхін звертатиметься до правоохоронних органів, аби вони забезпечили облік церковного майна УПЦ Московського патріархату на території міста, забезпечили його збереження та пломбували храми на той час, поки громада визначатиметься із їхнім майбутнім. Він також назвав в інтерв’ю «Главкому» конкретні факти пособництва ворогу з боку священиків Московської церкви на території Сумської області.

    «Я знаю особисто випадки, коли монахи коригували вогонь за допомогою дронів по бійцях Нацгвардії в Охтирці. У нас безпосередньо піп був, який служить в одному із сіл під Конотопом. То він їздив по місту, коли у Конотопі стояли орки, і казав: «Все, вже недовго вам залишилось, патріоти нещасні, скоро прийдуть наші!». Я особисто це чув! Всі сьогодні на волі, їх ніхто не чіпає», – сказав Семеніхін.

    «Бо цей патріархат – це ніяка не віра, там Бога немає, це є агентурна мережа Москви. Поки люди визначатимуться, я дам доручення поліції, щоби вони разом з теробороною взяли під охорону церкви, які зараз належать Московському патріархату», – наголосив Семеніхін.

    Нагадаємо, що мер Конотопа пояснив, чому в місті заборонили УПЦ МП та прямо назвав Московський патріархат в Україні підрозділом ФСБ Росії.
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Як і всі свободівці, далі обурення не піде. Це їх стиль. Ну ще факельна хода...:)))
     
а де твій аватар? :)