Мер Конотопа Артем Семеніхін. Або розмови про різне.

Тема у розділі 'Країни і міста', створена користувачем Latana Royal, 27 гру 2017.

  1. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Скажу... З 25 листопада 2017 року проїзд в маршрутках підняли на 1 гривню. І тепер він складає замість 3 грн - чотири. Що найцікавіше - рішення про збільшення тарифу було прийнято БЕЗ РІШЕННЯ СЕСІЇ. Як чуть шо - мер відразу киває на депутатів і каже: "Це вони такі-сякі херові, не прийшли на сесію і не проголосували за ті рішення, які конче потрібні нашому місту". А тут виявляється і сесії не потрібно. Захотів - збільшив.
     
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну то таки таньше наразі як в Чіріку. Не маєте шо нарікати.
     
  3. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    В Харкові 6 - 6,5 грн з березня 2017.
     
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну в Харкові мабуть маршрути довші ніж в Червонограді де з кінця в кінець 5 км.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Verbi

    Verbi Member

    Так, трохи довші ))
     
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Я не була в Червонограді :pardon:
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Не багато втратили...Завмерший совок в вигляді бетонних клумб, і рживих парканів, дикий колгосп на базарі і звичайно ж розтелепані маршрутки...Але з іншого боку дуже багато дерев, тому в теплу пору року місто досить приємне.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

     
    • Подобається Подобається x 2
  9. manur

    manur Well-Known Member

    То тіко Застава. ;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

     
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Ні, я не депутат (на їх щастя). Але цю особу знаю особисто не один рік - ще з тих часів, коли мати йому соплі підтирала. Також знаю його старшого брата і батьків. Так сталося, що це сусіди мого брата ))). Мій брат у дуже гарних стосунках з його батьками - постійно рибалить з його батьком. Його батько постійно виносить мені мозок різними питаннями щодо компа: то скайп у нього не працює, то ліцензія на антивірус треба. Коротше кажучи - як не срачка - так пердячка... Досить часто бував у них вдома (і думаю, ще не раз побуваю)
     
  14. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

     
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    бачили.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. prius

    prius Well-Known Member

    Один знайомий в в Чикаго вже давно колись попросив мене скачати якісь файний фільм з екшенем ,я йому запропонував армагедон , а він сам є з Червонограда,то він з такою образою мені через зуби кинув що він цей фільм не дивився і дивитися не буде бо через нього загинули діти в кінотеатрі,в мене мої короткі волося стали дибки і я перепитав чи дійсно це фільм винен, він пітведив що так,після цього випадку Червоноградські хлопи це недалекі люди
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. manur

    manur Well-Known Member

    Ну, по ньому одному, чи, пак, по ставленню до певної речі його одного, гадаю, не варто судити про всіх жителів Червонограда)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Чому ви не пішли в свої висновках далі?
    -Всі жителі сокальського району...
    -Всі хлопи Львівської обрасті
    -Всі хлопи України
    -Всі хлопи які переїхали в Чікаго
    -Просто всі хлопи
    :)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я не психолог, але думаю це досить поширена людська реакція, фільм асоціюється з трагедією, можливо там загинула дитина когось з його знайомих, чи борони Боже його дитина, і ви мимо волі "тикнули пальцем" в свіжу рану...


    Колись читав розповідь одного гіпнотизера, він ввів жінку в транс і почав її нагружати як їй добре і приємно на пляжі в Гаваях, ніжне сонце, хвилі ітп. Вона зірвалась з місця, влупила його по голові і в істериці вибігла з кабінету...Виявляється в її медовий місяць на пляжі в Гаваях при ніжному сонечку втопився її чоловік, тому вона і прийшла до нього,...асоціації :dntknw:
     
  20. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Якось я або не знала, або забула обставини тієї події. А зараз почитала і в мене виникло тільки одне питання, і не до фільму, а до батьків тих дітей: ЯКОГО ХЄРА ДІТИ РОБИЛИ НА СЕАНСІ НЕ ДИТЯЧОГО КІНО?
    Там обмеження за віком +18. А я читаю, що постраждали діти 11, 12, 13 років. Навіть шестирічна дитина звідкись там узялась! :facepalm:
    А зважаючи на те, що діти там масово були присутні, я навіть не знаю чим то пояснити? Батькам масово мізки ампутували? :dntknw:
    Вибачте за категоричність, але я за кастрацію таких батьків, хто нездатний забеспечити елементарні умови виховання.
     
а де твій аватар? :)