Ментальність галичан

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Dzeko, 18 жов 2010.

  1. Брацлавчанин

    Брацлавчанин Well-Known Member

    Спасибі. Я теж люблю Київ. Це найкраще місто України, наш духовний центр.

    ---------- Додано в 00:07 ---------- Попередній допис був написаний в 00:02 ----------

    Історичних будівель в Вінниці небагато. Але є маленький історичний центр, який будував архітектор Артинов. Також в Вінниці жив письменник Коцюбинський і відомий лікар Пирогов.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Брацлавчанин, я таких людей ще не зустрічав. І суржик вам подобається, і жити в непоказному місті вам подобається, і все що в країні відбувається вас влаштовує, називається як мало треба для щастя, "простота хуже воровства". От, вибачаюся за ще один наголос на менталітет, як москаль - відправ його з рідного Магадану на екскурсію хоч в Неаполь, хоч в Лос-Анджелес, все одно повернеться додому в рідну задрипану хрущовку і далі буде хвалити рідну партію, стебатися з імперіалістів і огірки закатувати в слоїки.
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. Nevermind

    Nevermind Просто персона

     
    • Подобається Подобається x 7
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member



    Зі мною таке не траплялося, але я б в такому випадку до державності і обов'язків-необов'язків не апелював, це вже в розряд шароварщини давно перейшло. Просто пояснив би підкацапнику що дійсно па-чілавєчєскі, він знав би вже другий раз, тим більше йому послугу робили.
     
    Останнє редагування: 20 жов 2010
    • Подобається Подобається x 1
  5. Цукерка

    Цукерка Active Member

    враховуючи те, що організація була державною, а хам - з ОДА - відповідь була більш-менш умісна. Проте я теж притримуюсь більше твоєї думки, але от проблема з тим самим підкацапником треба ж було ще вміти *правильно* поговорити, а я і слів такого розряду не знаю які б дійсно до нього дійшли :rus:
     
  6. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    Фийст багато,Ravin звичайно краще знає,але наскільки мені відомо колись там навіть прем"єр міністр був родом з Чернівців.То була жінка,не пам"ятаю її прізвища.Багато їх повиїхало в першу хвилю,потім в другу,але й не мало залишилось.
     
  7. Брацлавчанин

    Брацлавчанин Well-Known Member

    Ага, бо це ж додому. Бачите, менталітет у нас різний.
     
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Нова формація українських чиновників? Собачникюгенд?

    Ну це набувається з часом. "С волками жить - по волчьи выть".
     
  9. Брацлавчанин

    Брацлавчанин Well-Known Member

    я визнаю, що я суржикомовний, російськомовний малорос. І я не націоналіст.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    Romku,цю перепалку затіяли молоді максималісти,які ще й до того історію не дуже практикували.Так Ольга Кобилянська,Осип Маковей,Юрій Федькович то буковинці,але Іван Франко теж навчався,жив і працював у Чернівцях.100 років тому їх ніхто не ділив на своїх і чужих,а їхні твори друкувалися і у Львові,і у Чернівцях і в Києві.Всі вони тоді були світочами української культури на Західній Україні.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    І вас тут знайшлись прихильники, вітаю, хохловство - це реалії нашого життя. Ви не розумієте що церез таку безпринципність ми якраз і плентаємось в кінці списку напіврозвинутих країн. Поляки, угорці, румуни, росіяни, німці, австріяки, татари, турки (всі поголовно наші сусіди) запрягали нас і їхали скільки хотіли, і якби ще були сусіди, то теж би запрягали, бо ми овеча отара, в якій кожен бекає на своїй мові. А ми тепер їм перекладаємо тести, бо ми добрі. Всі нормальні країни ВІДВОЙОВУВАЛИ свої претензії на державність, вони стали нормальними завдяки своїй агресивності і розторопності, а не апатії і вузьколобості. Вони вирізали співплеменників інших конфесій і язичників інших народів, зраджували союзників, влаштовували етнічні чистки, хрестові походи, виселяли аборигенів в резервації, королі об'єднували країни вогнем і мечем.

    І тільки після цього прогресивні нації сформувалися в своїх теперішніх політичних і етнічних кордонах, і тільки тепер, в 21-ому столітті вони можуть собі дозволити займатися гуманізмом. Ми просто пропустили цей етап, ми відстаєм у розвитку мінімум на 300-400 років і думаєм що відразу перескочивши на гуманізм ми чогось досягнемо, розігналися, ми ж не вписуємось в правила, ми атипові. Запам'ятайте собі - гуманізм і тупа ілюзія того, що всі національності в нас титульні приведуть Україну туди, звідки вона і так тільки наполовину виборсалася.

    Але й сьогодні в агресивних і розторопних не все гладко. Росія пресує Кавказ, Китай - тибетців і тайваньців, Іспанію розбурхує Каталонія і баски, Францію - північноафриканці, Норвегія практично закрита для емміграції країна. Паранджа забороняється в Європі. А МИ ВСЕ ОДНО БУДЕМО ДОБРЕНЬКИМИ ДЛЯ ВСІХ! Давайте, в уряді і так уже жодного українця.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ух!

    Кого різати пропонуєте?
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    В цім питанні,я з вами погоджуюсь.Хлюпиків мали і будуть це продовжувати робити завжди,ті хто сильніші - сильніші національною ідеєю.
     
  14. Брацлавчанин

    Брацлавчанин Well-Known Member

    Ми православна країна. Такі як Болгарія, Молдова, Білорусь, Греція, Македонія. В нас інший менталітет. Якщо так подивитися, то найбагатші протестантські країни: Норвегія, Швеція, Фінляндія, США, Австралія, Голландія, Великобританія. Менш багаті католицькі країни Іспанія, Португалія, Пд. Америка, окрім Франції і Італії. Потім православні: східна Європа.
     
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Що робити? Може протистантизм приймемо? Тоді зразу перескочимо в розряд Швеції і США. А що за мусульман скажете? Саудівська Аравія ледь не найбагатша в світі, а палестинці з біди не вилазять.
     
  16. Брацлавчанин

    Брацлавчанин Well-Known Member

    Ні, наша віра права, наша віра православна. Я схиляюся до цієї віри.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Мені яка різниця до чого ви схиляєтеся, з вами все ясно, вам і в землянці буде добре в лаптях і на ріпі. Мене країна цікавить.
     
  18. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    А как отрываются в Станиславове на Ивана Купала... Донецк не отмечает так день Шахтера
     
  19. Брацлавчанин

    Брацлавчанин Well-Known Member

    У нас у всіх областях України переважає правослана віра УПЦ. Тільки в 3 католицизм. І ще на Закарпатті є якась частина католиків. Не треба нам нав"язувати свій світогляд. Влаштували новий хрестовий похід на православну Русь-Україну. (
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А шахтар - це божество якесь? І як до речі "відриваються"? Віночки пускають і стрибають через багаття?
     
а де твій аватар? :)