Ментальність галичан

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Dzeko, 18 жов 2010.

  1. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    І я ні.

    Менталітет галичанина, поліщука, росіянина-українця ітд.

    Розділимо, класифікуємо, узагальнимо... Навіщо?
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Брацлавчанин

    Брацлавчанин Well-Known Member

    І ще говоріть трохи повільніше. Бо галичани так швидко балакають.
     
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Ви з нашими дітисками не говорили ще....

     
    • Подобається Подобається x 6
  4. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Тобто, "хотів би, щоб збереглися, але тільки те, що подобається"?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А вам всі єдині і хоч ти лусни. Чому ж ваша однодумиця з Донецької області у Львові не прижилася? Хоча ні, вона раз говорила що всі однакові, а другий раз що хтось інший.
     
  6. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    А так,аби потриндіти.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Ви просто не спілкувались з людьми які живуть в Івано-Франківській області. Була у мене одна одногрупниця, яке точно місто вже не можу згадати, то вона тарахкотіла як сорока, навіть нам галичанам було нераз важко її зрозуміти.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Брацлавчанин

    Брацлавчанин Well-Known Member

    Хай збережуть усі діалекти.
     
  9. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Єнот - чесний хлопець. Як є, так і каже. Респект! :)

    Це теж правда. Ще б я сюди додала Волинську область.
     
  10. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Однакові - не єдині, на жаль.
    Прашуня не є моєю однодумицею, і не мусить нею бути, аби між нами не виник конфлікт. Треба шукати точки згоди між людьми, а не відмінності.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Брацлавчанин

    Брацлавчанин Well-Known Member

    о_О ого дітки!

    ---------- Додано в 22:59 ---------- Попередній допис був написаний в 22:58 ----------

    Спасибі._____
     
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Та не говоріть дурниць. Черкаси і Полтава суто російськомовні міста. Чи ви міста не рахуєте? То напишіть "села в Черкаській і Полтавській області - еталон українськості". Вінничина взагалі не знаю яким тут боком. Сіро там і сумно.
    До речі в програмі "Україна сльозам не вірить" є тіточка одна з Полтавщини, чисто така народна, з села. Але вона й варнякає - вуха завертаються: "Я вас дякую".

    Скажіть іще, хтось традиції там памятає? Чи як водиться в нас на Рязанщині - на весілля - до місць бойової слави, а Паску проспали - зате на Майскіє відірвались.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Брацлавчанин

    Брацлавчанин Well-Known Member

    Зате у вас молодь відривається на Пасху чи Різдво. Яка різниця? Хіба це духовність?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Та й старухИ не ликом шиті...:nea:
    "Галицький синопсис"
    Погляд на нарід галицький зблизька і не дуже
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Бачите, без сільського хлопського підходу ніяк. Ще цікаві так звані "Анекдоти про москалів", в яких насправді ми самі з себе регочемо, а москалі в них якраз не смішні ніколи.
     
  16. Цукерка

    Цукерка Active Member

    я мала нагоду пожити в Полтаві більше року, працювала. Так що я можу сказати - суржик там жахливий просто - це чути треба, по українськи говорити не модньо серед молоді, правда моєю українською зачаровувались і по телефону навіть казали, що така гарна мова чи я не з заходу. Хоча було раз і таке, що подзвонив якийсь нервовий пан і помилився номером і коли я йому ! диктувала потрібний номер українською, називала напр. нуль чотири..... ще і нахамив цитую*нуль, нуль, ...гаварітє па чілавєчєскі па рускі*, я відповіла що розмовляю державною мовою і не зобов*язана йому говорити як він вимагає. Але.... осад лишився(((( А щодо свят і традицій, то ялинку там забрали ще до Різдва і всі свята були сірими і сумними. А на Паску несли святити спиртне в кошиках((( і ще на другий день Великодня -державний вихідний масово їххали садити картоплю.
    А щодо Вінниці - 100% правда, сіро і сумно, точніше не скажеш.
     
  17. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Та чому... там якраз просто. Особливо у південної частині. Там бринза є бринза, жентиця то жентиця, ватру палять - во. А на неділю чістий анцюг сі рихтують. :).
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Брацлавчанин

    Брацлавчанин Well-Known Member

    Чому сіро і сумно?
    Все одно я більше люблю в нас. У нас спокійніше усе, повільніше. В Львові спокую нема, там усе швидко.
     
    Останнє редагування: 19 жов 2010
  19. Цукерка

    Цукерка Active Member

    скільки раз я там не бувала, так і не змогла змінити враження. совком мені там просто звідусіль тягне, а совок для мене - це сумно і сіро(((
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Nevermind

    Nevermind Просто персона

     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)