Ментальність галичан

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Dzeko, 18 жов 2010.

  1. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    Ви знаєте,що більше за все мене бісить?Коли людина,яка не має до тебе,до твого життя,до твоєї Батьківщини ніц,а ні малійшого відношення,починає за тебе розписуватись в тому,хто я такий ,як я живу і т.п.
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Відносно інших національностей в Україні іде банальна підміна понять - якщо людина живе в Україні, значить вона автоматично українець, навіть якщо насправді гагауз, а отже це все рівно що всі французи раптом захотіли в один момент говорити по-німецьки. Хіба хтось би перечив їм? Вони ж остання інстанція самі для себе.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Котились-котились, головою бились, нічого не навчились... Це я про деяких галичан...
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    А ми ще й на вулиці...
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Брацлавчанин

    Брацлавчанин Well-Known Member

    Навпаки добре, що гагаузи, росіяни, молдавани й ін., які живуть в Україні називають себе українцями.
     
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    "Лидер партии Всеукраинское объединение Свобода Олег Тягнибок считает, что нет никакой ментальной разницы у жителей Западной и Восточной Украины.

    "Это даже не ментальная матрица, это влияние различного оккупанта – если Западная Украина была под польским, австрийским, венгерским, румынским оккупантом, то восточная – под русским. Происходившие там геноцид и репрессии сформировали некий страх, передаваемый из поколения в поколение".

    Та вони то називають, але толку з того, якщо одна назва тільки!
     
  7. Брацлавчанин

    Брацлавчанин Well-Known Member

    В Вінниці тоже половина населення говорить на укр. Тут не стидно говорити по-укр.

    ---------- Додано в 18:36 ---------- Попередній допис був написаний в 18:31 ----------

    Головне, щоб вони поважали укр. мову. А говорять хай як хочуть. Хай зберігають свою мову!
     
  8. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Хм...
    У Львові 90%...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    От йо... Все різницю шукають... В того череп український - наліво. В того підозрілий - направо. Того наліво, того направо, того наліво, того направо...

    Як ця країна, не шукаючи СПІЛЬНОГО, збирається існувати..!? Коли тільки до 1% громадян доходить, що оті всі різниці між людьми і їх реставрація зараз нахрєн нікому непотрібні. Вони будуть потрібні.., дуже потрібні, коли країна буде дуже багата, цікава сусідам та привітна, коли сюди валом повалять туристи, які захочуть тут не балалайку чи дутар чути, а щось українське... А куди вони приїдуть, якщо Україна збирається стати заповідником ідіотизму!?
     
    • Подобається Подобається x 7
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Візьміть тевтонця і баварця - будуть відмінності. Візьміть москаля з Воронежа і з Сахаліна - буде різниця. Взьміть гасконця і мадридця - буде різниця.

    Але шо з того?

    Я теми не зрозумів.
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Сумніваюся.

    Безглузте поняття - поважати мову. Я можу поважати латину, але вона від цього не воскресне з мертвих. Так само всі можуть поважати українську мову і не говорити на ній, тоді навіщо вона потрібна?
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    та нашо Сахалін?

    Є москалі, окають, а є, що акають.

    різниця.
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    І що? Головне що в них ідейної різниці немає. В тевтонця і баварця теж.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Брацлавчанин

    Брацлавчанин Well-Known Member

    Хай українці говорять на ній. Але навіщо другі нації заставляти? Я б хотів, щоб збереглись ще й діалекти укр. мови. Наприклад, я люблю м"яку наддніпрянську вимову і не люблю тверде ч, р, л і т.д. А також не подобається мені иканя: любови, українськи.
     
    Останнє редагування: 19 жов 2010
  15. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    А хто кого заставляє?


    Чи то змушує... Як вам більше подобається?
     
  16. Брацлавчанин

    Брацлавчанин Well-Known Member

    Мені подобається "заставляє" слово. Я люблю трохи суржик.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Іди уже, і не признавайся більше нікому. Вперше таке диво бачу.
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    і все ж. хто кого заставляє говорити українською?
     
  19. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Я завтавляю, у всіх держ. установах!
    А на вулиці нехай хоч на німецькій, ну у нас такого не буде, всі як говориkb на українській, так і будуть..
     
  20. Кохана

    Кохана LuBimaya

    и много там, в Израиле, из Черновцов?
     
а де твій аватар? :)