Ментальність галичан

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Dzeko, 18 жов 2010.

  1. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    нє, ну я розумію, що я троха поляк (як і більшість галичан), але завжди рахував себе Українцем... То я теперка не українець?

    ---------- Додано в 16:40 ---------- Попередній допис був написаний в 16:27 ----------

    Я ту в історії не сильон, але хіба не львів'янин Станіслав Лещинський король Польщі почав боротьбу з Мазепою проти царства Москальського?
    А Герберт Збіґнєв, тож народився у львові, і якби не Львів хто зна чи почав би він писати!
    А Павло Гудімов?
    ну ітд... список довгий....
     
    Останнє редагування: 19 жов 2010
    • Подобається Подобається x 3
  2. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    на аватарі єнот-тварина яка риється в смітті і любить недоїдки.виглядає на перший погляд мило але шкідник якого траба нищити як тільки поселиться поблизу(асоціації з власником аватару випадкова)
     
  3. Брацлавчанин

    Брацлавчанин Well-Known Member

    Не знаю, вирішуйте самі хто ви такі. А хіба це не правда, що галичани трохи відрізняються від інших українців?
     
  4. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    То Ви про тих, що мають паспорт України, а вважають себе русскими?
    Тоді так, я з вами погоджуюсь, я від них дуже відрізняюсь! (ну як і більшість гадичан)
    Бо я Українець, називаю себе українцем, розмовляю українською!
    Але маю польські коріння і їх признаю, але я укаїнець! :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    Я перепрошую,а що буковинці мають спільного з молдованами?Я,наприклад,в собі нічого.Басарабники так,мають,бо вони на кулешу кажуть мамалига.Ви шановний за буковинців не розписуйтеся,ви ж не буковинець.Знаєте де в Чернівецькій області закінчується Буковина?
     
  6. Брацлавчанин

    Брацлавчанин Well-Known Member

    Я тоже українець. Але люблю говорити трохи на суржику.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Ну и где?:)
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я вважаю, що нам тре шукати спільне, а не розбіжності.

    Розбіжності знайдуть і без нас і кістку кинуть, а ми "малороси" будемо гризтися.
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    Ай,Ravin,ви така освіччена людина,не клейте з себе"Альошу".Я взагалі то запитував у Брацлавчанина.
     
  10. Брацлавчанин

    Брацлавчанин Well-Known Member

    Сокиряни, Кельменці, Новоселиця - це українці і молдавани. Герца, Сторожинець - румуни. Путила, Вижниця - гуцули, пн. райони - українці. А в Чернівцях російська на 1 місці, а потім суржик, я знаю.
     
  11. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Уже и спросить нельзя! В Израиле на Черновцы говорят А-город.
    Когда спрашивают: - Вы откуда?
    - из Черновцов.
    - А-а-а-а-а:)))
     
  12. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    То шо в Чернівцях російська на 1 місці,то це і є спільне?Чернівці не вся Буковина.Ви забули за Глибоку,там румунів 60% на 40% українців.Сторожинець теж спірне питання,там є і гуцули,і румуни,і українці,а ще там є німці,поляки,словаки,мадяри і цигани.
     
  13. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Ага!!!! Вижу, тоже веселитесь.:good:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Брацлавчанин

    Брацлавчанин Well-Known Member

    Просто Буковина більше схожа до Центру. Там трохи суржик, потім говорять там повільно, не так як в Галичині тараторять. Там православ"я. Більшість в УПЦ МП. У нас теж кажуть і куліш і мамалига. А знаєте як в Галичині? Банош (
    І ще там є зулу і індуси. )
     
  15. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    Та нє,запитати можна,я думав,ви граєте фраїра,вибачте.
    Буковина закінчується в Новоселицькому р-ні,по річці Рокитна,далі йде Басарабія.Це Хотинський,частина Новоселицького,Сокирянськи,Кельменецький р-ни.Повірте,різниця в ментальності,архітектурі сіл,звичаях відчутна.
     
  16. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Хіба тим,що в побуті спілкуються українською мовою....
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    Правильно,тому що ваші "соплеменники" масово заселяли це місто з давніх давен.Остання хвиля була після війни,коли єврей Цукерман писався в пашпорті Сахаровым.Я думаю,Ви знаєте по якій причині він себе так записав.Тому і рос.мова домінувала в місті,бо надо было быть своим.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Бануш! І це не галицька назва і страва, а гуцульська і походить з Закарпаття, а прийшло воно скоріш всього з Угорщини як і все закарпатське.

    Памятаю коли я служив, у нас румуни служили з Буковини, у них там окремі румунські села з румунськими школами і церквами, а в інститут поступати молодь їде в Бухарест. По-українськи вони ледве говорили, листи їм з дому теж тільки по-румунськи писали. Коротше до України, як до країни, громадянами якої вони є, в них поваги ніякої не спостерігалося, в альтернативній реальності живуть. А Собачник це все ще й почав подавати як "гуманітарну політику". Чули таке? 10% румунів, 10% угорців (це від населення областей, а не країни) і 18% росіян кладуть на українців з демонстративно з прибором, а їм ще тести за це перекладають. Точно Україні не потрібна державність.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    Звичайно схожа,ми ж українці.А те шо Буковина схожа своїми звичаями,з Поділлям і Молдавією,вибачте.Я знаю,шо ви перебували де-який час в Чернівцях,але щоб про щось говорити треба тут народитись,жити і знати історію свого краю.З Вашою гіпотезою,я не згідний.Ще раз повторюю,Чернівці не вся Буковина.

    ---------- Додано в 17:53 ---------- Попередній допис був написаний в 17:47 ----------

    P.S. Кулеша,не куліш.Кулеша - це курудзяна каша,яка заварюється на воді до густої консистенції і потім вивертається на дерев"яний кружок.На грінки кроїться ниткою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Брацлавчанин

    Брацлавчанин Well-Known Member

    Ну може й так. Але Бессарабія схожа до Молдови і до нас.

    ---------- Додано в 18:03 ---------- Попередній допис був написаний в 17:56 ----------

    То ми тоже в побуті українською спілкуємося.
     
а де твій аватар? :)