Пропозиція Меняю жилье в Луганске на авто или недвижимость из Львовской обл, или продаем

Тема у розділі 'Нерухомість та будівництво', створена користувачем Dashystrik, 21 вер 2017.

  1. Dashystrik

    Dashystrik Member

    Предлагаю на обмен жилую дачу или продаем за 200 000 грн, вдруг кто то хочет жить в Луганске. Рассмотрим все варианты.
    Жилой дом в черте города, в дачном кооперативе Здоровье, Б.Вергунка, 1,5 жилых этажа, есть свет и скважина с водой. Дом очень хорошо держит тепло, светлый и уютный. Первый этаж - кухня, ванная комната с туалетом, спальня, и еще одна комната с камином и лестницей на второй этаж, второй этаж - две комнаты. Очень хорошо утеплена крыша минватой, стены шлакоблок-кирпич, утеплен пенопластом 7 см с кароедом, на первом этаже полы утеплены эструдированным пенопластом, проложены теплые полы (электрические), залиты бетоном. Новая канализация, в доме все удобства, есть унитаз, раковина, большая угловая акриловая ванна. На втором этаже ремонт,выдвижные двери, полы - ламинат, на первом этаже ремонт в одной комнате, в кухне и ванной ремонта нет. По всему дому металлопластиковые окна в 3 стекла. Есть в доме пластиковый бак на 350 л с автоматическим набиранием воды утепленный минватой, стабилизатор напряжения, бойлер на 80 л, частично мебель. Проводка надежная из медных новых проводов, вмонтированных в стену. Дымоход из нержавейки утепленный. Есть просторный гараж 6.5*4, размер дома 6.5*5.5. Камина достаточно для отопления всего дома, пару часов полюбоваться горящими дровами за стеклом камина- и сутки в доме держиться жара, теплыми полами пользовались для комфорта. Делали все для себя, все сделано от души и с любовью. Участок 6,3 соток, приватизирован. Есть сарай. На участке посажено много малины, яблони, вишни, груша, виноград, абрикосы, смородина. Есть ненакрытый погреб, выкопан и выложен шлакоблоком (не успели достроить). Соседи хорошие, многие живут круглый год. Недалеко школа, остановка, церковь, детский сад. Асфальтированный подъезд до кооператива, находится в конце ул. Мочалова. Или может кто то недорого продает домик в пригороде Львова, желательно с рассрочкой, тоже рассмотрим такие варианты. Дорогое жилье не предлагайте, спасибо за понимание.
    SAM_0485.JPG SAM_0984.JPG SAM_1138.JPG SAM_1150.JPG SAM_1176.JPG SAM_1201.JPG SAM_1317.JPG SAM_1440.JPG Переглянути вкладення 32247 SAM_0485.JPG SAM_0984.JPG SAM_1138.JPG SAM_1150.JPG SAM_1176.JPG SAM_1201.JPG SAM_1317.JPG SAM_1440.JPG Переглянути вкладення 32247 SAM_4739.JPG SAM_0485.JPG SAM_0984.JPG SAM_1201.JPG
     

    Вкладення:

    • SAM_4753.JPG
      SAM_4753.JPG
      Розмір файлу:
      71,4 КБ
      Переглядів:
      2
    Останнє редагування: 21 вер 2017
    • Смішно Смішно x 2
  2. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    а местные шо, не покупают?
     
  3. Dashystrik

    Dashystrik Member

    Недавно выставили на продажу - пока смотрят, думают.
     
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Фашистів не боїтеся?
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Dashystrik

    Dashystrik Member

    Войну пережили - уже ничего не страшно......
     
  6. manur

    manur Well-Known Member

    Мацковського патріархату?

    А не лякає Вас, що в прігарадє Львова всі виключно співучо-солов"їною до Вас балакати будуть, а не на якомусь нарєчії?
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Ви пережили війну? так вона ніби ще не закінчилась...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Dashystrik

    Dashystrik Member

    Так, не закінчилась, але у городі вже тихо і не стріляють.
     
  9. Dashystrik

    Dashystrik Member

    Ми також віміємо балакати, якщо треба. І діти наші ходят до українського дитсадочку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    кацапів потихому виводять?
     
  11. Dashystrik

    Dashystrik Member

    Не знаю, ми два роки як не переїхали.
     
  12. manur

    manur Well-Known Member

    Це дуже добре, що вмієте.
    А що значить : "якщо треба"? Треба завжди!!!
    Ви зайшли на Львівський форум, зразу ж порушили його правила (назви тем повинні бути виключно українською мовою).
    А чому б зразу не почати писати нормальною мовою?

    Не гнівайтесь, я не "доколупуюся". Мені дійсно цікаво почути Ваші відповіді на мої запитання.
     
  13. Dashystrik

    Dashystrik Member

    Я Вам з радістю відповім. "Якщо треба" - це значить що можемо розмовляти кому як зручно. Зараз ми живимо в Миколаївській області, так тут хто "балакає", а хто "говорит". Ось і звикли то так, то так розмовляти. Я не знаю як у вас розмовляюсь, я у Львові ніколи не була, ні я, ні мій чоловік.
    А про правила - вибачте, не прочитала...
     
  14. manur

    manur Well-Known Member

    Ніколи не були, не знаєте багато чого про Галичину.... Але, конче хочете тут оселитися. Як на мене - дивно. :scratch_one-s_head:
    Я вибачу. :) А, ось, модератори?......
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. manur

    manur Well-Known Member

    Нелогічно. І я і Ви є громадянами україни, в якій ЄДИНОЮ державною мовою є українська. Очевидно, що на території держави, звертаючись до громадян цієї держави, в будь-яких випадках людина повинна починати спілкування.

    У випадку, якщо співрозмовник не розуміє (чи не хоче розуміти), особа, яка почала спілкування, МОЖЕ перейти на іншу мову.

    Чи не видається Вам логічним саме такий порядок дій?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Dashystrik

    Dashystrik Member

    Якщо модератори не вибачать - нехай видаляюсь.
     
  17. Dashystrik

    Dashystrik Member

    Логічно, але держава не заперечуює спілкування іншою мовою. І на мій погляд, якщо людина звикла розмовляти російською - то тут немає нічого страшного, якщо розмовляти на мові співбесідника.
     
  18. manur

    manur Well-Known Member

    Якби Ви сюди прийшли якусь, перепрошую, хрень продавати, то точно б видалили. У Вашому випадку, маю надію, що не видалять. Вони в нас файні..... місцями і часами... :blush:
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. manur

    manur Well-Known Member

    Дякую! :give_rose:
     
  20. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Яка файна тема :popcorm1:

    @Silver bullet , а ось і до виборів люди готуються.
     
а де твій аватар? :)