мене тут не буде деякий час

Тема у розділі 'Життя форуму', створена користувачем duncan, 13 лют 2007.

  1. ну Вы даёте! :))) В себе надо разочаровываться в таком случае.

    Выходит, или не спросили людей, от которых хотели слышать критику, или не услышали. Или не очень хотели. Или вообще зря дифференцируете критику на критику "от тех, от кого хочется" и тех, кто "пусть жену поучит щи варить".

    Вариант: "недокритикованное", даже если оправданно - не явилось определяющим фактором для всех тех, кто об этом заявляет. Возможно, кому-то показалось удобнее присоединиться к чужим обвинениям (для которых постфактум вспомнились основания), чем копаться в собственной мотивации, тем более - пытаться её объяснить.
     
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Розчарування в собі також присутнє, певною мірою.
    Не було підстав. Завжди була зелененька карма від згаданих.
    Ну чому ж? Критика сприймається адекватно від людей, котрі вміють на себе зі сторони подивитись.

    А знаючи схильність до самокритики контингенту...
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. - опять же, Вами воспринимается, Ваша оценка умения людьми посмотреть на себя со стороны, но разочаровываетесь почему-то "и" в них.
    - в ситуации как Вы её описали, должно быть ТОЛЬКО в себе. Вряд ли кто почувствует себя виноватым в том, что не оправдал чьих-то надежд. Надо ли о разочаровании? Негатив в этом есть (пусть мягкий и опосредованный), конструктива - нет. :nea:
     
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Там були дві складові. Ви чіпляєте одна до одної частини, котрі до себе відношення не мають.
    Гм.

    Мав би?
     
  5.  
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А з чого Ви взяли, що я до когось стала гірше відноситись?

    Коли діти не виправдовують надій, і цим розчаровують батьків - батьки їх любити не перестають. Якщо люди, близькі у поглядах і вподобаннях у чомусь діють поза моїх уяв про них - це їх також гіршими людьми не робить, відповідно, я до них гірше відноситись не буду. Чи не так?
    А Вам в голову не приходило, що я і не мушу? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. - были очарованы (по собственной воле), стали раз-очарованы. Поди улучшилось отношение? :)
    - расстраивают они родителей. Просто расстраивают этим. Огорчают. НЕ разочаровывают. Потому родители их и не перестают любить (продолжают быть в высшей степени очарованными).
    -
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А це вже як у кого.
    Це Ви дарма.

    Я просто не маю зараз настрою і бажання про це говорити. Свежо огорчение. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    За это и ценим.
     
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Прощавайте до вівторка! Іду святкувати.
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Може то і собі відгул взяти? :scratch_one-s_head:
     
а де твій аватар? :)