мене тут не буде деякий час

Тема у розділі 'Життя форуму', створена користувачем duncan, 13 лют 2007.

  1. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    причина:
    упереджене ставлення однієї дописувачки.

    на знак протесту я покидаю шановне товариство.
     
  2. piepie

    piepie миється в бані

    Мене теж феміністки доймають!

    Весь в очах, проте хрестослівка з фраґментами не піддається - замість дефіляд лучче гілку про "блакитних" започаткувати. ;)
    _______________
    Вченим вдалось схрестити муху зі слоном.
    Звірята задоволені.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: мене тут не буде деякий час

    Эх-х, заздрю я Вам... Цілими днями як риба об лід... хоч би одна дописувачка... упередилась :D
     
  4. Viktoria Jichova

    Viktoria Jichova Well-Known Member

    Відповідь: мене тут не буде деякий час

    Це пан Пупер стосовно мене.
    Можу свій лист, пане Пупере, і оприлюднити, якщо цього бажаєте. Мені приховувати нічого. Але ЛФ, гадаю, не "заслужив" такого приниження, щоб перечитувати та з´ясовувати особисті відношення окремих форумчан. Гадаю, що не треба зайвий раз скандалізувати такі елементарні речі, як порядність та толеранція один до одного.

    З повагою,
    Вікa
     
  5. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: мене тут не буде деякий час

    Я туть вже раз висловлював свої сентенції про віртуальну реальність,але не знайшов однодумців.Вся проблема в тому ,що окремі форумчани ,починаючи з (Lida)Оля Сокільники- Чікаго),тягнуть в інтернет реал.іІ рано чи пізно вступають в конфлікт з віртуальною реальністю. А вона живе сама по собі, по власним закономірностям,і не зважає на наші бажання.Щось згадалось: "И отряд не заметил потери бойца и яблочко песню допел до конца".
    (Lida)Оля -Сокільники в приват теж скидувала мені,що я не підходжу форуму ,(читай їй).Де тепер вона?Як там ?: "Иных уж нет ,а те далече!" Ось через 19 годин з"явиться в триголова Нірвана.Віртуал рулить!!!!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Відповідь: мене тут не буде деякий час

    А може нам пора позбутися совкової ментальності і зрозуміти що ми різні? Як я писав на одному з форумів, що політика примусу до єдіномислія зазнала краху і ця країна перестала існувати. Давайте признаємо собі право на самовираз.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: мене тут не буде деякий час

    Золоті слова, Педро... Сподіваюся, що у мене не буде нагоди їх Вам нагадати :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: мене тут не буде деякий час

    А слова таки золоті. +1
    Невже мене починають чути :)
     
  9. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Дякую, Капітане. Сподіваюсь також що мені не будуть нагадувати кожний раз в якій я країні живу і що я повинен розмовляти не на ЛФ а з кенґуру чи з аборигенами.

    Ми Вас завжди чуємо, Мартіні. І сьогодні дуже Вам вдячні за те що форум є набагато затишніший.
     
    Останнє редагування модератором: 12 бер 2009
  10. Відповідь: мене тут не буде деякий час

    Ну, MARTINI, Вашу роль в нашем воспитании переоценить невозможно, но надо быть объективным. Pedro и раньше говорил такие слова, и даже не раз.
     
  11. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: мене тут не буде деякий час

    ОК. Вибачте, якщо колись образив...
     
  12. piepie

    piepie миється в бані

    Мене тут немає

    Людина до всього звикає, навіть до зашморгу. Посмикається, посмикається, та й звикає.
    МARTINI, мені теж, будь ласка, +1. :D
     
  13. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Відповідь: мене тут не буде деякий час

    Не думаю, Капітане. В нас була полеміка лише раз і то я дорікав Вам що Ви недостатньо захищаєте форумчан від певних елементів. По долгу служби:) .
     
  14. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: мене тут не буде деякий час

    Для цього є модератори. По долгу служби.
     
  15. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Відповідь: мене тут не буде деякий час

    Дякую. Я сьогодні відчув.
     
  16. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: мене тут не буде деякий час

    Мене до речі мабуть також не буде - 38 С і не хоче падати :sad: Прийдеться розважатись деякий час у горизонтальному положенні :)
     
  17. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: мене тут не буде деякий час

    Купіть лаптоп. З ним можна на форум у горизонтальному положенні дописувати, лежачи на дивані :) Ось як я зараз :)
     
  18. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: мене тут не буде деякий час

    Та розумієте яка справа - не можу купити лаптопа і лежати з ним на ліжку, бо жінка каже що від нього брильянти на ковдрі тускніють... :rolleyes:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: мене тут не буде деякий час

    то біда ... :rolleyes:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Відповідь: мене тут не буде деякий час

    Швидкого Вам видужання. Думаю Ви знаєте яке найкраще лікування. В часи моєї молодості то була горілка з перцем. Але молодість пройшла і я давно не був в Україні, так що не знаю яке там лікування зараз дуже популярне.
     
а де твій аватар? :)