Меломанія

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем solweig, 13 вер 2017.

  1. solweig

    solweig Слухачка тиші

    Що нового з'являється на естраді? Чи естрада то вже застарілий термін?.. Хто що слухає?

    Шалений злет зірок 80-90-х у минулому, нинішні - Лобода, Лорак, навіть ОЕ - заткніть мені вуха!

    Є нові цікаві артисти?
     
  2. Lvetfly

    Lvetfly New Member

    Мені не треба нове, коли є Бітли, Пінк Флойд, Гренд Фанк Рейлроад , або АББА... Да були часи!
     
  3. Sector

    Sector миється в бані

    А вы сами играете? Недавно с ребятами группу создали, как раз такую классику поиграть. Даже инструменты купили в магазине звукового оборудования "Luxpro" ШОУ СВЕТ · ЗВУК · СПЕЦЭФФЕКТЫ · ПРОЕКТОРЫ · МУЗ. ИНСТРУМЕНТЫ. . Теперь бы еще место найти, где беспроблемно можно порепетировать. Может может кто-то помочь в этом?
    [​IMG]
     
  4. Hilgi

    Hilgi миється в бані

    У three days grace новий альбом:rock:
     
  5. Lainin

    Lainin Member

    Слушал пойдет, мне понравилось
     
  6. KsUrik

    KsUrik New Member

    Моя любимая группа Kaleo)
     
  7. KarynaHonchar

    KarynaHonchar New Member

    а наших поп исполнителей никто не слушает?
     
  8. Katerinamad

    Katerinamad Member

    Зараз почали з'являться нові групи, такі як Kazka.
     
  9. manur

    manur Well-Known Member

    "Ваших" - то яких?
     
  10. GarnaGanna

    GarnaGanna миється в бані

    Мені дуже подобається гурт Folknery (Фолькнери), у них дуже цікавий стиль кліпів та звучання. Це їх власна обробка українських фолк-пісень у напівсучасному звучанні. Рекомендую почати знайомство з ними із цих творів: "Карчата", "Доріжечка", "Розова-Бірьозова", "Сальвія"
     
  11. Valentaina

    Valentaina миється в бані

    Сейчас очень много новых исполнителей и довольно интересных) Я всегда стараюсь скачать новинки , через этот сайт Hoower - download video, audio and pictures from Facebook, Youtube, Instagram, Twitter and another 100 services , поэтому всегда в курсе последних трендов музыкальной сферы. Да и не надоедает, всегда обновленный плейлист)
     
а де твій аватар? :)