Медицина і здоров'я: оффтопи

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Chortenia, 30 лип 2008.

  1. syavych

    syavych копач

    Просто картинки "камнів джорджії" подобаються :)
     
  2. SATKUR

    SATKUR Well-Known Member

    Тут добре видно на фото так звану "сонячну речовину" - це те чим дихаємо разом із повітрям. Це тонка фізічна речовина, можна побачити й звичайним зіром, але краще сфотографувати з блискавкою, особливо коли повітря важке і вологе, тоді речовина, ніби як нибирає додаткову "матеріальність", щільність. Ви можете уважно передивитись свої фото і побачите такі усміхнені, як смайлик "шарики". Вони бувають різної форми та кольору на фото в різних місцевостях.


    [​IMG]
     
  3. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    так званою сонячною речовиною на Вашому фото може бути дощ, сніг, просто пилюка. але як то називати справді залежить від того, що в повітрі )))))))))
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    любителям постити бояни - повім: слово "юля" ще досі не матюк - як би там комусь не хотілося
    так само як лікарі - не всі ті лікарі, жи по блату
    ==
    оверквотінг (навіть якщо перекликається з думками та не переслідується модераторами) - поганий тон
    ==
    можна "в двох словах" - що сказати хотів (за винятком "карми заграбастати")?
     
  5. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    В двох словах..якщо тобі лєньки прочитати гілку - ця "епідемія" - замовна,липова з початку до кінця...
    А Юля,Вітя(і) - якщо йдеться про політиків - давно гірше за всякі матюки...
     
  6. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    якщо не рухати політиків і твою паталогічну нелюбов до медицини (бо ти ж ніби з "блатних" пацієнтів - то що ж ти очікував?)
    тоді ця епідемія - типовий приклад рагулізму.
    треба докази? = подивися на динаміку сердцево-судинних.
    ==
    на майбутнє - будучи "блатним" пацієнтом - не розповсюджуй свій "досвід" інетом/ Ззовні нормальні люди - тебе начитаються - і поводяться відповідно неалекватно
     
  7. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    "Блатний",ну само-собою,чого від тебе ще можна чекати...
    А,стосовно рагулізму - повністю згідний...
    Тільки без політиків не було б цієї "епідемії"...
    Будеш в моїй шкурі - а від суми і тюрми не застрахований ніхто - тоді й поговоримо,як двоє "блатних",ок?
     
  8. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    "політиків" - чи рагулів звичайних побутових?
    до речі - по тих "лікарях" що ти ходив - "звичайні" люди "достукатися" шансів не мають.
    Можливо, сам по собі ти і не блатний. Граблям (зазвичай) пофік наскільки "царственно-блатний" лоб.
    ==
    спробуй узагальнити та абстрагуватися - таки винні не лікарі. Не твоя дільнича лікарка. а - ВИННІ - блати - І - ТВОЯ ДО ТИХ БЛАТІВ ПРИЧЕТНІСТЬ
    як ти то зрозумієш - відразу у тебе з'явиться шанс не цемент розвантажувати ...
     
  9. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    На жпль наші люди,при всьому скептицмзмі ще вірять ЗМІ,політикам,чуткам..
    А,коли з всіх екранів політики,посадовці МОЗ,чиновники з виваленими очима кричать "ЕПІДЕМІЯ!!!!".то й нічого дивного тут нема..
    Психоз роздутий штучно..
    Шуварська і Нартікова - не небожителі...
    Та й Фільц приймає по четвергах...
    може запишися?

    Яка ж в мене причетність до блатів?
    Цікаво все ж знати?
    Угу..І ще три роботи...
    Кажу ж..
     
  10. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    в мене в свій час чи понтів не стачило - чи яка інша біда...
    мушу тебе розчарувати - не склалося мені побувати у твоїй шкурі. Наполегливості та "родини" (блатотосці) не стачило!
     
  11. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Перепрошую що влізу... Але за хамство, скажу - а шкода. Може б не так хамовито і блатовито писав би. Хоч нікому не бажаю, але рука прямо чешеться, після Ваших "нарєчій"...
    Ромку... будьте вищі від нього. А то його гидко читати, а Вам хоч би й хтіла зарадити чи помогти, та навіть не знаю як...

    Припиніть будь-ласка...
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Та я від нього іншого й не чекаю... Є люди,є людиска,є повна мерзота,а такого ше'м не видів,хоч,ніби в житті і Рим,і Крим,і мідні труби... Унікум...
    :dntknw:
     
    Останнє редагування: 5 лис 2009
  13. SATKUR

    SATKUR Well-Known Member


    - Специально для тех кто в танке, когда то делал подборку:

    ***

    Здесь хорошо видна спиралевидная структура
    [​IMG]


    Это снималось на одном и том же объекте, что и характеризирует их спиралевидную структуру
    [​IMG]


    Вот другие более стандартные:
    [​IMG]

    Здесь даже видно похожее на лицо в шарике, подобие того как будто бы структура копирует эмоции человека.
    Многие обьясняют это психологическим феноменом фосприятия фото, правда не все.
    [​IMG]

    К примеру, здесь тот же (такой же) сгусток-шар,
    но в другой позиции по отношению к фотографируемым, структура практически такая же:
    [​IMG]


    В промышленной зоне отснят редкий розовый.
    Где то было и несколько зелёных, встречались овалообразные с радужными переливами внутри -
    есть десяток различных структур сгустков и разных цветов
    [​IMG]



    [​IMG]
    На последнем снимке видно мощнейшее образование.


    Если рассматривать высококачественные снимки увеличивая масштаб можно видеть как из маленьких частиц формируються более большие образования. Потом при определённом воздействии можно вызвать увеличение крупных концентраций вещества. Однако образования имеют свои предпочтения когда и где собираться в те или иные группы, и как долго держать плотность до переформирования в другие формы.

    - Мы все этим дышим.
     
  14. syavych

    syavych копач

     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Максим

    Максим Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 5
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона


     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Arthur

    Arthur Well-Known Member

     
  18. Volodarka

    Volodarka Well-Known Member

    Похоже, что SATKUR проверяет всех форумлян на адекватность и стрессоустойчивость в период эпидемии.
    SATKUR! Всё в порядке. Держимся! И Вы держитесь, не сдавайтесь!
    "El pueblo unido, jamas sera vencido!" :good:
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Боже мій, ну нарешті!!! Ви відкрили мені очі!!! блін, це навіть крутіше за чупакабру... негайно тре Консультанта!!!
     
  20. Ярик

    Ярик Well-Known Member

    На деяких фото Фотошоп, на інших заломлення світла в обєктиві.
    Не розумію для чого вилолжені ці фото ?
     
а де твій аватар? :)