Медицина і здоров'я: оффтопи

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Chortenia, 30 лип 2008.

  1. Максим

    Максим Well-Known Member

    Неважко :) Набрав, знайшов:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Orb_(optics)

    ;)
     
  2. SATKUR

    SATKUR Well-Known Member

    Авжеж, там вам розповідатимуть про оптіку.. ніби інші такі дурні ;)...

    Ніхто Вам так просто, офіційно правди не скаже, та ще й вікіпедії... У кого гострий зір то все видно і без фотоапарата, тонку фізічну речовину. Кому потрібно, той знає що це, і як воно впливає, і що треба робити.
     
  3. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Ви ці фотографії робили в спеціальних умовах, спеціальною фототехнікою? Якщо ні, то чому в інших людей, коли фони фотографують на має таких спецефектів.
     
  4. SATKUR

    SATKUR Well-Known Member

    - бо це не спецефекти.

    Можна знімати на будь який фотоапарат зі спалахом. От підіть сьогодні та й познімайте надворі, бажано щоб в темряві - неодміно хоч слабенькі, але будуть сонячні кульки.

    Де найбільша інтенсивність в певний період часу, в певній місцевості - там щільність найбільша. Воно не є механічне явище, як наприклад звичайне світло. Щоб зрозуміти - аналог біоенергетіка людини. Чим більша біоенергетика місцевості - тим поширініше явище, і навпаки, хоча і не обов'язково. Треба щоб було дотримано певних умов, аби можна було сфотографувати найцікавіше.

    Але про це говорити передчасно, скажу тільки, що людина має окрім звичайної клітиної фізичної оболонки (наше тіло), ще й тонку фізичну, майже видиму та й відчутну, котра напрямую пов'язана з нервовими центрами людини. Тому й виникає складна взаємодія довколишнього середовища, людини та сонячної речовини. Тобто не тільки через легені, але легені найважливіше.
     
  5. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Я вже неодноразово робив фото в ночі, але такого ніколи не було. Тому і питаюсь.
     
  6. SATKUR

    SATKUR Well-Known Member

    - Спробуйте зараз: неодмінно мусить бути.

    Пробуйте різні місця, експерементуйте, звичайно краще поночі, та щонайкраще на вулиці, особливо коли туман та тепле вологе повітря, тоді речовина набирає щільність та шансів щонайбільше.

    А потім уважно передивляйтесь фото: може слабеньки, але будуть шарики. Не забувайте, ще раз уважно передивитися свої торішні знімки, навіть ті що вдень: слабеньки, майже непомітні, Ви обов'язково знайдете! У мене та моїх друзів - їх тисячі, це від фотоапарата незалежить.
     
  7. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Може туман і вологість і дають такі ефекти?
     
  8. SATKUR

    SATKUR Well-Known Member

    Ні, бо можна і в ясну погоду, і в зимку і коли завгодно... Просто повітря стає щільніше, умови кращі.
     
  9. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    От...ілюстрація...

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. vergilij

    vergilij New Member

    В цей період треба зміцнювати імунітет а не тільки лікувати кашель чи збивати температуру.vitrum це звісно добре,але що потім скажуть ваші нирки та печінка?!,треба вживати продукт високої якості,який має позитивні відгуки.

    зміцнюйте імунітет добавками високої якості,і лише з природнім вмістом елементів
     
    Останнє редагування модератором: 14 лис 2009
  11. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    продаєте добавки? високої якості? :)))
     
  12. vergilij

    vergilij New Member

    так звичайно,лише цим і займаюсь,:mocking:
     
  13. Пов'язані. Непрямо, але пов'язані. Раніше дітей вчили бути невинними якщо не до весілля, то, принаймні, до 17-18 років, коли вони вже свідомі і розуміють можливі наслідки своїх вчинків. А ви звертали увагу, як побудована ця пропаганда? Не кажуть: "Діти, по можливості не займайтеся сексом у ранньому віці - це може призвести до негативних наслідків, та й взагалі - навіщо це дітям?" Навпаки, вони кажуть, звичайно, не прямо, але такий висновок приходить: "Надівайте презерватив, і можете сміливо займатися, чим хочете - вам СНІД не загрожує". Таким чином стимулюється зниження віку вступу до статевих відносин, бо діти вже не вважають це чимось непотрібним чи небезпечним.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    Раніше - це коли? Хто вчив?
    Про 17-18 років. Я взагалі не розумію - ви про що?! І зараз це загально відомо і навіть закріплено законодавчо.

    Не кажуть?! Рибко, це кажуть завжди і в першу чергу!

    Я вам повторюю ще раз, Олю, це тільки ваше особисте сприйняття.

    І ще раз. Нічого подібного. Джерело мотивації до статевих стосунків зовсім у іншому.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    ПОВ"ЯЗАНІ!
    Прохання до модераторів... Знайдіть... десь я анонсував докфільм про сексологічну пам"ять... Якщо не знайдете, нагадаю - НІ ОДИН собачник не допустить щоби сучку (собака жіночого роду) покрив безпородний собака... Сучку бракують НАЗАВЖДИ!!!
    Все її потомство до її скону НЕ БУДЕ ЧИСТОКРОВНИМ!!! Сексуальна пам"ять! Ну не пам"ятаю я цього фільма... Там дуже серйозно порушене питаня дошлюбних звязків...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    Ніякої "сексуальної пам"яті" не існує. Телегонія не можлива у людини. На форумі вже було обговорення.

    Але до чого це у даній темі?!

    З.І. Тут взагалі модератори є?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А у тварин? А чим ми від тварин відрізняємось?
    О-о! Дійсно нідочого.... Сорьте!
     
  18. А ви хоч дивилися той фільм? Це не ля-ля, а наукові докази (особисто пам'ятаю момент з фільму, коли в Китаї проводили експеримент з качкою і курячими яйцями).

    Навіть 40 років тому. Хто вчив? Батьки, суспільство, церква (це до СРСР).

    До речі, Нато, не полініться глянути повністю цей фільм. Звичайно, там багато фраз типу "поганий Захід", але все одно цікаво.

    У 17-18 років людина більш-менш розуміє і відповідає за свої вчинки, у 18 вона офіційно стає повнолітньою.

    Що саме?

    У жодній книзі з ОБЖ чи валеології такої фрази не зустрічала.

    А я і не казала, що це визнаний факт.

    Зрештою, що мені з вами сперечатися? Для вас авторитет - медицина, для мене - зовсім інше.

    ---------- Додано в 22:24 ---------- Попередній допис був написаний в 21:53 ----------

    http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=47094
     
  19. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Глянув назву теми....поржав...:)))
    Медицина...хм...:nea:
    Здоровя..ех...:sorry:
    Суцільний офтоп..флуд..флейм...:preved:
     
  20. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    Наукові докази полягають у тому, що сперматозоїд може зберігати здатність до запліденння не більше 7 днів. І у нього є тільки два шляхи - або запліднити яйцеклітину або дегенерувати. Все, іншого не дано.

    Саме це і є закріплено законодавчо
    Олю, Ви намагаєтесь довести (саме довести, бо намагаєтесь наводити доведення), що ваші особисті сприйняття - це визнаний доведений факт.

    Що для вас авторитет?

    ---------- Додано в 23:23 ---------- Попередній допис був написаний в 23:10 ----------

    Про людей я написала вище.
    До собак цей міф про телегонію також не має відношення. Я не раз спілкувалась із кінологами - ніхто того серйозно не сприймає, мали таки трафунки і все гаразд.

    Єдине, що можливе у собак і котів - мати в одній вагітності потомків від різних самців.

    Якщо знати елементарні основи фізіології - то стає очевидною не можливість телегонії.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)