Медицина і здоров'я: оффтопи

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Chortenia, 30 лип 2008.

  1. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Пропоную у даній гілці проводити дискусії стосовно усього, що не підпадає під теми уже відкритих гілок... Як то кажуть, жєби не офтопити.
    Нагадую, що вже є гілки про:
    вакцинацію
    Західну медицину
    працю лікарів
    пологові будинки
    жіночі проблеми
    здоров'я жінки до і після пологів
    Закон Герінга
    поради лікарів
    І т.д.

    Панєслась...
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Медицина і здоров'я

    під усе
    можна відкривати інші нові гілки, для чого однією обмежуватися шоб все на купу пхати?
     
  3. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Медицина і здоров'я

    Не переживайте!
    І тут, і там матимемо свій офф. :)
     
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Медицина і здоров'я

    Просто ця гілка апріорі створюється для оффтопу. Не розумію, який у ній сенс. Є розділ Здоров"я, для чого у ньому гілка Медицина і здоров"я? Логіка не спостерігається
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Медицина і здоров'я

    справді, тим більше, що частенько то є протилежні поняття
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Медицина і здоров'я

    Ні, Миху!
    тоді тре говорити про "оборотнєй у халатах".
     
  7. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: Медицина і здоров'я

    Ну дивіться, ната-К в законі Геранга говорить пор ефект плацебо. Цікава тема - цікава. Стосується теми - ні. Відкривати окрему гілку про ефект плацебо - не думаю, що доцільно....
    However, as you wish
     
  8. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Медицина і здоров'я

    Чому?
    Спробуйте! :)

    (а гілку вже вичистив)
     
  9. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: Медицина і здоров'я

    :beee:
    а куди перенесли?


    :agree:
    Якщо шановне панство вважає, що немає аж нікої потреби в такій гілці про її стерти .....
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Медицина і здоров'я

    Її можна перейменувати у "Оффтопи" і сюди зносити. :)
     
  11. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: Медицина і здоров'я

    :no:
     
  12. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Медицина і здоров'я

    Цікава назва теми.Поясніть,будь-ласка мені темному,що спільного між цими поняттями?
     
  13. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: Медицина і здоров'я

    То вже кожен сам для себе вирішує.
    Я ж пояснила для цього та гілка.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    Відповідь: Медицина і здоров'я

    Ефект плацебо, дійсно, дуже цікавий медичний момент, від якого просто відмахнутись не можливо ;)
    Я говорила про нього в контексті того, що наразі ефективність гомеопатії є на рівні плацебо. Але це не зовсім зрозумілий факт, поки не розглянути що ж то таке ПЛАЦЕБО.

    Це основи http://www.consilium-medicum.com/media/psycho/04_02/57.shtml
    Це про плацебо у дітей http://www.nytimes.com/2008/05/27/h...ef=slogin&oref=slogin&oref=slogin&oref=slogin Хто читає англійською, прочитайте, це просто цікаво (Англійською є багато інформацї, не дуже складно написаної, але ...). У дітей процент плацебо ефективності ще вищий, ніж у дорослих. Але лише за умови, що батьки сильно впевнені, що діти отримують дуже дієві ліки.

    Було б цікаво обговорити.
    Плацебо цікаве з багатьох точок зору. І в контексті самопізнання, і в контексті особливостей мед допомоги.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    он тих з енергетичними полями я не сприймаю...

    на початку 90-тих коли ми ще були в Україні приходила до нас одна така і лікувала мого вуйка після відкритої операції на серці. І вона його так полікувала один раз що мусіли швидку викликами. Мене їй полікувати не вдавалось бо вона жалілась що моє біополе її відштовхує.

    Я схильна довіряти радше лікарям-гомеопатам а ніж біополістам.
     
  16. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    Я теж не сприймаю тих цілителів, що в газетах рекламуються. Цей вуйко має медичну освіту, все життя працював лікарем (був зав. відділенням), лікує здебільшого гомеопатією... Особисто я на нього вийшла за рекомендацією знайомих і від інших чула про нього теж багато добрих відгуків
     
  17. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: Медицина і здоров'я

    Не знайшла у статті нічого, що доводило ефективність плацебо у дітей. Там наведені приклади, коли діти хворіли і хотіли бути хворими, одним словом трохи іпохондрили, тоді плацебо їм допомагало, бо отримували увагу, якої власне і хотіли. Те саме, що мами цьомають діткам забитий пальчик. У всіх інших описаних випадках - жодних доказів (як на мене), стаття розповідна, а не медична.

    Фраза про те, що батьки повинні вірити, що дають дітям ліки - ну смішно якось. Ну по-перше, звичайно, воно допоможе, якщо передадуть свою віру дитині, але тільки допоможе в писхологічному стані і в тому, що будуть вірити у вилікування. До того ж стаття містить купу коментарів про неетичність таких речей...

    Безумовно плацебо - цікавий ефект, але не бачу між ним і гомеопатією ніяких зв'язків.
    Тобто те саме можна сказати про різних лікарів, от іду і вірю 100%, що він мене вилікує.. і що? Крім того, що я підштовхну свій організм до боротьби .... нічого не відбудеться.
    Інакше були б у нас самі психологи чи психотерапевти, які б налаштовували пацієнтів на видужання.

    Трохи сумбурно.... та все ж
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    Відповідь: Медицина і здоров'я

    А оце що таке? ;)
    Стаття, нажаль, більш популярна. Першоджерело у платному доступі.

    Розумієте, плацебо це не добре і не погано. Воно просто є. Не залежно від наших бажань. Суть плацебо вивчають, в першу чергу, психологи. І зараз можна більше сказати про психологічні підгрунтя цього явища, ніж про біологічні (хоча і вони вже встановлюються).

    зв'язок лише той, що для багатьох гомеопатичних препаратів показаний ефект плацебо.

    Тільки? Ні, плацебо діє не завжди і не у всіх людей. Це дуже багатофакторне явище.
    А те, що участь психологів і психотерапевтів у лікуванні соматичних хвороб дуже важлива - це беззаперечно. У світі більшість важких, хронічних хвороб лікуються у тандемі психолога і лікаря.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: Медицина і здоров'я

    Так я говорю про дійтей, які самі собі надумують хвороби, і саме задля отримання уваги батьків. Тут про медикаментозне лікування взагалі не може йти мова. З психологія почали, психологією закінчили

    Згідна

    Ким і де показаний????? Особливо якщо гомеопатія базується на індивідуальному підході (что русскому хорошо, то немцу - смерть)
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    Відповідь: Медицина і здоров'я

    Як то так? Як би у випадку з надуманною хворобою одразу було ясно, що вона надумана, то лікування не треба було б. Але не все так просто.
    "Придумана" хвороба завжди дуже реальна і вимагає справжнього лікування. Те, що вона надумана стає зрозуміоло згодом і не завжди.

    А чи є дорослі, які "вигадують" собі хвороби? Як Ви собі це уявляєте, шановна Chortenia ;)?

    Якщо хочете продовжити про гомеопатію, то краще у відповідній гілці, а то мені знов порушення вліплять :).

    А щодо індивідуального підходу - це, в деякій мірі, також психологічний хід ;). Його використовують не лише гомеопати. В медицині індивідуальний підхід все ж передбачає певну класифікацію. А отже аналіз кожної групи окремо.
    Ви почитали статтю за іншим лінком? Там багато цікавого..
     
а де твій аватар? :)