Медична проза! - Від Вересаева до Чернова!...

Тема у розділі 'Книгарня', створена користувачем utilizator, 17 вер 2013.

  1. utilizator

    utilizator миється в бані

    У данній темі я буду в кожному пості описувати одну з книг жанру медпрози!

    Медичну прозу я полюбляю з дитинства.
    За минулі 6-8 років прочитав більшість друкованих "АСТ" , "Ексмо " і іже з ними зразків "лікарських романів ".
    Пам'ятаю , як розчулився з ранньої Соломатиной із "Акушер-ха". Як зрадів ранньому Шляхову (перший "Доктор Данилов").
    Але за останні 2-3 роки - приїлося!
    Занадто "конвеерними" стали серії про Данілова, о " Клініках ...", експромт - опуси Соломатиной ... Запахло ринковим ширвжитком .
    Були, звичайно, поодинокі проблиски у вигляді "Записок на кардіограмі" або недавніх "Не впевнений - не вмирай " Рудича ...

    Але знову відродила мою віру в наявність талановитої медичної прози книжка, що вийшла наприкінці червня:
    Чернов А. "Спи спокійно, дорогий товаришу. Записки анестезіолога". Автор - наш співвідчизник, лікар.

    Анотація (з сайту видавця) :
    Історії з життя лікарів та пацієнтів , написані практикуючим лікарем - анестезіологом і реаніматологом , засновані на реальних подіях. Сім нестандартних ситуацій , в яких опинилися герої цієї книги. Що повинен зробити лікар , коли дізнається , як саме маленький хлопчик отруївся алкоголем ? .. Як вчинити бригаді хірургів , коли їх пацієнта хочуть вбити прямо на операційному столі ? .. Який вибір зробити реаніматологу , коли батько самогубці просить того допомогти дочці піти з життя ? .. Чи брати на себе роль судді і вершителя доль - або робити тільки свою безпосередню роботу.

    Від себе:
    Мене насамперед підкорила у книзі мова. Саме мова і стиль Автора, який немов відроджує традиції фабульної среднеформатной прози, а не обмежується куцими блоггерскими нотатками, як це повально спостерігається в подібних виданнях.

    Сподіваюся, що в найближчому майбутньому, ми побачимо переклад книги українскою...

    З надією на підтримку в читанні - обговоренні гідних (! ) Книг !;)
     
  2. utilizator

    utilizator миється в бані

а де твій аватар? :)