Медична довідка: запитуйте - відповідаємо

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Е.Стілл, 31 лип 2008.

1. manur

manur Well-Known Member

МРТ голови і шийної ділянки хребта.
    неВРопатолог.

підозрюю, що це саме цього дохтіра парафія має бути.

В мене ще до 40 літ почалися запаморочення голови. Скерувала мене невропатолог до Львова, але не на новомодні апарати, а на щось досить старе. Нагридили мені на голову якийсь обруч, контакти до голови поприліпляли і на якомусь допотопному осцилографі щось там собі дивилися. Приїхав я після цього всього до свого районного невропатолога. Вона сказала, що треба промити мізки.

Зранку приходив в лікарню, отримував крапельницю з якимись уколами, трохи полежав і йшов додому. І так 5 днів. І стало нормально.

Періодично, раз в 1 - 1,5 - 2 роки, коли відчуваю, що в голові паморочитися починає - йду знов до тої невропатолога і кажу, що знов мізки промивки вимагають. Вона вже мене ні на які бадання не скеровує, а йно знову курс крапельниць на 5 днів та й по всьому.

Скількись то років тому дружина потягнула мене і себе МРТ зробити. Але, нічого особливого воно там не показало.
    На самому початку в мене бувало таке, що при ходьбі я спам"ятовувався, що чуть не падаю. Було таке враження, що на чкусь долю секунди я втрачав свідомість.

Після першої ж серії крапельниць такі симптоми пропали. І більше не доводжу себе до того, щоб вони появлялися.

Маю надію, що не нашкодив Вам своїи дописом.

2. Tatka Kari

Tatka Kari New Member

Дякую!!!

3. Tatka Kari

Tatka Kari New Member

Дякую Вам!

4. Nake

Nake Member

якщо у вас незрозумілі болі в попереку, болі голови і слабість в руках,
    якщо не ясний діагноз, пишіть olekalla@gmail.com записуйтесь на консультацію
    сайт http:// www.miograf.lviv.ua

5. roxolana

roxolana New Member

а де твій аватар? :)